Анкета: Изгуби ли идентичността си компанията OnePlus? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, заради сливането им с Oppo и преминаването от OxygenOS на ColorOS
5.56%
1
5.56%
Да, защото спряха да правят "убийци на флагмани" и вдигнаха цените
16.67%
3
16.67%
Да, заради влошената софтуерна поддръжка и визия за бъдещето
0%
0
0%
Да, защото се фокусираха върху Китай пред Европа и САЩ
0%
0
0%
Да, защото влошиха качеството на продуктите си
0%
0
0%
Да, откакто Carl Pei напусна компанията
0%
0
0%
Да, всички отговори по-горе с "Да"
61.11%
11
61.11%
Не, телефоните им предлагат безпроблемно потребителско изживяване
5.56%
1
5.56%
Не, защото предлагат актуален хардуер и оптимизиран софтуер 
11.11%
2
11.11%
Не, защото започнаха да предлагат телефони от всякакъв клас
0%
0
0%
Не, всички отговори по-горе с "Не"
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изгуби ли идентичността си компанията OnePlus?
#1

[Изображение: Best-One-Plus-phone.jpg]

Изгуби ли идентичността си компанията OnePlus?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Имах 8 про и не беше зле, камерата не беше нищо особено, екрана беше ярък и приятен, НО, липсваше опции, като Моторола всичко работи добре, но няма функции.
Мен не ме грабват като дизаин също, а един телефон не ми ли е красив, няма как да го сложа в джобаSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#3

Според мен продължават да са си актуални.....малко ме е яд за Карл Пей. но така е трябвало да стане, но за мен това което предлагат и цената си са супер, хардуер и софтуерна подръжка. Според мен не отстъпват кой знае колко повече от големите конкуренти като Самсунг и Хубавей.....те според мен превъзхождат в камерата само и не чак толкова много, че да си заслжуава да се плаща Х2 за едната камера , а и който иска перфектна камера ще си купи цифров апарат, а не телефон.....относно цената нормално е да се покачва особено сега в условията на инфлация по целия свят.

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#4

Имал съм първия Nord, последните също не са лоши. Да, цените са нагоре но те на всички са нагоре. Но средния клас вече предлага неща, които флагмани от преди 2-3 години и се държат прекрасно, не е както преди с лагавите Lite сери от времената на Android 4-6 да речем.

Допада ми факта, че са в едно - така вече могат да имат по-бързи update-и за повече време. Една BBK, ако има 4 марки с 4 различни skin-а и във всяка марки различни класове - това са стотици модели на година, на практика това нямаше как да се поддържа адекватно. Така, че по-скоро подкрепям.

Идентичността продължават да си я имат според мен, просто Oxygen-а се merge-на с останалите и в това няма лошо. Дава и повече възможности.
Цитирай
#5

https://milyin.com/48737/downfall-of-one...s-in-2024/ Прочетете тази статия. Много добре е описано какво става с OnePlus.
Отговорите на анкетата с отговор "Да" са базирани на нея. И като се замисли човек си е така.


Вижте защо Marques Brownlee не иска да прави ревю на OnePlus 12.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)