Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговор.
#1

Здравейте! Спрял съм се на  Honor magic 6 pro. Въпросът ми е може ли да се подкара запис на разговорите и може ли някой да помогне?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не може.
Цитирай
#3

Единствените които съм виждал и все още записват са Infinix i Tecno, но са бая пръчки. Знаете ли на кои марки може да се отключи тази функция?
Цитирай
#4

На Самсунг може с лека гимнастика.На П30 Хуавей съм подкарвал,но си е дърт телефон вече.За тези знам сигурно има и други...
Цитирай
#5

Ако ви е важен записа на разговори и аз за Самсунг знам, но се сменя региона. Иначе може да потърсите някой Honor с Андроид 13 и да не ъпдейтвате до 14. Поне при мен на Magic v2, с Андроид 13 записва.
Цитирай
#6

Трябва хонора, да е с хонор дайлър.

Шаомитата след руут записват.
То всичко с руут записва, проблема е, че не всичко може да се руут-не.
Цитирай
#7

Пробвано ли е с Cube ACR Helper не е като стоково ,но върши работа.

Huawei P30
Цитирай
#8

Всички Xiaomi телефони може да се инсталира официален индонезийски или тайвански ром, който поддържа вграден запис на разговорите. При Honor- Magic 5 Pro поддържа, след инсталация на приложение. Дано да не го спрат с новият ъпдейт...


Цитирай
#9

(2024-04-19, 19:19:26)milenvn написа:  При Honor- Magic 5 Pro поддържа, след инсталация на приложение. Дано да не го спрат с новият ъпдейт...

Имаше оплакване, че не работи с Андроид 14... Даже май тук във форума го четох, но да не ви подведа...
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#10

(2024-04-19, 19:39:14)any9 написа:  Имаше оплакване, че не работи с Андроид 14... Даже май тук във форума го четох, но да не ви подведа...

Руснаците са писали за Magic 5 Pro, че не работи записа след ъпдейт до Magic 8. Ако е така, въобще и няма да ъпдейтвам поне 1 година...

След последният ъпдейт на Гугъл за gpay се отказах от безконтактното плащане с телефона. Аман от безумни ъпдейти...


Цитирай
#11

(2024-04-19, 18:30:27)DoryanY написа:  Пробвано ли е с Cube ACR Helper не е като стоково ,но  върши работа.

Да, записва събеседника, ако си надул волюмето на макс, естествено тихо.
Ако си с АИ прайвъси кол , силата е ниска и не стига до микрофона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)