Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предварителна поръчка на Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra
#76

(2024-01-24, 20:05:28)chepkata написа:  Дайте идея, за какво ползвате смарт тага? Подариха ми го и се чудя къде да го забия. Само при пътуване, в багажа...

Аз съм го сложил на ключовете защото често ги търся из вкъщи. Освен това ако ги забравиш телефона те известява.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#77

(2024-01-24, 20:05:28)chepkata написа:  Дайте идея, за какво ползвате смарт тага? Подариха ми го и се чудя къде да го забия. Само при пътуване, в багажа...

Aз го закачих на ключовете си, че един път  бяха паднали в колата и се шашнах. Обаче  си купих същото миналата година, де да знам, че ще го пуснат като бонус и сега имам 2 броя

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#78

Абе, бих го сложил в дрона, но няма как! Иначе, там ми се вижда най-смислено. Ключове никога не съм губил. Може и да се случи, разбира се.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#79

(2024-01-24, 20:05:28)chepkata написа:  Дайте идея, за какво ползвате смарт тага? Подариха ми го и се чудя къде да го забия. Само при пътуване, в багажа...

Имам няколко от трите модела за ключовете за вкъщи, на колата в порфейла и някои други неща.
Бутона има 3 действия: на еднократно и на задържане може да се присвояват действия от smart-home (осветлението и контакрите ми са управляеми) или другидействия за автоматизиране на или чрез телефона, в бутона на домофона сложих smart-реле и мога предварително да си отварям вратата, може за бариера да се автоматизира. Двукратното натискане е за намиране на устройството (телефона), ако си го забутал. 

Имам SmartTag+ и SmartTag 2 освен bluetooth имат и UWB и може по-далече и по-прецизно (като разтозтояние и посока) да окриеш tag-a.
Подходящо е и за проследяване на домашни любимци. Последния модел SmartTag 2 е по-компактен и енергоефективен.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • Bavarche, chepkata
Цитирай
#80

(2024-01-24, 22:12:25)Чо написа:  Имам няколко от трите модела за ключовете за вкъщи, на колата в порфейла и някои други неща.
Бутона има 3 действия: на еднократно и на задържане може да се присвояват действия от smart-home (осветлението и контакрите ми са управляеми) или другидействия за автоматизиране на или чрез телефона, в бутона на домофона сложих smart-реле и мога предварително да си отварям вратата, може за бариера да се автоматизира. Двукратното натискане е за намиране на устройството (телефона), ако си го забутал. 

Имам SmartTag+ и SmartTag 2 освен bluetooth имат и UWB и може по-далече и по-прецизно (като разтозтояние и посока) да окриеш tag-a.
Подходящо е и за проследяване на домашни любимци. Последния модел SmartTag 2 е по-компактен и енергоефективен.

Пак малко в страни от темата, но ми стана интересно как със смарт таг можеш да автоматизираш бариерата? Може и на ЛС.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black  
Apple AirPods Pro 2nd Generation
Цитирай
#81

Днес получих съобщение че телефона е предаден на куриер. Виваком ме изненадаха много приятно. Честно казано не очаквах толкова бързо да ми го доставят, при положение че пишеше че доставките ще започнат след 26-ти...

Galaxy S
Galaxy S4
Galaxy Note 4
Galaxy Note 8 Black
Galaxy Note 10+ Aura Black
Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black
Цитирай
#82

Вчера и моя телефон (от Samsung Store UK) беше доставен до адрес, часовника за жалост остана за 09.02.2024г. Явно с приоритет са им телефоните, понеже Galaxy Watch 6 си го има наличен от много време по магазини и складове.
Цитирай
#83

Пристигна и моят телефон, поръчан от Техномаркет на 17-ти по време на презентацията. Пристигна само с обикновено зарядно, а безжичното и калъфчето не били налични и ще ги пуснат следващата седмица.
Цитирай
#84

Здравейте, забелязах че при мен някой функции липсват, като например:
- при записване на видео UHD, не ми излиза опцията за 120 fps;
- при настройки на Aways On Display липсва стил на часовника.

При вас дали е така, и дали някой е открил други липсващи настройки?
Цитирай
#85

(2024-01-25, 09:56:24)BodyBuilder написа:  Здравейте, забелязах че при мен някой функции липсват, като например:
- при записване на видео UHD, не ми излиза опцията за 120 fps;
- при настройки на Aways On Display липсва стил на часовника.

При вас дали е така, и дали някой е открил други липсващи настройки?

120fps е само при Pro режима.
Цитирай
#86

Айде пристигна и моят, поръчан от Виваком на 18.01. Получен заедно с всички обявени подаръци + 32GB карта памет...

Galaxy S
Galaxy S4
Galaxy Note 4
Galaxy Note 8 Black
Galaxy Note 10+ Aura Black
Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black
Цитирай
#87

(2024-01-25, 09:25:12)JustBreathe написа:  Пристигна и моят телефон, поръчан от Техномаркет на 17-ти по време на презентацията. Пристигна само с обикновено зарядно, а безжичното и калъфчето не били налични и ще ги пуснат следващата седмица.

Моя е поръчан на 20-ти, ще си почакам  Sad

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай
#88

(2024-01-18, 08:05:10)bojidar_n написа:  Добро утро. Няма проблем, не го приемам за заяждане. Даже смятам, че е редно да се знае какво не ни дават тук...

*Дават да върнеш стар телефон (за мен това, че има тази опция е голям бонус)
*Повече памет на същата цена
*Часовник + каишка (аз ще го продам, понеже в нас имам 2)
*50£ защото се регистрирах за събитието
*5% на първа поръчка над 500£
*Калъф + скрийн протектор

Съответно като теглиш чертата телефонът стъпва на доста прилични пари Smile [Изображение: ebd85c9490b68c2ff5d5babac82c5c48.jpg]

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk
Вчера пристигна телефонът, заедно с всички бонуси. Надявам се да успея днес да прехвърля нещата и да мога да споделя впечатления.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#89

Някой знае ли как стоят нещата при предварителна поръчка с прехвърляне на номера от един оператор към друг? В случая ми изтича договора с Йетел след 2 седмици, но мисля да мина на А1 (дават ми най-изгодна оферта) и да взема телефончето от тях.
Цитирай
#90

(2024-01-24, 11:23:36)marsilisa написа:  Има ли някой получил 1TB ultra? След сума разговори днес, установих че вива, иетел и техномаркет нямат наличност на 1ца. Имат само 512.

Вчера при поръчка в А1 също пишеше, че няма 1ТБ, само 512. Но за какво ти е 1ТБ?
Цитирай
#91

Днес вече Йетел имат опция за поръчка 1тв. Доста се замислям дали и от там да не пусна. Седя и си трая и тойно се надявам.
Ще се чака видяло се е.
Иначе, защото все ми и тясно. Разнасям доста глупости с мен, често работя от телефона и реших като е гарга да е рошава обаче пусти късмет.
Цитирай
#92

Аз се обадих вчера в Зора да попитам и казаха, че чакат официалната дата на стартиране на продажбите и ще го изпратят...
Цитирай
#93

(2024-01-25, 15:04:48)niksata91_09 написа:  Някой знае ли как стоят нещата при предварителна поръчка с прехвърляне на номера от един оператор към друг? В случая ми изтича договора с Йетел след 2 седмици, но мисля да мина на А1 (дават ми най-изгодна оферта) и да взема телефончето от тях.

Може ли да споделиш на каква цена ти го дават и при какъв месечна такса на договора?
Клиент съм на А1 от 18 години и текущият ми план е 28.50лв/месец и телефона ми го дават на 2450лв , което не е някаква уау оферта.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#94

(2024-01-26, 14:02:50)Kn0cK3r написа:  Може ли да споделиш на каква цена ти го дават и при какъв месечна такса на договора?
Клиент съм на А1 от 18 години и текущият ми план е 28.50лв/месец и телефона ми го дават на 2450лв , което не е някаква уау оферта.

В офис на А1 ми предложиха за 24 месеца по 28лв, неограничени МВ на 50Mb скорост и включена телевизия, телефона за 2460лв 512GB, като не било по преордер кампанията и няма да дадат аксесоарите, все едно поръчката е от офиса. Сега чакам за още една "специална" оферта от тях, защото трябвало да се доуточнят с е-магазина за прехвърлянето на номера от друг оператор и дали мога да го поръчам по преордер кампанията.
За това питах по-рано дали някой се е сблъсквал с прехвърляне на номер от друг оператор и едновременно с това и преордер на телефон.
Цитирай
#95

(2024-01-24, 11:23:36)marsilisa написа:  Има ли някой получил 1TB ultra? След сума разговори днес, установих че вива, иетел и техномаркет нямат наличност на 1ца. Имат само 512.

Моят Ultra 1TB Yellow дойде днес (от Техномаркет с техен куриер), отделно 1 час преди него (с друг техен куриер) дойде адаптера, другите неща по-нататък.
Поръчката ми беше направена с получен от Техномаркет e-mail на 17ти в 20:30.

1. смяна на региона на INS.
2. прехвърляне със Smart Swich.
3. актуализиране на приложенията от Samsung Galaxy Store и Google Play Store
3. настройка на пръсти, донастройване и активиране на банки, финтеци и други важни приложения.
4. настройка други маловажнии приложения с течение времето

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • marsilisa
Цитирай
#96

(2024-01-26, 15:48:07)Чо написа:  1. смяна на региона на INS.
Здрасти, имали някъде описано как  го направи.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#97

(2024-01-26, 16:21:47)losh1 написа:  Здрасти, имали някъде описано как  го направи.

Тук

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • losh1
Цитирай
#98

И аз имам предварителна поръчка от Емаг за 1ТБ и преди малко в шоурума казаха, че нямало краен срок за получаване на преордърите, "Но дано не се бавят като iPhone по 2-3 месеца" ... яко.
Е, имаше наличен 512GB, та вероятно проблема е в обема, не в търговеца.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tuscany за това мнение:
  • bobbymarinovv
Цитирай
#99

(2024-01-27, 16:07:08)Tuscany написа:  И аз имам предварителна поръчка от Емаг за 1ТБ и преди малко в шоурума казаха, че нямало краен срок за получаване на преордърите, "Но дано не се бавят като iPhone по 2-3 месеца" ... яко.
Е, имаше наличен 512GB, та вероятно проблема е в обема, не в търговеца.

Страшно се излагат, за жалост. Айфони държаха на пре-ордър 2 месеца след пре-ордъра, което е абсурдно честно казано. Ами като не можеш да осигуриш бройка като търговец, няма да го предлагаш толкова рано тоя телефон. Дано не чакаме тия с по 1ТБ 3 месеца за доставка щото ще е доста неприятно изживяване.  Visslar

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black  
Apple AirPods Pro 2nd Generation
Цитирай

(2024-01-27, 19:47:14)bobbymarinovv написа:  Страшно се излагат, за жалост. Айфони държаха на пре-ордър 2 месеца след пре-ордъра, което е абсурдно честно казано. Ами като не можеш да осигуриш бройка като търговец, няма да го предлагаш толкова рано тоя телефон. Дано не чакаме тия с по 1ТБ 3 месеца за доставка щото ще е доста неприятно изживяване.  Visslar
Моята бройка в понеделник от Спиди казаха, че ще е на адреса. 1ТВ поръчката е от 17.01 от Технополис явно забавянето е при определени търговци

Samsung Galaxy S23 Ultra Green 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black 1TB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)