Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Настройка при обаждане
#1

Здравейте! Не мога да настроя когато звъня на някой да излиза , че примерно звъня от фирма с името й. Много хора са ми звъняли с е изписвало името на фирмата им , а аз не знам как да го направя Идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Това няма ли общо със сайта от който телефона идентифицира обаждания?
https://hiya.com/

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#3

Приемащият обаждането трябва да използва ,,Телефон"от Google.И тогава ще показва така както искате.Идентифицира всички номера рег.във Вайбър,Уатцап и др.

Smile
Цитирай
#4

Ами виждал съм , че излиза при мен на други фирми по този начин - > Излиза нещо като къщичка до номера им и пише "Smart" и се показва името на фирмата. Дали е просто през вайбър/уатсап или има и нещо друго което се прави
Цитирай
#5

(2024-03-12, 10:04:52)iwanssss написа:  Ами виждал съм , че излиза при мен на други фирми по този начин - > Излиза нещо като къщичка до номера им и пише "Smart" и се показва името на фирмата. Дали е просто през вайбър/уатсап или има и нещо друго което се прави

При гези услуги виждаш това, което другия е задал - като съдържание.
При телефонията - получаваш само номер (ако не е скрит) и виждаш твоите записи.

Пр. На Вайбър често получавам, че номер #едикойси е на линия, но с променени данни.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#6

Смених всичко на месинджър/уатсап , но не излиза пак име. Инсталирах е това приложение на моя телефон или трябва на другия от който звъню? Аз на моя телефон не съм активирвал нищо , но все пак ми излизат коя фирма ми звъни когато е направено такъв тип "Смарт"
Аз искам да излиза това което съм задал като съдържание и на всеки който звъня да му излиза името.
Цитирай
#7

(2024-03-12, 12:44:46)iwanssss написа:  Аз искам да излиза това което съм задал като съдържание и на всеки който звъня да му излиза името.

Това е функция от последния голям ъпдейт на iOS. За Android без приложение не знам да има такава възможност засега. (То и с приложение не знам да има както е при айфоня.)
Цитирай
#8

(2024-03-12, 15:20:21)bbaev написа:  Това е функция от последния голям ъпдейт на iOS. За Android без приложение не знам да има такава възможност засега. (То и с приложение не знам да има както е при айфоня.)
Да сега като се сетя имах 1 познат който пак му се показваше фирмата и беше с айфон.. явно си го имат като функция , но все за андроид трябва да има приложение 🤔
Цитирай
#9

Ползваш Hiya или сменяш региона на ILO, примерно..... Там Hiya е вградена плюс запис на разговори. Как става смяната? Супер лесно. Има тема в раздела "Други телефони Samsung"

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#10

(2024-03-12, 16:47:49)andriann написа:  Ползваш Hiya или сменяш региона на ILO, примерно..... Там Hiya е вградена плюс запис на разговори. Как става смяната? Супер лесно. Има тема в раздела "Други телефони Samsung"
А самото приложение има ли някаква настройка как моя номер да излиза с името на фирмата или то е само да засича бизнес номера с имената им когато звънят на мен , а не аз на тях
Цитирай
#11

(2024-03-12, 16:56:41)iwanssss написа:  А самото приложение има ли някаква настройка как моя номер да излиза с името на фирмата или то е само да засича бизнес номера с имената им когато звънят на мен , а не аз на тях

Приложението (като отделно или вградено) при самото входящо позвъняване търси информация за непознатите номерера в интернет и ако намери я показва.

За регистрация на Вашия номер, т.е. какво да виждат другите, когато им звъните може да си направите регистрация на номера, примерно тук.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)