Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 10 Pro - проблем със свалянето на файлове в сториджите
#1

Случайно някой да има идея защо нито Операта, нито който и да е друг браузър на телефона има достъп до папката за сваляне на файлове? Не ще да сваля нито в ~/Downloads, нито в ~/SDCard/Downloads. Свалих всички възможни други браузъри и с тях е същата работа. Създадох даже отделна папка и на двата сториджа и пак не ще. Китайците ли са ос*али нещо или Мухлясалите? Още ровя из настройките да видя къде какво липсва в разрешенията, ама по точно тази андроидска част все едно обикалям в кръгов лабиринт без изход.
Според мен е нещо само с интернет браузърите, защото другите приложения си имат нормален достъп, вкл. файлови мениджъри, телеграм, дискорд и AIMP. Уж и на браузърите съм им дал разрешения за достъп до сториджите, ама... хой.

Всички приложения се ъпдейтват редовно през Wi-Fi, така че няма нито едно outdated приложение.

Без Боза от 14 Юли 2022 г.
Цитирай
Аксесоари
#2

Моя браузър иска да има достъп до камерата, за да мога да кача файл, така че може това да му дадеш, но по подразбиране би трябвало да си теглят без проблеми
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Валсо
Цитирай
#3

Те това го оправиха отдавна, след като го репортнах, ама явно ще се сбогуваме и с Операта вече! Приложението на Фашистбук точеше батерията за 3 дни и затова му набих шута, а тия са по-зле и от Фашистбук! 50% за по-малко от 24 часа!!!

i.imgur.com/U82zV7T.jpeg

Баси, последно успях да спася батерията да изкара 220 чàса, които изтекоха (разбирай падна под 6%) тъкмо преди 22 часа, а с последния ъпдейт на Операта не може и едно денонощие да изкара! Пратих им снимки и поисках да ми кажат от сега, ако не искат да използваме браузъра им и ще го самоубиват. Жалко, беше един от най-добрите мобилни браузъри.

Без Боза от 14 Юли 2022 г.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)