Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Можете ли да ми препоръчате Android TV Box, моля?
#1
Question 

Здравейте,

Миналата седмица си купих 12-месечен абонамент за IPTV от сайта iptvbulgarian.com . Тъй като не знам много за пълното му използване, ми обясниха, че може да гледам каналите през VLC плеър от компютъра. Но разбира се, едновременно да работя на компютъра и да гледам телевизия е трудно. Попитах ги какво препоръчват и ми предложиха да си купя Android TV Box. Погледнах в olx и други сайтове, но един мой познат каза, че често там се лъже за спецификациите, например че има 4GB RAM, а всъщност е фалшива информация. Затова искам да попитам тук. Моля, препоръчайте ми Android TV box за IPTV.

Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

(2024-02-10, 15:55:40)kalin04@abv.bg написа:  Здравейте,

Миналата седмица си купих 12-месечен абонамент за IPTV от сайта iptvbulgarian.com . Тъй като не знам много за пълното му използване, ми обясниха, че може да гледам каналите през VLC плеър от компютъра. Но разбира се, едновременно да работя на компютъра и да гледам телевизия е трудно. Попитах ги какво препоръчват и ми предложиха да си купя Android TV Box. Погледнах в olx и други сайтове, но един мой познат каза, че често там се лъже за спецификациите, например че има 4GB RAM, а всъщност е фалшива информация. Затова искам да попитам тук. Моля, препоръчайте ми Android TV box за IPTV.

Благодаря

Да, и аз съм имал подобен проблем. Затова с китайските продукти често може да има проблеми. Препоръчвам ви да си купите Xiaomi Stick 4K. Практичен е, може да го носите навсякъде и е качествен и оригинален уред. Поне получавате надеждни актуализации и е продукт на марка, на която може да се има доверие. Поздрави.
[-] 1 потребител изказва благодарност на peponcho за това мнение:
  • kalin04@abv.bg
Цитирай
#3

(2024-02-10, 16:04:21)peponcho написа:  Да, и аз съм имал подобен проблем. Затова с китайските продукти често може да има проблеми. Препоръчвам ви да си купите Xiaomi Stick 4K. Практичен е, може да го носите навсякъде и е качествен и оригинален уред. Поне получавате надеждни актуализации и е продукт на марка, на която може да се има доверие. Поздрави.

Благодаря ви много за препоръката, определено ще я изследвам. Поздрави.
Цитирай
#4

(2024-02-10, 15:55:40)kalin04@abv.bg написа:  Здравейте,

Миналата седмица си купих 12-месечен абонамент за IPTV от сайта iptvbulgarian.com . Тъй като не знам много за пълното му използване, ми обясниха, че може да гледам каналите през VLC плеър от компютъра. Но разбира се, едновременно да работя на компютъра и да гледам телевизия е трудно. Попитах ги какво препоръчват и ми предложиха да си купя Android TV Box. Погледнах в olx и други сайтове, но един мой познат каза, че често там се лъже за спецификациите, например че има 4GB RAM, а всъщност е фалшива информация. Затова искам да попитам тук. Моля, препоръчайте ми Android TV box за IPTV.

Благодаря

Здравейте, и аз търся качествен абонамент за IPTV. Разбира се, другите абонаменти са много скъпи. Също така, договорите им са с дълъг срок. Освен това, с тях можем да гледаме само местни канали, нямаме възможност за канали от други държави. Моля, кажете ми повече за услугите и цените на този сайт iptvbulgarian.com, от който сте си купили абонамент.
Поздрави.
Цитирай
#5

(2024-02-10, 16:21:39)MariyanGOD написа:  Здравейте, и аз търся качествен абонамент за IPTV. Разбира се, другите абонаменти са много скъпи. Също така, договорите им са с дълъг срок. Освен това, с тях можем да гледаме само местни канали, нямаме възможност за канали от други държави. Моля, кажете ми повече за услугите и цените на този сайт iptvbulgarian.com, от който сте си купили абонамент.
Поздрави.

Всички предавания са на HD и Full HD разделителна способност. Мисля, че има и на живо канали от около 50-60 различни държави. Цените са следните - приемат само превод към банка в Европа, нямат други опции за плащане. Можете да разгледате сайта им www.iptvbulgarian.com. Надявам се, че това е достатъчно като обяснение. Успех и поздрави!

3 месеца ИПТВ - €22.50 (45,00 лв.)
6 месеца ИПТВ - €35.00 (70,00 лв.)
12 месеца ИПТВ - €60.00 (120,00 лв.)
[-] 3 потребители изказват благодарност на kalin04@abv.bg за това мнение:
  • maina100, MariyanGOD, zaniko
Цитирай
#6

(2024-02-10, 16:27:53)kalin04@abv.bg написа:  Всички предавания са на HD и Full HD разделителна способност. Мисля, че има и на живо канали от около 50-60 различни държави. Цените са следните - приемат само превод към банка в Европа, нямат други опции за плащане. Можете да разгледате сайта им www.iptvbulgarian.com. Надявам се, че това е достатъчно като обяснение. Успех и поздрави!

3 месеца ИПТВ - €22.50 (45,00 лв.)
6 месеца ИПТВ - €35.00 (70,00 лв.)
12 месеца ИПТВ - €60.00 (120,00 лв.)

Благодаря Storstark
[-] 1 потребител изказва благодарност на MariyanGOD за това мнение:
  • kalin04@abv.bg
Цитирай
#7

(2024-02-10, 16:27:53)kalin04@abv.bg написа:  Всички предавания са на HD и Full HD разделителна способност. Мисля, че има и на живо канали от около 50-60 различни държави. Цените са следните - приемат само превод към банка в Европа, нямат други опции за плащане. Можете да разгледате сайта им www.iptvbulgarian.com. Надявам се, че това е достатъчно като обяснение. Успех и поздрави!

3 месеца ИПТВ - €22.50 (45,00 лв.)
6 месеца ИПТВ - €35.00 (70,00 лв.)
12 месеца ИПТВ - €60.00 (120,00 лв.)

Благодаря, отдавна търсех такава надеждна услуга. В Olx двама души ме излъгаха и не ми предоставиха услугата. По Ваша препоръка взех 3-месечен пакет. Платих си с Revolut и много бързо ми изпратиха по имейла цялата информация за влизане. Страхотна услуга. Поздрави.
Цитирай
#8

(2024-02-10, 16:27:53)kalin04@abv.bg написа:  Всички предавания са на HD и Full HD разделителна способност. Мисля, че има и на живо канали от около 50-60 различни държави. Цените са следните - приемат само превод към банка в Европа, нямат други опции за плащане. Можете да разгледате сайта им www.iptvbulgarian.com. Надявам се, че това е достатъчно като обяснение. Успех и поздрави!

3 месеца ИПТВ - €22.50 (45,00 лв.)
6 месеца ИПТВ - €35.00 (70,00 лв.)
12 месеца ИПТВ - €60.00 (120,00 лв.)

Да , наистина имаше каквото препоръча. В Bulsat плащам 50 лева на месец за този пакет. И няма толкова много съдържание. Тук месечният абонамент е 10 лева, ако вземеш годишен пакет. И няма принудителен договор. Angel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)