Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 12 pro или Samsung A34
#1

Здравейте. Искам да взема подарък на жената за Коледа, и съм се насочил към горните два модела. И двата са на цена около 550лв. От големите техно вериги, тъй като от там ще пазарувам. От 4 години ползва Honor 9x, много яка машинка, но започна да издиша. Имам служебна Моторола. И тя хич не я харесва Smile. Като гледах ревюта и инфо се спрях на тези два модела. Жената ползва телефона за социални мрежи и камера. Аз самият отдавна минах на iOS, и тук ми е мъгла. Моля да споделите мнения кой от двата е по-добър, от към камера главно, и общо представяне. Благодаря предварително. Т
Цитирай
Аксесоари
#2

Лични впечатления от Redmi note 12 pro ... Дисплеят е зле. Като качество на изображението и максимална яркост. Въпреки цифрите на производителя на слънце яркостта е недостатъчна. Прилича на играчка и е учудващо лек. Бих се обзаложил, че батерията не отговаря на техническите данни. Прилични като сила говорители. Батерията е прилична като за нов телефон. За указаната сума бих търсил нещо с по качествен дисплей.
Цитирай
#3

Бих се спрял на А34.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

Ходих до Технополис, разцъках ги и двата, и взех Самсунга. При реален допир изглежда доста по-добре. Весели празници на всички и благодаря.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GPalavurov за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)