Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Playstore проблем!Не приемат документите
#1
Sad 

Проблем с Google Playstore.

Потвърдете методите на плащане Вашият платежен профил е блокиран. Ако искате да го активирате отново, трябва да потвърдите методите на плащане.

В същото време

Дава ми да си изпратя документи и снимки на Банковите карти:
Попълвам и изпращам снимки документи и какво ли не ,и нито един път не ги удобриха !
Може да има нещо не ясно по въпроса ,не отричам ,не ми се качват лични данни!

Въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Къде и към кого да се обърна ?На Google Playstore SUPPORT се обърнах и останах с много лоши впечатления, очаквах да оправят проблема с първият ми емайл,но за съжаление вече цяла седмица се въртим в кръг и нищо насреща!

Дайте някакъв съвет да си активирам профила отново и да могат да се плащат програми...!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#2

С какъв телефон си и кой портейл не ти работи? Google Pay ли?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#3

С телефоните от подписа ми.
Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512
Но по принцип пробвам да си активирам профила в Google Pay през компютъра,не през телефона,нали ако има някакво значение.

Надявам се със скрийншота ще стане по ясно.Че като гледам кво съм писал почети нищо не се разбира Lol Tooth


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Аз го разбрах,още от поста-искаш да купиш(примерно)приложение,но ти иска да потвърдиш метода за плащане.Аз купувах през оператора,но също ми иска да потвърдя метода на плащане,явно периодично го иска.Не съм купувал,но при платени приложения,които имат пробен период,пак иска начин на плащане,и се отказвам,без проба,няма да стане. Smile

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#5

(2024-01-16, 15:10:46)DoryanY написа:  Аз го разбрах,още от поста-искаш да купиш(примерно)приложение,но ти иска да потвърдиш метода за плащане.Аз купувах през оператора,но също ми иска да потвърдя метода на плащане,явно периодично го иска.Не съм купувал,но при платени приложения,които имат пробен период,пак иска начин на плащане,и се отказвам,без проба,няма да стане. Smile

Много лошо ме подмятат. Undecided  Уж за моя сигурност  Big Grin
 
Блокира ли са ми плащанията с Дебитна карта както и виза и мастеркарти,по какви ли не начини не пробвах да си закупя някой друга програма и освен чрез ваучер по друг начин не можах да се справя!Мнооого се дразня,да се оплача ,но явно вслед като и хляба и ножа са в тях и своеволието натежава,правят си каквото си искат с хората.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Някой да знае случайно дали мога да си прехвърля закупените до момента в Google playstore програми на друг E-Mail че да си го ползвам на воля?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

@Compare Можеш да погледнеш  страницата на Google.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#7

(2024-01-18, 12:49:02)DoryanY написа:  @Compare Можеш да погледнеш  страницата на Google.

Като се зачетох не е ли само за програмисти?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#8

@CompareИ аз не обърнах внимание че е за програмисти.Иначе май не става прехвърляне на друг акаунт,пише че ако е купено може да се ползва само на акаунта с който е купено. https://support.google.com/googleplay/an...%3DAndroid .Нямам идея дали може да се прехвърле на друг акаунт.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Compare
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)