Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Magic6 и Magic6 Pro - Лични впечатления и коментари
#26

Камерката поне с китайският фърмуер е доста зле, ще се види с глобален какво ще е различното.


S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
Аксесоари
#27

Не мисля че камерата е лоша, просто разликата с 5 прото е малка. Въпреки по-малкия сензор на сложни условия снима една идея по-добре, на светло е на кантар. Телевика е интересен. И не 2.6 оптичния зуум, а хибридния х5 и х10. Там е доста напред спрямо предходния модел. Също така заради по-светлата оптика се представя подобре при ниско осветление. За ултра широката е 1 към 1 с 5 прото. Там разлика не мога да намеря.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#28

Мисля че е време за тестване/лоп ту лоп/🙂
Глобална 5-ца,китайска 5-ца и разбира се китайска 6-ца.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на boboe за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#29

Чакаме реалното сравнение значи...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#30

Премиерата на Honor Magic 6 Pro ще е на 25 февруари на мобилния конгрес в Барселона, а реалните продажби вероятно ще стартират в кратки срокове. Цената на модела за потребителите в ЕС ще е €1299.

Източник

 
Цитирай
#31

Здравейте, някой запознат с моделите на марката, може ли да каже какви са недостатъците на китайската версия? Май няма възможност за слагане на глобален ром или се лъжа?

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай
#32

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1748714
Цитирай
#33

Благодаря!

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай
#34

След няколко дни ползване вече имам повече впечатления от 6 прото.Това което го написъх няколко поста по-нагоре за снимките е точно така.Във всичко е с малко по-добър,но няма някакъв уал ефект.Голямата разлика дето беше между четворката и петицата тук я няма.Ако имате конкретни въпроси съм на среща.Иначе ще се получи дълго и без усобен смисъл.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 5 потребители изказват благодарност на boboe за това мнение:
  • any9, Bavarche, greenandroid, iwan33, tynata2
Цитирай
#35

Magic6 Pro - Иновации.

 
Цитирай
#36

Нов ъпдейт, да видим какво ще донесе😀


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#37

(2024-02-11, 17:19:37)stenlius написа:  Камерката поне с китайският фърмуер е доста зле, ще се види с глобален какво ще е различното.
Honor Magic6 Pro, който бе представен в началото на годината в Китай, днес получи международната си премиера и скоро ще се появи не само в Европа, но и в България. Устройството заема флагманска позиция в портфолиото на компанията и обещава интересни подобрения в камерата.

Източник

 
Цитирай
#38

И дори с ранен пререлийз фърмуер глобалната е много по-добра, което е супер!



S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 3 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • any9, DoryanY, milenvn
Цитирай
#39

Гледах представянето на глобалната версия ... Такава реклама и сравнение с актуалните флагмани не съм виждал дори при Xiaomi.
Адмирации за капацитета на батерията. За любителите на извитите дисплеи в А1 излиза на прилична цена с високите планове.
Цитирай
#40

Мисля, че няма разлика в камерите на китайската и глобалната версии, и ако има разлика в качеството на снимане, мисля ще се оправи със софтуерен ъпдейт. Дано да съм прав  Wink

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай
#41

От UK излиза 850 паунда с ваучера за отстъпка, което е около 1950лв.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 3 потребители изказват благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • iwan33, milenvn, tynata2
Цитирай
#42

Оглави класациите на DXO без аудио. Oстана да публикуват резултатите от задните камери Smile https://www.dxomark.com/smartphones/Hono...Pro#selfie

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#43

В GSMarena вече има ревю на модела, камерите за мен са да не кажа разочарование, но не са нещо много над предишната серия. Сравнявах еднакви снимки с двата модела (петицата и шестицата). Като че ли камерата на шестицата е малко по-широкоъгълна и вади малко по-студени цветове. Разлика в детайли и качество не видях. Ъпдейта към новата серия си струва най-вече заради новото поколение батерии, поне в ревюто казват, че е доста по-държелива от предишната серия.
Цитирай
#44

И как ги сравнява? По почти лабораторните тестове в ревюто ли?

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#45

Да, нямам новия модел при мен, за да направя сравнение. Мисля, че снимките в ГСМ арена дават добра представа. Повечето от местата, на които снимат, съм правил и аз снимки там с моя Magic5 pro и мисля, че снимките в ревюто им са коректни.
Цитирай
#46

Минимална разлика в условията и се получават напълно различни снимки. Имам ги и двата и от опит ти казвам че има подобрение в камерите, каде по-малко, каде повече. Ако ползваш само основната камера, то да почти на едно ниво са. Но перископа е съвсем друга бира, тук разликата при по-ниска осветеност е доста голяма в полза на новия. При ултра широката пак е малка, но на искуствено осветление става доста видна.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на boboe за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
#47

Дай снимки с 10х, 20х да видим от тоя голям сензор файдата.
Цитирай
#48

(2024-02-26, 10:49:00)whitehart написа:  В GSMarena  Ъпдейта към новата серия си струва най-вече заради новото поколение батерии, поне в ревюто казват, че е доста по-държелива от предишната серия.

 С 500мач  повече, което не е малко, не толкoва до технология.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#49

(2024-02-27, 11:06:13)boboe написа:  Минимална разлика в условията и се получават напълно различни снимки. Имам ги и двата и от опит ти казвам че има подобрение в камерите, каде по-малко, каде повече. Ако ползваш само основната камера, то да почти на едно ниво са. Но перископа е съвсем друга бира, тук разликата при по-ниска осветеност е доста голяма в полза на  новия. При ултра широката пак е малка, но на искуствено осветление става доста видна.

Снимам най-вече с основната камера и тя е най-важна за мен. Широкоъгълната изключително рядко я ползвам, не съм фен на подобен тип снимки, а перископната я ползвам не с цел перфектно качество на снимката, а по-скоро да доближа далечен обект. Така че за мен ъпгрейда е безсмислен. Сега, ако някой тепърва ще си купува Хонър, разбира се, че най-новото е най-добро, или пък от 4 на 6 серия - да, също има смисъл. Смятам да си остана с петицата не защото не мога да си позволя новия модел, а защото не виждам смисъл да дам някакви пари за нещо, което е лек ъпгрейд спрямо моя телефон. Може би догодина ще скоча на седма серия...  Big Grin
[-] 3 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • greenandroid, iwan33, milenvn
Цитирай
#50

Като гледам май глобалната версия е 12gb+512gb, а китайската е 16gb+512gb, дали е вярно?

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)