Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S22 Ultra
#51

Разбира се, че не, всички кейсове от производителите на телефони са го предвидили, както и по сериозните фирми за аксесоари. Но ако има камъчета, не очаквай да го защити. Но все пак и стъклата на камерите не са толкова лести за драскане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#52

Ако питате мене взимайте нещо на Spigen и няма да останете разочаровани . Поне аз не съм . За година и 2-3 месеца калъфа е топ на айфона (liquid air) . Много добро качество , добър грип и при камерите има нещо като издутина което предпазва доста добре камерите .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#53

Колкото и да е странен въпроса, някой престраши ли се да поръча защита и за стъклата на камерите и евентуално обосновка?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#54

(2022-02-16, 18:47:36)niksata91_09 написа:  Имам един въпрос относно този прозрачен кейс на Самсунг, понеже и аз си поръчах зеления и искам да не го скривам: когато поставяш телефона по гръб нали кейса е върху камерите и не позволява да се подпира на ръба на най-долната камера? Защото ако телефона лежи постоянно на тази камера за в бъдеще не знам какви може да са поразиите.

Написал съм в по-горния пост, че камерите са една идея по-ниско от кейса и телефона не лежи на тях.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#55

(2022-02-16, 22:50:01)Monipeev написа:  Колкото и да е странен въпроса,  някой престраши ли се да поръча защита и за стъклата на камерите и евентуално обосновка?
Според мене лично хем са ненужни , хем някои развалят качеството на снимките . Просто си вземи един кейс при който изрязаното за камерите да е повдигнато . Е да , ще хлопа малко телефона когато е на маса ама поне камерите са защитени . Ама пък телефона с калъфа става малко по-дебел . Другият вариант е тънък кейс с такова предпазване на камерите . Моят Spigen Liquid Air е точно такъв . Не прави телефона много дебел , но пък предпазва лещите на камерите .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 2 потребители изказват благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • Monipeev, OliQueenBG
Цитирай
#56

Колко точно е дебелината на Spigen Liquid Air ? Не изглежда особено тънък на снимките, а разбира се няма никаква информация за размерите.
Цитирай
#57

Продължавам с ревютата ми на кейсове Big Grin Днес ми пристигна Spigen Liquid Crystal и веднага измести Samsung Clear Cover кейса от телефона ми. Калъфа на Spigen е по-мек и по-приятен на допир от този на Самсунг. Другите плюсове са, че захвата с този кейс е по-стабилен и не се пързаля толкова, а защитата на камерата е още по-добра защото са добавели още няколко милиметра издатина около ринговете на камерата и така оптиката остава доста под самия кейс. Калъфа на Самсунг е направен предимно от пластмаса и само отгоре и отдолу е от по-мек материал (гума/силикон) за това и е по-хлъзгав на допир. Докато при Spigen-а целият кейс е направен от Flexible TPU и прилепва за кожата на ръката, така е избегнато хлъзгавото усещане което създава кейса на Самсунг. След тестване на 4 различни кейса в рамките на 24 часа силно препоръчвам продукта на Spigen. Отново се запазват линиите на телефона и прозрачността не скрива прекрасният зелен цвят на телефона. Дано да съм ви бил полезен за да не купувате като мен различни кейсове докато попаднете на това което търсите.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 7 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • DoryanY, Dowper, martoo, Monipeev, NaniG, niksata91_09, TNTKZ
Цитирай
#58

(2022-02-16, 22:50:01)Monipeev написа:  Колкото и да е странен въпроса,  някой престраши ли се да поръча защита и за стъклата на камерите и евентуално обосновка?

Почти винаги правят glare effect.
Трябва да си обезмаслил и почистил идеално преди да лепнеш протектора и пак няма гаранция.
Цитирай
#59

Днес ми дойде този калъф от емаг, всичко е като си го поръчах - издига се над камерите
https://www.emag.bg/kalyf-esr-air-shield...D2YJYJMBM/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#60

(2022-02-17, 09:24:29)100 написа:  Колко точно е дебелината на Spigen Liquid Air ? Не изглежда особено тънък на снимките, а разбира се няма никаква информация за размерите.
5.93 x 0.42 x 2.97 inches . Предвид , че съм ползвал какви ли не кейсове които правят телефона буквална тухла , този се води тънък (е не е от най-тънките ама е доста добре .

(2022-02-17, 11:06:40)OliQueenBG написа:  Продължавам с ревютата ми на кейсове Big Grin Днес ми пристигна Spigen Liquid Crystal и веднага измести Samsung Clear Cover кейса от телефона ми. Калъфа на Spigen е по-мек и по-приятен на допир от този на Самсунг. Другите плюсове са, че захвата с този кейс е по-стабилен и не се пързаля толкова, а защитата на камерата е още по-добра защото са добавели още няколко милиметра издатина около ринговете на камерата и така оптиката остава доста под самия кейс. Калъфа на Самсунг е направен предимно от пластмаса и само отгоре и отдолу е от по-мек материал (гума/силикон) за това и е по-хлъзгав на допир. Докато при Spigen-а целият кейс е направен от Flexible TPU и прилепва за кожата на ръката, така е избегнато хлъзгавото усещане което създава кейса на Самсунг. След тестване на 4 различни кейса в рамките на 24 часа силно препоръчвам продукта на Spigen. Отново се запазват линиите на телефона и прозрачността не скрива прекрасният зелен цвят на телефона. Дано да съм ви бил полезен за да не купувате като мен различни кейсове докато попаднете на това което търсите.
Spigen са топ ! И най-вече не са много скъпи . Сравнение с оригиналните на марките са евтини . 30-40 лева са нищо за такъв кейс . Имал съм над 10-15 кейса от алиекспрес и може би от всичките 2-3 стават . Другите директно заминават в някоя група за продажба . Може и аз да съм твърде претенциозен . За мене важното е около дисплея да е стегнат за да не си личи този грозне червен цвят (нямаха друг цвят при поръчката в Теленор) , копчетата да се натискат лесно , да предпазва камерата и да е малко повдигнат при дисплея , че счупи ли се ще плача като малко дете за близалка ... макар , че имам стъклен протектор ама аз много си пазя телефоните . Евентуално като го продавам да е като нов за да може да му взема повече пари ! Spigen просто са топ за цената си !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#61

Нека някой, колега който има възможност да снима телефона си с новия калъф, за да видим реални снимки на апарата с калъфа, което ще ни даде най-ясна престава за дебелина и размери, за да не са компютърно коригирани такива, които виждаме по сайтовете. :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 2 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • Dowper, martoo
Цитирай
#62

Какво може да значи 0,42" дебелина? Може би 1,5мм дебелина на дърба на калъфа в предвид, че телефона е 8,9? Но знае ли някой как точно мерят...
Аз гледам да не е повече от 1мм каклъфа за да не става прекалено дебел и тежък телефона, по принцип винаги са ме дразнели дебели телефони, но тази година и с последните тенденции просто вече нямаме избор.
Цитирай
#63

(2022-02-17, 11:06:40)OliQueenBG написа:  Продължавам с ревютата ми на кейсове Big Grin Днес ми пристигна Spigen Liquid Crystal .
Използвах такъв на моя телефон и съм много доволен,много е удобен за хващане и при мен пази от всички страни,дисплей и камера,веднъж телефона ми падна на доста грапав асфалт с камъчета,ако бях с тънък калъф дисплея щеше да се счупи,но нищо не му стана.Аз го купих от dici магазина,скоро го смених,защото леко пожълтя,а и да сменя цвета.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#64

Да, най-добре ще е при възможност да видим реални снимки на телефоните с кейсовете ви за да придобием представа. Също и не се знае все още дали по някакъв начин ще пречат или повдигат бъдещ скрийн протектор, дано да са изчислени и да не пречат.
Между другото от Самсунг обявиха кода на техния протектор за екрана - EF-US908CTEGWW, но все още го няма никъде.
За кейсове съм загледал и Spigen Ultra Hybrid и Ringke Fusion - изглеждат ок.
Цитирай
#65

Сложих си хидрогел протектор и с никой от 4те кейса които пробвах не се повдига. Всичко е изчислено. Нямам втори телефон под ръка за да направя снимки как изглеждат кейсовете на самият телефон.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#66

Не мога да кача снимки, как става. Досега качвах с тапаток, ама не ще

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#67

Някой поръчвал ли е от dbrand?
Черният им калъф, който е на приордър изглежда доста добре, но се чудя какво се плаща, като дойде на митница от Канада.
Цитирай
#68

Spigen Thin Fit като че ли няма да е лош вариант, тънък изглежда, но не съм го виждал на живо.
По-тънко няма накъде мисля, за да има все пак някакви защитни свойства.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#69

снимки с прозрачния кейс на Самсунг. Камерите са добре прикрити, една идея под пластмасата са. Отделно самия кейс е леко издаден по краищата.
Сложих му стъкло на cellular line и това са най грешните пари, които съм харчил някога  Big Grin 
   
   
   
   


Прикачени файлове Миниатюри
   

S22 ULTRA 12/256 GREEN
HTC Desire HD, Iphone 5, LG Nexus 5, Iphone 6, Samsung S7 Edge, Huawei P9 lite, Samsung Note 8
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sevreth за това мнение:
  • Monipeev, OliQueenBG
Цитирай
#70

Кейса изглежда ок в интерес на истина, просто ще е малко хлъзгав. Какъв е проблема с протектора?
Цитирай
#71

Протектора сам ли сложи или в магазина от където го закупи?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#72

В комплекта на протектора има пластмасова рамка, която се поставя върху телефона и тя е водеща при поставянето на протектора. Протектора залепва по краищата и върху сензора за отпечатъци. Самият протектор изглежда нелепо с кръгчето прилепнало върху дисплея и е видимо при всички ситуации.

S22 ULTRA 12/256 GREEN
HTC Desire HD, Iphone 5, LG Nexus 5, Iphone 6, Samsung S7 Edge, Huawei P9 lite, Samsung Note 8
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sevreth за това мнение:
  • Monipeev, OliQueenBG
Цитирай
#73

(2022-02-17, 13:11:46)OliQueenBG написа:  Сложих си хидрогел протектор и с никой от 4те кейса които пробвах не се повдига. Всичко е изчислено. Нямам втори телефон под ръка за да направя снимки как изглеждат кейсовете на самият телефон.

От къде взехте протектора?
Цитирай
#74

(2022-02-17, 17:09:40)ivanov_km написа:  От къде взехте протектора?

В Сливен в един от магазините за мобилни аксесоари имат машина с която ги изрязват според зададени шаблони за всеки модел. Хидрогела прилепя идеално и е много приятен на допир. Естествено защитата му не е същата като стъкления, но няма проблеми с ултразвуковия сензор за пръстовия отпечатък. На старият ми телефон ползвах само такъв вид протектори и като го продавах нямаше и една драскотина по дисплея.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 3 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • ivanov_km, martoo, Monipeev
Цитирай
#75

Аз поръчах днес официалния Leather cover от Samsung experience store, нямаше го все още на сайта им, но се обадих и се оказа, че е наличен, цена 80лв. Ще снимам как изглежда, когато пристигне и самият телефон, което със сигурност ще стане след пристигането на кожения гръб Smile

Galaxy S3 ---> Note 4 ---> Note 9 ----> S22 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на slavia_13 за това мнение:
  • OliQueenBG, vencoi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)