Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 12 Pro не получава актуализации
#1

Здравейте. Имам Xiaomi 12 Pro от началото на миналата година. Досега не съм получил нито една актуализация. Някой има ли идея защо не получавам нищо?
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да е от региона, може да е от софтуера, с който е дошъл.
Например да е бил с версия, която са изтеглили и от която не може да си хване ъпдейт.

Може да опиташ да смениш региона на Германия или Индия и да провериш пак за ъпдейт.
Може да обновиш ръчно до най-новото, което има в момента.
За целта трябва да отидеш в настройки - About phone - и там където проверяваш за ъпдейти да натиснеш няколко пъти върху версията на MIUI. Tрябва да ти изпише, че additional features are on. След което ще имаш възможността от менюто (трите точки горе вдясно) да си избереш файл за ъпдейт от телефона. Предварително трябва да си го свалил, разбира се и да е за коректния регион и телефон.
Друго не се сещам освен да се отключи буутлоудъра и да се сложи на чисто най-новия ром с Fastboot
Цитирай
#3

(2024-02-13, 23:00:40)kircho940 написа:  Здравейте. Имам Xiaomi 12 Pro от началото на миналата година. Досега не съм получил нито една актуализация. Някой има ли идея защо не получавам нищо?

И дай да видим с коя версия на MIUI си точно. Един Screenshot или копирай точно буквите от ROM-a с който си.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Това е.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Ти си с EEA ROM и има адски много ъпдейти след теб:
   


Изчисти данните на updater , force close му дай и после потърси за ъпдейт.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#6

(2024-02-20, 09:43:11)kircho940 написа:  Това е.

Смени региона от България на Германия, при мен се получи веднага след смяната

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#7

(2024-03-02, 16:11:12)cinzano написа:  Смени региона от България на Германия, при мен се получи веднага след смяната

Не се получава.
Цитирай
#8

Пробва ли по моя начин?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

(2024-03-06, 14:37:58)Be6i4 написа:  Пробва ли по моя начин?

Да
Цитирай
#10

Ти си с Android 12, а те вече са до Андроид 14. Съветвам те да свалиш последния който е на Android 12 и да се опиташ да го инсталираш през ъпдейтъра. като му избереш ръчно до файла за ъпдейт. 
Ако ли не, пусни заявка за отключване на bootloader и после ще се инсталира ъпдейта лесно през fastboot. (отключването на bootloader връща фабрични настройки на телефона, самата заявка нищо не ти коства)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)