Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Контакти на два телефона
#1

Здравейте. Имам два телефона. Те са свързани незнам дали е точната дума през гугъл акаунта. На двата имам  фейсове инстаграми и така. Обаче на мен ми трябват контактите. Контактите има и на двата телефона, а на мен ми трябва като звъня от единия да ми излизат номерата на които съм звънял на другия. Програма ли трябва нещо
Цитирай
Аксесоари
#2

Google Contacts?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#3

(2024-02-27, 21:06:28)hazART написа:  Google Contacts?

Добра идея, но ... да правим разлика, между списъка с контактите и историята на повикванията.
Историята е в конкретното устройство.
Даже, когато свържа таблета с телефона и мога да отговоря от таблета - когато звъни телефона - на самия таблет пак няма скорошната история.

Може би с Call Logs Backup & Restore

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#4

С контактите е лесно,настройваш да ти се показват на Google контактите-Отваря се телефон-контакти-настройки-контакти за показване,и на двата телефона,но история на обажданията как ще стане.Може да се записват като нови контакти,като е настроено да ги запазва в Google,и те сами ще се добавят и на другия телефон със същия акаунт.

Huawei P30
Цитирай
#5

Най-лесно става с 2 iPhone с един и същи iCloud акаунт. Там даже е бъг, доколкото виждам  Cool
Иначе, ако двата телефона са Xiaomi, може да се тества с един и същи Xiaomi Account дали няма да опция да се синхронизират в реално време или поне по няколко пъти (не знам колко е сега мястото в облака, че скоро нали правиха промени и уж изтриха всички стари снимки)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)