Анкета: Според Вас необходима или излишна е писалката в S Ultra серията на Samsung? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Необходима е, защото редовно си водя записки и бележки с нея
15.38%
8
15.38%
Необходима е, защото тя е олицетворението на S Ultra серията
7.69%
4
7.69%
Необходима е, защото има и функции чрез жестове
5.77%
3
5.77%
Всички отговори по-горе с отговор "Необходима е"
36.54%
19
36.54%
Излишна е, защото лишава телефона от по-голяма батерия и др.
3.85%
2
3.85%
Излишна е, защото много рядко бих я използвал
3.85%
2
3.85%
Излишна е, защото по-лесно може да се изгуби или открадне
1.92%
1
1.92%
Всички отговори по-горе с отговор "Излишна е"
7.69%
4
7.69%
Не знам, но със сигурност не ми е критерий при избор на телефон
17.31%
9
17.31%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Според Вас необходима или излишна е писалката в S Ultra серията на Samsung?
#1

[Изображение: SAMSUNG-S23-Ultra-Stylus-S-Pen-EJ-PS918-BUE-5.jpg]

Според Вас необходима или излишна е писалката в S Ultra серията на Samsung?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Всъщност ultra е наследник на note серията. За мен писалката е необходима.

Smile
Цитирай
#3

И на мен от време на време ми върчи работа . +

Storstark
Цитирай
#4

За мен е изключително полезна, ползвам я ежедневно.
Цитирай
#5

Нека да я има, на никого не пречи.
Само да има плосък екран, ако искат и меч да сложат вътре.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • gazibarev, OliQueenBG, sapiora
Цитирай
#6

Прави телефона по голям и неудобен , напълно излишна е.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#7

Отдавна не съм имал у-ство с писалка, но като се има предвид изначално лошия начин на редактиране в мобилните устройства, по-скоро е необходима, защото улеснява редактирането. Това касае и другите брандове. Добре ще е масово да има модели с писалка и такива без, за да купува всеки необходимия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на andro9060777 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#8

(2024-01-16, 09:15:44)foxhd написа:  Прави телефона по голям и неудобен , напълно излишна е.

Мисля, че това е причината да има Samsung Galaxy S... Plus.
Цитирай
#9

Изключително полезна за мен! Но е нишов аксесоар, много хора не я ползват.
Може би е редно да пуснат модел без писалка, но на същата цена...

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#10

(2024-01-16, 14:44:13)sapiora написа:  Мисля, че това е причината да има Samsung Galaxy S... Plus.

Да има но им орязва характеристиките .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#11

Много полезна и не е аксесоар, а си е част от телефона и от замисъла за подобен телефон. Тя е част от причините за покупката иначе да си стоях на айфон или по-малък С-модел.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#12

От всичко, най много ползвам писалката за дистанционен спусък на камерата, тук-там за редакция на снимки, още по-малко за бележки и електронен подпис на pdf-и

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на SoulSurvivor за това мнение:
  • ianpav_4444, sapiora
Цитирай
#13

(2024-01-16, 16:12:47)foxhd написа:  Да има но им орязва характеристиките .

Съгласен съм, но ако не работиш по ядрения план на Иран не мисля, че това би се отразило негативно на ежедневното използване на телефона. Също така и цената е поорязана, което е също нещо положително.

Аз лично бих си купил най-малкия Samsung Galaxy S... стига да има писалка. Ползвам я за водене на записки, прецизно отваряне на интернет страници, тогава когато има падащо меню, винаги когато ми се е налагало съм подписвал документи, при снимане също.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#14

Не я ползвам често ,но без нея немога.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#15

За сега я ползвам само за снимки, не ползвам жестове като цяло и нямам творчески умения, но за мен си е символ на Note/Ultra серията. Но няма да се очудя да махнат и нея, както извития екран и 10х камерата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#16

В началото си мислех, че ще ми е полезна за правене на снимки, но не ми се е налагало да я ползвам, при положение, че има правене на снимка с жест пред телефона, а също и през часовника ако иска човек дистанционно. За разглеждане на вече направени такива на голям монитор/ телевизор и замахвания във въздуха с писалката за прелистване също не съм почитател, защото в този момент телефона ми е в ръцете и прелиствам директно на него, без ръкомахания като диригент. Smile
С други думи в моето ежедневие, а и не само, писалката така и не се наложи.
Всеки според потребностите си. Гледах максимално голям екран в малка рамка с добри възможности и параметри на телефона и именно Ултрата отговори на това. Писалката не е било приоритет, което се показа и във времето при мен.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)