Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Watch 2 Pro, S3 или Amazfit Balance
#1

Здравейте,колебая се между този часовник и Xiaomi S3 заглеждам и Amazfit balance,кой ще препоръчате,живота на батерията е от първостепенно значение.
Цитирай
Аксесоари
#2

Привет ! При Xiaomi Watch 2 Pro - живот на батерията направо няма - с ограничения може да имате 2 - 2.5 дена .Но имате пълноценна OS .
Xiaomi Watch S3 - дават го до 15 дена ,поне 10 вероятно ще работи.Какво и как ще работи тепърва ще видим.
Amazfit Balance от изброените ще е с най-дълъг живот на батерия,плащане ще работи<ако вземете европейска версия >.Според мен добра алтернатива за същата сума е и Huawei Watch GT4 - там ще имате и български интерфейс в часовника и приложението ,безжично зареждане ,железен корпус а не алуминиев .Няма да имате плащане-поне към момента .
[-] 2 потребители изказват благодарност на sdslavi за това мнение:
  • simeonov_74, suffer
Цитирай
#3

(2024-02-22, 08:59:22)ico_3 написа:  Здравейте,колебая се между този часовник и Xiaomi S3 заглеждам и Amazfit balance,кой ще препоръчате,живота на батерията е от първостепенно значение.

От 3-4 дни съм с Balance. Всичко което съм пробвал работи перфектно - плащания, карти за отстъпки, батерията пристигна на 66% и все още не съм го зареждал, като се говори през него се чува прекрасно. Абе със сигурност палче за Balance.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mlb за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

Ако намериш клипове със сравнения гледай внимателно.
Иначе още един глас за Balance
Цитирай
#5

(2024-02-23, 20:47:11)suffer написа:  Ако намериш клипове със сравнения гледай внимателно.
Иначе още един глас за Balance

Какво имаш предвид с "Ако намериш клипове със сравнения гледай внимателно.". Какви недостатъци изпъкват?
Между другото си поръчах протектори от Али Експрес, но доставката е 1 месец. Знае ли някой място в Бг, откъдето може да се купи/ монтира такъв?
Цитирай
#6

Май клоня към Xiaomi S3 основно заради цената.Часовника така или иначе го ползвам само да виждам кой ме търси когато телефона ми е в джоба и да следя съня и крачките.Досега ползвах Amazfit Verge Lite доволен съм батерията издържа 10 дни и ми върши работа но реших малко да се поглезя а пък и искам да може да се говори през телефона.Обаче сега друго ме притеснява свикнах с приложението Zepp това на Xiaomi много по различно ли е?Може ли часовник Xiaomi да се ползва с Zepp.
Цитирай
#7

Според мен ще сгрешиш.

Поръчвай Баланс-а.


Ми часовника се ползва с ми фитнес приложението.
Цитирай
#8

(2024-02-23, 21:11:45)mlb написа:  Какво имаш предвид с "Ако намериш клипове със сравнения гледай внимателно.". Какви недостатъци изпъкват?
Между другото си поръчах протектори от Али Експрес, но доставката е 1 месец. Знае ли някой място в Бг, откъдето може да се купи/ монтира такъв?

Никакви недостатъци. Просто може да има Дийлбрейкър за теб с някоя функция или липсата ѝ.

Xiaomi приложението работи само с Xiaomi/Редми гривни и часовници.

Zepp работи със Zepp, Amazfit часовници и някои по-стари Xiaomi гривни
Цитирай
#9

Xiaomi Watch S3 вчера беше представен за европейския пазар .Няма версия с ESIM .Вариантите са в черен и сребрист цвят .Ще поддържа плащане през часовника .Български език в интерфейса - НЕ .Работоспособност с Андроид и iOS . Към 14 дена живот на батерията .Уж е с HyperOS ,но явно е с някаква непълноценна/урязана /лайт версия .Заявяват цена от 200евро .
Подробности - https://www.mi.com/global/product/xiaomi-watch-s3/
Китайската версия от Aliexpress според мен изобщо не е оферта да се купува в БГ .
[-] 1 потребител изказва благодарност на sdslavi за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)