Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 12 Не тръгва след ъпдейт.
#1

Здравейте,
телефона се ъпдейтна и от тогава се рестартира безкрайно. Вкарах го в FASTBOOT мод и опитах да го флашна, но понеже явно не е разрешен USB debugging-a ми дава грешка и не успява да го флашне. Не става нито с MiFlashPro нито с MiFlash_UNlock.
Някой да даде идея как да го излъжа?
Предварително благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Bootloader предполагам е заключен? Ако не е , с кой ROМ си бил?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

(2023-12-05, 21:18:41)Be6i4 написа:  Bootloader предполагам е заключен? Ако не е , с кой ROМ си бил?

И аз мисля, че е заключен. При опит за отключване дава грешка, а с Mitool-a дава тази от снимката:
https://ibb.co/frxCRZs
Цитирай
#4

Ако си го купил нов, няма как да не е заключен. Въпроса беше дали ти не си го отключил и да си бил с Xiaomi EU. 
Единствения ти шанс сега е да се отвори телефона, през testpoint на дъното има вариант да се вкара в EDL режим и да се преинсталира с оторизиран Акаунт.
Надявам се си знаеш MIUI account-а (паролата)? Ако ги знаеш, ще мога да го оправя.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

(2023-12-06, 09:15:45)Be6i4 написа:  Ако си го купил нов, няма как да не е заключен. Въпроса беше дали ти не си го отключил и да си бил с Xiaomi EU. 
Единствения ти шанс сега е да се отвори телефона, през testpoint на дъното има вариант да се вкара в EDL режим и да се преинсталира с оторизиран Акаунт.
Надявам се си знаеш MIUI account-а (паролата)? Ако ги знаеш, ще мога да го оправя.

Телефона го купих втора употреба. Имам Mi акунт, но устройството не е добавено в него.
Цитирай
#6

Остава единствено флаш с оторизиран акаунт през EDL режим. Телефона се отваря и през test point на дъното му се влиза в EDL режим. Но няма да запазиш никакви данни.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)