Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy S23 Ultra
#1

[Изображение: maxresdefault.jpg]

Коментирайте тук софтуерните проблеми на Samsung Galaxy S23 Ultra.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте! Днес взех телефона и реших да прехвърля цялото съдържание от стария S21. Използвах Smart Switch в един момент телефона стана черно бял. Помислих, че самото приложение го прави това, но дори след като се прехвърли всичко си остана така. Търсих в менюто на батерията дали не е включено някакво спестяване, но не беше. Самият телефон когато се рестартира показва цвят и после изчезва. Наложи се да върна фабричните настройки. Сега телефона си е цветен и отново прехвърлям данните. Надявам се да е било някакъв временен бъг. Някакви идеи на какво се дължи това?

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Здрасти.

Казваш го сякаш не знаеш, че има тогъл горе за изкарване на целия интерфейс в черно бяло. Мисля си, че щеше да споменеш, че си го гледал дали той не е пуснат.

Може да се е бъгнал и пуснал или дори без да искаш да си го цъкнал и после чак след ресета да се е спрял.
Цитирай
#4

Клавиатурата ми лагва на игра клаш оф кланс ...

Славия София 1913
Цитирай
#5

Първи досаден проблем - Фейсбук месинджъра не ми доставя съобщенията, трябва да отворя приложението и тогава, което го прави почти неизползваемо приложение.
Цитирай
#6

Да не би системата да убива процесите на приложението?Като идея да му дадеш наново необходимите разрешения,ако попада в някоя категория за ограничение консуммацията на ток да го извадиш и също така да го заключиш в рам мениджъра да не се затваря фоново.Нямам модела,но ми се е случвало нещо подобно точно с фейсмесинджър което след някой упдейт се оправя.
Цитирай
#7

Махнах му дори оптимизацията за батерията и реално даже работи във фонов режим, защото балончето е активно и въпреки това не получавам съобщенията...
Цитирай
#8

При мен пък, като работи във фонов режим избирателно ми доставя съобщения, но не се отварят като цъкна на тях и пак трябва да отварям приложението. Ако месенджъра не работи нищо не получавам. Още снощи забелязах, но мислех, че се е сбъгясало нещо при прехвърляното, но явно си е бъг.

ЕДИТ:
След изтриване и реинстал вече работи както трябва. Явно си е бъг при прехвърлянето от старото у-во.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Май е при прехвърлянето омазано, изтрих го и инсталирах наново, засега работи без забележки.
Цитирай
#10

На старото ми галакси имах едно много неприятно лагване на клавиатурата при игри и след като прехвърлих всичко отново го има . Когато играя игра и тръгна да пиша в чат самата клавиатура се отваря бавно и като лаг.  Какво мога да направя ? 3 пъти връщах фабрични настройки и от старото устройство прехвърлих информацията...
Цитирай
#11

А ако пробваш без прехвърляне на информацията от стария ти телефон?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#12

Ще изгубя приложения ,като vanced и няколко профила на които не им знам паролата. Има ли как самите приложения по някакъв начин да им направя нещо като бек ъп ?
Цитирай
#13

Не ползвайте Smart Switch! Не знам дали сам се филмирах, но миналата година като получих първата си бройка S22 Ultra прехвърлих информацията от стария ми S20 Ultra точно със Smart Switch. Малко след като приклюючи с копирането телефона започна да се рестартира. След това рестартите станах по 15-20 пъти на ден, Yettel замениха телефона ми с нова бройка защо е имало проблем с дънната платка. Но аз от тогава си внуших, че самото прехвърляне обърка нещо. Защото от него започна всичко с рестартите не телефона. Може и излишно да се филмирам, но все пак вече не мисля да го ползвам Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#14

Това няма нищо общо със smart switch. С него си прехвърлих всичко от стария телефон с кабел директно устройство в устройство. Няма дертове за сега. Батерията също е чук.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 2 потребители изказват благодарност на gazibarev за това мнение:
  • Dowper, scorceni
Цитирай
#15

Разбира се, че ще ползвам Smart Switch, все пак това е официалното приложение на Самсунг за прехвърляне и макар, че стана от няколко опита, не бих си играл наново да правя всичко без него. Единственото досадно е, че наново трябваше да се логвам във всяко приложение, но пак е доста малка занимавка, спрямо всичко от нулата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#16

Странен проблем днес излезе но не съм сигурен че е от телефона. Когато се вържа към домашния ми Интернет със статичен IP, гугъл търсачката ми вади резултати на турски език от турски сайтове. Явно ме мисли че съм в Турция. Щом съм на мобилни данни го нямам този проблем. Някой да е забелязвал нещо?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#17

При мен на домашния интернет няма такъв проблем. Всичко си излиза точно, в зависимост дали търся в Гугъл  на английски или български. В София съм, ако локацията е от значение.
Цитирай
#18

(2023-02-06, 15:21:11)gazibarev написа:  Странен проблем днес излезе но не съм сигурен че е от телефона.  Когато се вържа към домашния ми Интернет със статичен IP,  гугъл търсачката ми вади резултати на турски език от турски сайтове. Явно ме мисли че съм в Турция. Щом съм на мобилни данни го нямам този проблем. Някой да е забелязвал нещо?

Пробвай някой сайт, който намира IP адреса ти, пишеш Find my IP. Ако ти покаже, че се намираш в Турция, значи по някаква причина ползваш турско IP.
Цитирай
#19

Уж го оправих. Браузъра нямаше разрешение да ползва реалното местоположение. Както и самия гугъл. По тракер си излезе вярното положение на айпито. Интересно.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#20

Здравейте, имам следния въпрос - При бързо скролване на бял фон с черни букви забелязвам леко размазване на буквите или така наречения "ghosting". Прочетох че това е от амолед дисплея и е по-скоро нормално но реших да попитам дали и други го забелязват. Доста по-видимо е при 60hz а при 120hz е съвсем леко.
Цитирай
#21

Само при мен ли "пауза на USB Power delivery" в Game booster стои неактивно в сиво?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#22

Бодни оригинално зарядно и ще се активира Wink

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Цитирай
#23

Сутринта ми звънна няква мелодия която не съм чувал никога и пишеше, че е аларма. Не съм наглясял никва аларма за 7 часа. Бях решил да спя днес... Отделно когато приключа дадена рутина не се връща първоначалната настройка. Пример влизам в галерията и яркостта става 80% излизам и затварям галерията, но яркостта не се връща на автоматична. Не винаги, но го прави. Тва е за сега. Отдавам го до голяма степен на клонирането, но не знам със сигурност... От ексинос на снап не знам колкот е рентабилно тва движение.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

(2023-02-06, 09:24:57)Ivan_Georgiev1 написа:  Ще изгубя приложения ,като vanced и няколко профила на които не им знам паролата. Има ли как самите приложения по някакъв начин да им направя нещо като бек ъп ?

Vanced си е наличен, преди 4-5 дена го слагах на един телефон. Относно профилите, когато прехвърляш през смарт не ти ли иска да се логнеш в тях, много странно ми звучи това което си написал, защото когато съм прехвърлял винаги ми е искало пароли за профилите. Моят съвет е да се опиташ да възтановиш паролите и да си настроиш устроийството сам, аз така правя защото с тези прехвърляния много често нещо се омазва...
Цитирай
#25

(2023-02-14, 10:48:29)eksoldier написа:  Сутринта ми звънна няква мелодия която не съм чувал никога и пишеше, че е аларма. Не съм наглясял никва аларма за 7 часа. Бях решил да спя днес... Отделно когато приключа дадена рутина не се връща първоначалната настройка. Пример влизам в галерията и яркостта става 80% излизам и затварям галерията, но яркостта не се връща на автоматична. Не винаги, но го прави. Тва е за сега. Отдавам го до голяма степен на клонирането, но не знам със сигурност... От ексинос на снап не знам колкот е рентабилно тва движение.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Тази аларма е от "рутина" "СЪН"
Влез в самата рутина и изключи само алармата ако искаш всичко друго да си остане

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • eksoldier, sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)