Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Трансфер на Family Link акаунт
#1

Възможно ли е от детския телефон да прехвърля акаунта на друг родителски акаунт, ако нямам достъп до сегашния?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2024-04-16, 20:42:45)EYESCREAM написа:  Възможно ли е от детския телефон да прехвърля акаунта на друг родителски акаунт, ако нямам достъп до сегашния?

Как мислиш, че от потребителски профил - с ограничени права - ще управляваш „родителския“, администраторски акаунт? Че и да се „прехвърлиш към друг родител“!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#3

(2024-04-16, 21:33:36)jhoro написа:  Как мислиш, че от потребителски профил - с ограничени права - ще управляваш „родителския“, администраторски акаунт? Че и да се „прехвърлиш към друг родител“!

MOD EDIT TEXT

И щом мога да отключа телефона, значи не е намерен или откраднат и си получавам правата за което и второ: ако 4 годишно дете успее да осъзнае, че тези акаунти са вързани към такъв на възрастен и той им разрешава правата, и в крайна сметка някак си може само да си направи родителски акаунт, за да махне моя и да се върже към новия за да се управлява само - това дете със сигурност ще е бая запознато с пунктуацията и удивителните знаци - на мен не ми се вярва, а ти - какво мислиш, че мислят Гугъл по въпроса?

И понеже в интернет намерих информация, че акаунтът може да се превърне във възрастен такъв - ако се смени датата на раждане, че е нещо от сорта на 14 години без 1 ден - и сега решиш да ме питаш как мисля: "дали дете на 4 години, утре може да е на 14" - MOD EDIT TEXT

И като цяло това ми се вижда като частично решение, защото на мен целта ми е не да премахна забраната, а да я прехвърля, но ако по този начин мога временно да я премахна и после да я добавя на друг акаунт - ще ми върши работа, но чак толкова информация не успях да намеря...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)