Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S23 Ultra или iPhone 15 Pro
#26

Вземай това на което си свикнал и му знаеш тънкостите. В противен случай рискуваш да те издразни и нещо и да намразиш всичко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • Compare
Цитирай
Аксесоари
#27

И аз като скачал няколко пъти между андроид и ios ще потвърдя че хардуера е най-малкия проблем. Смяната на операционна система е болезнена. Дори и (при андроидите) смяната на една надстройка на друга (самсунг на гугъл примерно).
Цитирай
#28

Днес имаше 15 pro 128гб в наличност (син) и го поръчах след цял ден драми с ОББ и техните проблеми с онлайн плащанията . Ще оставя темата отворена . Ако някой реши да пита нещо ще се опитам да отговоря !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#29

Камерата на Айфон е малко по-добра, държи повече цена, има по-дълъг период на ъпдейти, марка е която всички желаят.
S23U пък имаш пълна свобода на действие, теми, смяна на рингтони, пиратски приложения с лекота, специално S23U е най-близо до Айфон, батерия, камера, бързина, анимации, аз съм вече няколко месеца с този телефон за мен няма слаби места, преди това бях със S21U и не го харесвах въобще.

Вече е общо взето въпрос на лични предпочитания. Най-големият ъпгреид за Айфона тази година е type-c. Нито с единият, нито с другият би сбъркал.

Едит: о, ти вече си поръчал Айфон, честито.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай
#30

(2023-12-18, 06:28:23)Victormihov написа:  Камерата на Айфон е малко по-добра, държи повече цена, има по-дълъг период на ъпдейти, марка е която всички желаят.
S23U пък имаш пълна свобода на действие, теми, смяна на рингтони, пиратски приложения с лекота, специално S23U е най-близо до Айфон, батерия, камера, бързина, анимации, аз съм вече няколко месеца с този телефон за мен няма слаби места, преди това бях със S21U и не го харесвах въобще.

Вече е общо взето въпрос на лични предпочитания. Най-големият ъпгреид за Айфона тази година е type-c. Нито с единият, нито с другият би сбъркал.

Едит: о, ти вече си поръчал Айфон, честито.
Благодаря . Вече смартфоните толкова напреднаха , че за първи път се чудех толкова много за смартфон . Жалко , че и при самсунг и при айфона разликата с предишните модели не е толкова голяма . Като , че ли смартфоните вече достигнаха пика си и ъпгрейдите са минимални с предишните модели . Дано оправдае очакванията ми 15 про-то . Даже днес го чакам да дойде .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 2 потребители изказват благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • iwan33, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)