Анкета: Кой от тези 3 флагмана Ви допада най-много? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung Galaxy S24 Ultra
46.30%
25
46.30%
Honor Magic 6 Pro
14.81%
8
14.81%
Xiaomi 14 Ultra
9.26%
5
9.26%
Не ми допада нито един
22.22%
12
22.22%
Не знам, все още не мога да преценя
7.41%
4
7.41%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой от тези 3 флагмана Ви допада най-много?
#1

[Изображение: maxresdefault.jpg]

Кой от тези 3 флагмана Ви допада най-много?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Като цени не ми допадат и трите. Като функции и поддръжка бих избрал самсунга макар, че ми идва голям. Харесвам бързото зареждане и не знам защо самсунг не го слагат поне във флагманите. Сегашния ми телефон се зарежда за 30 минути и това е супер. Не съм фотограф и камерите не ме интересуват. Xiaоmi ми омръзна с непрекъснатите бъгове и поддръжката е слаба след 2 години са забравили за него. Категорично от тези трите бих взел самсунга.
Цитирай
#3

Облите Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#4

Самсунга, щото съм с Него

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#5

Другите не ме кефят толкова, въпреки че не е перфектен, S24 Ultra ми се струва най-балансиран, функционален и premium. Трябва доста да скапят Galaxy-тата, че да ги сменя.

Samsung Galaxy S24 Ultra S928B/DS 512GB Titanium Violet
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965F Silver
Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) Wi-Fi SM-T590
Samsung Galaxy A52 SM-A525F/DS
Samsung Galaxy A5(2016) SM-A510F
Sony Xperia S LT26i
Samsung Galaxy S II GT-I9100
[-] 1 потребител изказва благодарност на Droidan за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#6

Нямам собствени впечатления и от трите, а само от клипчета и коментарите, от които бих предпочел S24U измежду трите, ако ми се налагаше да купувам сега, но при наличието на S23U не е проблем замяната да се поотсрочи във времето.
Цитирай
#7

Въпроса е точно моята дилема в момента. Имам s24 Ultra. Но имам алергия към големи телефони, а този ми е особено неудобен щото е и ъгловат. Направо ръб до ръб. Но е абсолютно най доброто , което може да се купи и има уникални предимства. НЕотрязяващият дисплей е наистина The next big thing и се усеща всеки ден и всяка минута. Стилуса също. Камерата, вероятно не най добрата изобщо, но пък няма слабости, става за всяка, ама наистина всяка ситуация. Връзката и синхр. с Galaxy периферия - часовник, таблет, слушалки, СмартТаг...е перфектна и безпроблемна а това е важно за мен.
Пробвах комбинация Xiaomi 13 и Watch 2 pro. Не работят нещата на 100%. Също часовника не се зарежда Wireless и трябва да си носиш зарядното като пътуваш. Ъпдейтите идват доста нередовно( говоря за европейската версия)...
Имах и Honor Magic 4 pro. Страхотен сам по себе си, но нямат даже часовник като хората.
Magic 6 pro го отписвам защото НЕ вярвам че 2.5 зуум камера с 200 Mpx ще е по добра от реална 5х. Поръчал съм 14 Ultra защото е с по подходяща форма и размери за мен. Също очаквам много от камерата и Hyper OS ми допада повече от Ui на Самсунг. Но изобщо не съм сигурен кой ще задържа накрая. Може и да се върна на Fold 5, най вече щото сгънат е удобен за една ръка, разгънат е всичко от което се нуждая.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Droidan, йоана
Цитирай
#8

Най-много ми допада Xiaomi 14 Ultra - кожен гръб с екстравагантна камера на гърба.
Honor Magic 6 Pro също е интересен. Зеленият цвят изглежда много добре. Софтуерът ми допада също. А отпред ми прилича малко на моя iPhone.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Очаквах 1" сензор в Magic-а но не се случи така, че гласувам за Xiaomi-то само заради това. Време е Samsung да сложат по-голям сензор, дали 50 или 200 в смартфон само с binning не става, плюс, че тя нощта не прилича на нощ вече при тях, прекалено ярко и светло, неестествено за нощ.

Очаквам до година-две всички флагмани да ползват по-големи сензори. И тези сензори с по 10MP, които са и малки и вечерта са пълен потрес (за 3x говорим) - това не ми харесва. Да, S22 Ultra ползвам но ако трябва да дам сега нови пари за нещо ново... няма да е 24.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)