Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на нов S23 Ultra 12/512, от къде?
#1
Photo 

Здравейте, крайно време е да сменя остарелия Ноте 3 вече....... наскоро го преинсталирах и не мога му сложа апове които преди ползвах защото за по-нова версия на андроид.

Въпросът ми е от къде да си купя S23 Ultra 12/512, при операторите е най-сигурно но е и по-скъпо, до като в търсачката пазарувай ми вади доста по-евтини, каква е уловката и струва ли си, в тези сайтове също се предлагат, зарядни, претоктори и т.н което на мен ми харесва и с всичко пак идва на цена колкото в операторите, не съм на сметка за сега, така че търся оригинално устройство и важеща гаранция от място от където да бъде купен телефона.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

(2023-11-08, 16:49:24)Note3 написа:  Здравейте, крайно време е да сменя остарелия Ноте 3 вече....... наскоро го преинсталирах и не мога му сложа апове които преди ползвах защото за по-нова версия на андроид.

Въпросът ми е от къде да си купя S23 Ultra 12/512, при операторите е най-сигурно но е и по-скъпо, до като в търсачката пазарувай ми вади доста по-евтини, каква е уловката и струва ли си, в тези сайтове също се предлагат, зарядни, претоктори и т.н което на мен ми харесва и с всичко пак идва на цена колкото в операторите, не съм на сметка за сега, така че търся оригинално устройство и важеща гаранция от място от където да бъде купен телефона.
Ако имаш договор за преподоисване или познат с такава опция може да се намери за 1900лв ( но все пак зависи от плана ) 🫠

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • Note3
Цитирай
#3

Ако имаш договор за преподписване, изчакай до средата на януари, когато ще можеш да си вземеш 24 ултра. Преордър си взимам до сега само телефони тази година си взех 1 ТБ с план на А1 за 2100 лева, като 512 бяха свършили, а те бяха около 1800. Ако не ти се чака отваряй сайта с най-много положителни отзиви и скачай Wink

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickopicko за това мнение:
  • Note3
Цитирай
#4

Благодаря за отговорите, не се бях замислил за вариант с договор, познат ще намеря, но това ще се отразили ли негативно на неговия договор, питам защото никога не съм бил на договор и не знам как стоят нещата, винаги съм бил на предплатена карта и си купува пакети ако някога ми потрябват.

Сайтовете които го продават по-евтино от операторите ми иглеждат до семпли и съмнителни, парите не са малко и не искам да изгоря с някоя китайска реплика, как може да се провер бързо дали е оригинален като го достави куриера примерно?
Цитирай
#5

Аз си взех моя A34 от AllGsm и вече 2 месеца го ползвам без проблем. Приятелката ми си взе оттам S23 и е доволна. Преди това кара със S8 сигурно 4 години, пак купен оттам. Не че гарантирам продавача, нито се оповавам на това, че и двата дойдоха запечатани. Тия неща са... и бай Пешо може да ги запечата. Нито пък мога да кажа гаранционното обслужване какво е. Надявам се да не се налага.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rodi1i за това мнение:
  • Note3
Цитирай
#6

(2023-11-08, 17:30:18)Note3 написа:  Благодаря за отговорите, не се бях замислил за вариант с договор, познат ще намеря, но това ще се отразили ли негативно на неговия договор, питам защото никога не съм бил на договор и не знам как стоят нещата, винаги съм бил на предплатена карта и си купува пакети ако някога ми потрябват.

Сайтовете които го продават по-евтино от операторите ми иглеждат до семпли и съмнителни, парите не са малко и не искам да изгоря с някоя китайска реплика, как може да се провер бързо дали е оригинален като го достави куриера примерно?
Няма да му се отрази никак!
Просто спрямо това човекът какъв план ползва се определя цената на телефона ( така, че по-скоро от него зависи сумата за теб )

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • Note3
Цитирай
#7

Моя е взет от емаг и това ми харесва там, че всичко е във профила (фактура, гаранция и т.н.)



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



[-] 4 потребители изказват благодарност на mom4ev за това мнение:
  • Dowper, Note3, OGIER, Ивайло69
Цитирай
#8

До колкото съм чел отзиви за подобен тип магазини дори и някой от тук споменатите, проблема идва в момента в който се получи някакъв дефект и се опиташ да го върнеш или има необходимост от това да се ползва гаранцията. Имах подобни колебания преди време и накрая взех от ует*** с преподписване на договора с 3 години гаранция без допълнително заплащане. След втория месец открих че има дефект в задния капак. Занесох го в офис, след два дена ми го върнаха с протокол със сменена рамка,дисплей, заден капак и батерия. Често съм купувал от олх конкретно от един продавач който ги продава опаковани + касова бележка и гаранция, тоест платени са в брой и няма опасност да ги заключи оператора, ако някой спре да си плаща вноските.
[-] 2 потребители изказват благодарност на kerenski за това мнение:
  • Dowper, Note3
Цитирай
#9

Изчакай за черния петък, може би ще има добри оферти, а ако ще взимаш от оператор наистина по-добре взем С24У.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)