Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с китайска мултимедия
#1

Здравейте закупих мултимедия от алиекспрес опитах да сменя темата като задържах върху екрана и избрах една и сега немога да върна старата писах на китайците те ми изпратиха файл да върна стария облик беше в формат rar.резархивирам го на компютъра и го качвам на флашката но като я сложа в мултимедията няма файл в нея.Моля за помощ ако някой знае как да инсталирам файла който ми пратиха ще съм благодарен много.    
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно няма никакъв файл експлорър на тая медия. Можеш ли да инсталираш някой за да виждаш файловете ?

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#3

Писах на китаеца дето ми я прати за този проблем и той ми изпрати софтуер да си го инсталирам в рар.формат е резерхивирам го на компютъра но незнам как да го инсталирам като го сложа на флашката и го бутна в юзб на медията нищо не се случва.
Цитирай
#4

Файла трябва да е в началото на директорията без да е в папка. После от настройки на навигацията търсиш меню обновяване или нещо подобно и там трябва да зареди файла от флашката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на niggaz_nature за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#5

Или да видиш вариант мултимедията да влезе в стоково recovery и от там да го инсталираш. Дай screenshot на разрхивираното в rar.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)