Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение за Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
#1

Здравейте!
Някой от вас да знае приложение от Гугъл плей с което да се правят настройки на слушалките Redmi Buds 4 Lite. От общото приложение Xiaomi Earbuds  този модел не фигурира. В общите настройки на телефона или по-конкретно в раздела за Блутут настройки няма информация за нивото на батерията в кутийката за зареждане нито могат да им се правят каквито и да е настройки. За другите модели на Редми Будс в приложението Xiaomi Earbuds могат да се идентифицират и съответно правят настройки. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Сигурен ли си, че не си с китайска версия на слушалките, а приложението е с глобални настройки или нещо от този род?
Неподготвен се изказвам, понеже нямам нито приложението, нито слушалките, но ако някъде пише, че се поддържа - не виждам друга причина да не се виждат
Цитирай
#3

Аз ги имам. Няма приложение за тях. Когато ги изкараш от кутията и се свържат на телефона показва кутията и всяка слушалка на колко процента е. Това е.

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

(2024-03-25, 12:58:36)BlackBone написа:  Аз ги имам. Няма приложение за тях. Когато ги изкараш от кутията и се свържат на телефона показва кутията и всяка слушалка на колко процента е. Това е.

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
Благодаря, да не правя повече безуспешни опити. Да, показва ми само нивото на заряда в двете слушалки  и кутийката. Нямам идея дали е от самия Блутут на телефона или от приложението, но наистина е само това.
Цитирай
#5

Разгледай тук подробните им характеристики. Но имай предвид, че са бюджетни слушалки и е нормално да няма това, което искаш.
https://www.mi.com/uk/product/redmi-buds-4-lite/

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)