Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S22 Ultra
#76

(2022-02-17, 16:00:50)Sevreth написа:  снимки с прозрачния кейс на Самсунг. Камерите са добре прикрити, една идея под пластмасата са. Отделно самия кейс е леко издаден по краищата.
Сложих му стъкло на cellular line и това са най грешните пари, които съм харчил някога  Big Grin 

Леле това зелено е като синьо. Доста съм впечатлен, май избързах с черния цвят без да съм видял другите наживо... 
За да не съм офтопик: Поръчал съм си spigen tough armor в черно, очаквам да пристигне тези дни, като дойде и телефона ще пусна снимки с него.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 1 потребител изказва благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
Аксесоари
#77

Това си поръчах днес, не вярвам в тези горили стъкла
https://samsungstore.bg/samsung-galaxy-s...cover.html

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#78

Търся си прозрачен кейс, който да предпазва максимално добре изпъкналите камери отзад, но в същото време да е тънък и да не прави телефона по-голям. Спрял съм се на Samsung Clear Cover и Spigen Liquid Crystal, които са с индивидуални перфорирания на всяка камера или другия тип с една обща изрезка като на Ringke Fusion или Spigen Utra Hybrid.
Кой тип кейс предпочитате? Някой беше писал за Spigen Liquid Crystal, че в зоната на камерите е изпъкнал една идея повече от оригиналния на Самсунг. Някакви наблюдения за другите модели?
Цитирай
#79

Аз ползвам Spigen Liquid Crystal предпазва идеално камерите и дисплея.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 2 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Monipeev, niksata91_09
Цитирай
#80

(2022-02-22, 13:48:51)OliQueenBG написа:  Аз ползвам Spigen Liquid Crystal предпазва идеално камерите и дисплея.

А бутоните лесно ли се натискат, защото на оригиналния прозрачен на Самсунг се натискат доста сковано.
Цитирай
#81

Лесно се натискат, кейса е много приятен за употреба.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#82
Photo 

Бях оставил протекторите доста години, но заради хобито замина един дисплей. Та сега взех Ringke Fusion X, да го обличам до като карам. Много удобно се оперира с бутоните дори и с ръкавици, усилен по ръбовете, твърд отзад, с борд над дисплея. Пък се вижда и цвета...
[Изображение: 38187327_m.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladdark за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#83

Вече с този, добре изпъква над камерите и дисплеят има и друг цвят крачета в комплекта
https://www.citytel.bg/protective-standi...ultra-navy

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#84

Някой ползвал ли е оригиналният кожен калъф? Гледам, че е 120лв и цвета бургунди е като на телефона, но как се износва с времето?
Цитирай
#85

(2022-02-23, 18:20:17)TNTKZ написа:  Вече с този, добре изпъква над камерите и дисплеят има и друг цвят крачета в комплекта
https://www.citytel.bg/protective-standi...ultra-navy

Няма ли изцяло черен вариант? И сигурно ли е че е оригинален? Гледам го продават по-евтино от Самсунг стора...

Galaxy S
Galaxy S4
Galaxy Note 4
Galaxy Note 8 Black
Galaxy Note 10+ Aura Black
Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black
Цитирай
#86

Датската компания PanzerGlass обяви ексклузивно разработени и тествани с трите модела в нея стъклени протектори и кейсове. Те вече са налични в партньорската мрежа и в България - Технополис, Техномаркет, A1, Теленор, Ozone.bg и Phoneplay на цени от 59.90 лева за протектор и 29.90 лева за кейс.

https://mobilebulgaria.com/news/novite-a...galaxy-s22

 
Цитирай
#87

(2022-02-23, 18:26:50)SpaceX написа:  Някой ползвал ли е оригиналният кожен калъф? Гледам, че е 120лв и цвета бургунди е като на телефона, но как се износва с времето?

Аз си го поръчах от Samsung experience store - 80лв. Изглежда супер, но....все още нямам телефон. Работата стана малко - първо копчето, после балтона Smile

Galaxy S3 ---> Note 4 ---> Note 9 ----> S22 Ultra
Цитирай
#88

(2022-02-24, 12:33:40)faust написа:  Няма ли изцяло черен вариант? И сигурно ли е че е оригинален? Гледам го продават по-евтино от Самсунг стора...

Отзад е прозрачен, пише си, че е оригинален - намален е от 59лв . То в стора цените са високи

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#89

Прозрачен? Аз имах предвид Protective cover-a...

Galaxy S
Galaxy S4
Galaxy Note 4
Galaxy Note 8 Black
Galaxy Note 10+ Aura Black
Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black
Цитирай
#90

Днес ми пристигна кейса Spigen Liquid Crystal, мек е и много добре приляга, подобрява захвата като намалява плъзгането на телефона в ръката, надига се с около милиметър над камерите. Бутоните се натискат лесно и почти се запазва цвета на корпуса. Доволен съм  Smile . Губи се малко от чара на телефона, но по-добре да е предпазен малко или много.

Също от днес са пуснали официалния скрийн протектор на Самсунг в едното техно за 20 кинта, наличен само в София за сега или онлайн.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 5 потребители изказват благодарност на niksata91_09 за това мнение:
  • markoni, Monipeev, NaniG, OliQueenBG, TNTKZ
Цитирай
#91

Учудвам се наистина ако е само 20 лева оригиналния протектор, като виждаме за какви цифри се продават останалите.

П.п. Намерих го, да, не е лоша цената, още повече, че си върви с аксесоарите за подпомагане на монтирането на протектора.
Утре ще мина да го видя и на живо и ако има наличност, ще се закупи.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#92

Какво се учудвате от Spigen, американска марка, която произвежда кейсовете си в Южна Корея.
https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...G/p/597380 Ето протектора, наистина е 20лв.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#93

(2022-02-24, 20:55:59)Monipeev написа:  Учудвам се наистина ако е само 20 лева оригиналния протектор, като виждаме за какви цифри се продават останалите.

П.п. Намерих го, да, не е лоша цената, още повече,  че си върви с аксесоарите за подпомагане на монтирането на протектора.
Утре ще мина да го видя и на живо и ако има наличност,  ще се закупи.

Протектора май си е чисто фолио против надраскване, не е стъкло, явно за това е такава цената. Мен ме устройва фолиото, на предишния телефон фабричното фолио изкара година и половина и ме хвана яд тогава, че не си купих оригиналното за резерва при покупката на телефона, защото след година нямаше никъде наличности.
Даже някъде в Youtube имаше коментар, че в комплекта са два броя, освен аксесоарите за монтаж. Ако някой го вземе нека каже колко са и дали е ок за извития дисплей.
Цитирай
#94

Абсолютно, фолио е, за това и са аксесоарите към него за коректно залепване.
Утре ще мина да взема един комплект и ще знам дали са два или един. Предположенията ми са за един.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 2 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • 100, ivanov_km
Цитирай
#95

(2022-02-24, 21:10:16)hazART написа:  Какво се учудвате от Spigen, американска марка, която произвежда кейсовете си в Южна Корея.
https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...G/p/597380 Ето протектора, наистина е 20лв.

Не се учудвам, потвърждавам горенаписаното от колегите, както и мненията по другите сайтове. За парите си предлага доста добро качество. Нищо общо с китайските ментета.

П.п
На демонстрационното видео на Samsung за поставяне на протектора на S22 се вижда един в комплекта и се поставя лесно на плоския екран. И точно в това видео някой беше коментирал, че са два броя, което е малко вероятно и според мен.
https://www.youtube.com/watch?v=wksPGb2b5I8
Цитирай
#96

(2022-02-24, 19:54:46)niksata91_09 написа:  Днес ми пристигна кейса Spigen Liquid Crystal, мек е и много добре приляга, подобрява захвата като намалява плъзгането на телефона в ръката, надига се с около милиметър над камерите. Бутоните се натискат лесно и почти се запазва цвета на корпуса. Доволен съм  Smile . Губи се малко от чара на телефона, но по-добре да е предпазен малко или много.

Също от днес са пуснали официалния скрийн протектор на Самсунг в едното техно за 20 кинта, наличен само в София за сега или онлайн.

Готин е, ама остават отпечатъци и се омазнява лесно. Имам подобен прозрачен такъв

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#97

Така е, леко е гланциран и се събират отпечатъци, иначе няма да бъде прозрачен ако е матов. Също да добавя, има малко надигане в горния и долния край от страната на дисплея и по този начин го повдига във въздуха, ако го слагате да лежи по дисплей. По същия начин мисля беше и официалния прозрачен кейс на Самсунг.
Цитирай
#98

Онтосно оригиналния протектор за дисплея,  да, два са в комплекта с другите аксесоари.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 5 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • 100, ivanov_km, martoo, niksata91_09, OliQueenBG
Цитирай
#99

Страхотно, два броя за 20лв е много добре, остава да споделиш само лесно ли е поставянето, прилепва ли добре на извивките на екрана.
Дано не са сложили два защото се драскат лесно и често да има нужда от смяна  Big Grin . Утре ще проверя техното и в моя град дали са докарали.
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksata91_09 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Разбира се ще споделя, но темпото на наличности на модела, за който е протектора, никак не е добро и само където си трупаме аксесоари за него.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 3 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • Dowper, ivanov_km, OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)