Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 90 vs Xiaomi 13 lite vs REALME 11 PRO+ vs SAMSUNG GALAXY A54
#1

Здравейте, майка ми ще преподписва със Виваком и иска да си вземе нов телефон. От заглавието е видно кои телефони ме интересуват, но ще ги напиша и тук:
HONOR 90 5G 12/512
XIAOMI 13 LITE 5G 
REALME 11 PRO+ 
SAMSUNG GALAXY A54 
Понеже знам, че ще питате за какво ще се ползва - тя е брокер на недвижими имоти, което означава доста снимки (читава камера и доста място) и издържлива батерия понеже говори по цял ден и е в движение. Игри не играе, клипчета не гледа. 
Към момента е с Huawei nova 5T, но Huawei вече не са опция ( колкото и да ги харесвам), понеже фирмата в която работи има допълнителен софтуер, който инсталират на телефоните им и е необходимо телефона да е с Гугъл Плей Стор. Хонор 90 ми е фаворита към момента, защото са дъщерна фирма на Huawei, но е на горната граница на бюджета, и ако смятате че някой от другите си заслужава повече, или е поне наравно с Хонора - съм отворен за предложения.

Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм за Honor90 на скоро го разглеждах в Зора,има си услуги на Google и е с подобен интерфейс.

Huawei P30
Цитирай
#3

От изброените Honor 90 е най-добрия избор.

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#4

REALME 11 PRO+
По-добра камера, по-бързо зарядно, дават я и да държи повече батерията, макар да са с еднакъв капацитет
А и е с кожен гръб- по-удобен захват, като може да се носи и без кейс
Единствено екрана му ме притеснява с тия 950 нита яркост
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)