Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за две карти на един номер? Samsung S 23
#1

Здравейте, възможно ли при две карти на един номер /екстра sim+ e-sim/ - оператора е A1 -  Когато говоря през екстра sim /телефона с е-sim e изключен/ и ме търсят в този момент, третото лице да чува / абоната в момента разговаря/. Така беше до в момента, когато си взех допълнителна е-sim. Сега когато говоря и в този момент ме търсят, третото лице чува свободен сигнал, все едно, че не желая да му отговоря. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, така е когато имате 2-ра сим карта към същия номер Smile Може да започнат и да ви се оплакват, че не чуват сигнал свободно и това се получава.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • miromir
Цитирай
#3

(2024-01-18, 20:37:28)miromir написа:  при две карти на един номер /екстра sim+ e-sim/

При тази комбинация - физическата карта не е „екстра sim“! Това го има при 2 или 3 физически карти, към един номер.

Другото са бъгове на системата.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#4

Явно казуса не зависи от настройките на апаратите, а проблем на операторите.
Цитирай
#5

Това е подобно на това като си с 2 карти в телефона и понеже съм активирал пренасочване, за да може докато говоря по едната и звъннат по другата, да дойде повикването. Но при изключване на телефона като ме търсят не чуват сигнал, а аз не разбирам, че са ме търсили след това, затова не го изключвам никога.
Цитирай
#6

Наличието на две карти в телефона и пренасочването позволява повикването да премине, докато разговарям на едната, а другата звъни. Когато изключат телефона, за да ме намерят, не чуват сигнал и аз не разбирам защо, така че никога не го изключвам.
Цитирай
#7

Така е с пренасочването, при изключен телефон не разбираш, че са те търсили, това е единствения недостатък.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)