Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy S24 Ultra
#1

[Изображение: maxresdefault-3.jpg]

Коментирайте тук софтуерните проблеми на Samsung Galaxy S24 Ultra.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте!  При входящо повикване във Вайбър на екрана не се изобразява кой звъни, той си стои  заключен. Първо трябва да отключа екрана, след това да сваля лентата, да натисна Вайбър и тогава се показва приложението на екрана,за да мога да вдигна. Дал съм всички разрешения,да се изобразява върху други приложения, батерията да не е ограничена.Каква може да е причината? Благодаря!
Проблема е решен!

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай
#3

Здр не мога да инсталирам google преводач от добавките за превод на страница в интернет на телефон S24 ultra.Ако някой е успял да помогне.
Цитирай
#4

(2024-01-27, 08:03:04)dmitev написа:  Здр не мога да инсталирам google преводач от добавките за превод на страница в интернет на телефон S24 ultra.Ако някой е успял да помогне.

Като маркираш текста който искаш да преведеш,натискаш горе в дясно трите точки и даваш на manage apps и си добавяш google translate.
Цитирай
#5

Не излиза Гугъл транслейт. Има три други.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#6

А от маркета теглено ли е приложението?
Цитирай
#7

При използване на портретния режим за снимане и режим за обезцветяване на задния план и само фокусирания обект да е цветен има проблем.Вече след като е направена снимката ако искаш да промениш силата на ефекта фокусирания обект става без цвят ,а бекграунда цветен.Тъй де, обратен ефект.

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#8

Работи ли ви edge lighting-a като получите съобщение във вайбър?
Цитирай
#9

Аз пък нещо не мога подкарам slow motion ефекта в клиповете. Гледах ревюта, четох...ами задържам пръст върху видеото ама нищо не се случва.Ще изкривя дисплея от натискане накрая.
Всъщност след доста експерименти открих.

Instant Slow motion не работи за клипове заснети с HDR10+!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#10

И аз още не мога да подкарам превода на страници в браузъра на Самсунг. С Хром работи, с техния / на Самсунг/ браузър ми казва, че няма подходящ език за превод. Явно се пробва с ИИ да превежда и няма български. А какво стана със стария преводач, който работеше на всички предишни телефони, не знам!

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#11

Мога ли със samsung switch да преместя secure folder заедно с файловете вътре? Става въпрос от S23u към S24U

Thanks
Цитирай
#12

(2024-01-30, 15:30:47)rabik написа:  Мога ли със samsung switch да преместя secure folder заедно с файловете вътре? Става въпрос от S23u към S24U

Thanks

Да

Samsung Galaxy S23 Ultra Green 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black 1TB
Цитирай
#13

Здравейте, някой знае ли как да оправя цвета в Gmail, Google преводач и всички приложения на Google изведнъж се промени в това розово?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black 1TB
Цитирай
#14

https://wccftech.com/galaxy-s24-ultra-ca...are-issue/

https://www.androidheadlines.com/2024/02...issue.html

При мен го има този проблем... Май от преордърите всички ще сме на този хал

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#15

Отмества се леко, но мисля, че софтуер може да оправи нещата. Лично на мен не би ми пречило.

Изпратено от моят SM-S928B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

(2024-02-02, 16:52:09)mitko1907 написа:  Здравейте, някой знае ли как да оправя цвета в Gmail, Google преводач и всички приложения на Google изведнъж се промени в това розово?
Да. Темата ти "хваща" цветовете от тапета. Това го има в Гугъл от около 2 години.
Настройки > тапет и стил> цветова палитра и виж там какво става. Интересно е.

А относно превключването между камерите - не търсете под вола теле. И другите телефони го правят. Но ако искайте - връщайте ги, ама какво по добро ще си купите?!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • mitko1907
Цитирай
#17

(2024-02-02, 21:04:34)Bavarche написа:  Да. Темата ти "хваща" цветовете от тапета. Това го има в Гугъл от около 2 години.
Настройки > тапет и стил> цветова палитра и виж там какво става. Интересно е.

А относно превключването между камерите - не търсете под вола теле. И другите телефони го правят. Но ако искайте - връщайте ги, ама какво по добро ще си купите?!
Благодаря, прещраках ги но не се промени, когато изключих настройката и се оправи. Относно камерата и аз мисла, че тепърва ни предстоят ъпдейти и ще оправят бая неща а и няма какво да се купи на този етап ако не се върне човек към S23 Ultra.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black 1TB
Цитирай
#18

Имам следния проблем, който забелязах от скоро докато бях с S22+, сега и с 24 Ultra - забелязах, че ми изчезват снимки от албумите в телефона. Оказа се, че като ги трия от Google снимки се изтриват и от устройството. Обаче там настройката е да не се изтриват от устройството, но те СЕ изтриват.
[Изображение: Screenshot-20240202-173308-Photos.jpg]
И това преди не беше така. Нищо не съм променяла по настройки. Къде греша и какво трябва да направя.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#19

(2024-02-02, 22:04:31)Бижу написа:  Имам следния проблем, който забелязах от скоро докато бях с S22+, сега и с 24 Ultra - забелязах, че ми изчезват снимки от албумите в телефона. Оказа се, че като ги трия от Google снимки се изтриват и от устройството. Обаче там настройката е да не се изтриват от устройството, но те СЕ изтриват.
[Изображение: Screenshot-20240202-173308-Photos.jpg]
И това преди не беше така. Нищо не съм променяла по настройки. Къде греша и какво трябва да направя.
Мисля, че не е възможно да се изтрие снимка само от облака и да остане само в телефона, за целта трябва снимките да се преместят в папка която не се синхронизира с ,,Гугъл снимки''. Заграденото в срийншота всъщност е изтриване на снимката от телефона (каквато опция има за изтриване на всички снимки в телефона на които е създадено резервно копие).

S21 FE
RN5 AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#20

(2024-02-02, 21:16:54)mitko1907 написа:  Благодаря, прещраках ги но не се промени, когато изключих настройката и се оправи. Относно камерата и аз мисла, че тепърва ни предстоят ъпдейти и ще оправят бая неща а и няма какво да се купи на този етап ако не се върне човек към S23 Ultra.

Каква драма, човек да се върне на s23, като че ли не е същия като s24! Хора вие добре ли сте? Цените ли парите изобщо? Няма ли нещо по-смислено за което да си дадете парите? Това ли ви е целта на живота, да имате последен модел телефон? Не е истина просто!
[-] 3 потребители изказват благодарност на midor за това мнение:
  • Smaug, toem84, йоана
Цитирай
#21

(2024-02-03, 01:08:46)midor написа:  Каква драма, човек да се върне на s23, като че ли не е същия като s24! Хора вие добре ли сте? Цените ли парите изобщо? Няма ли нещо по-смислено за което да си дадете парите? Това ли ви е целта на живота, да имате последен модел телефон? Не е истина просто!
Просто изразих мнение, не че не ценя парите, или че не ми харесва  S23 Ultra. Мисля, че идеята на този форум е точно такава да изказваме мнение и да си помагаме не да се нападаме, убиждаме и съдим, кой колко пари е дал, цени ли ги и тн.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black 1TB
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko1907 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#22

Здравейте,
не знам дали трябва да пиша за това в темата за софтуерни проблеми, но С24У има доста кофти хардуерен проблем с 3-5х зуума. ( https://www.androidheadlines.com/2024/02...issue.html )
Забелязах, че и на моят го прави макар и съвсем по-малко...
Та въпросът ми е да се занимавам ли със Самсунг съпорт ? И дали при някой от вас го има този проблем ?
Цитирай
#23

(2024-02-03, 16:02:29)Transportiora написа:  Здравейте,
не знам дали трябва да пиша за това в темата за софтуерни проблеми, но С24У има доста кофти хардуерен проблем с 3-5х зуума. ( https://www.androidheadlines.com/2024/02...issue.html )
Забелязах, че и на моят го прави макар и съвсем по-малко...
Та въпросът ми е да се занимавам ли със Самсунг съпорт ? И дали при някой от вас го има този проблем ?

На моя е същата работа, чакам да видя как ще се развият нещата. Самото преминаване от един режим на друг режим на близки обекти е точно като на клипа. Да видим дали ако се окаже по-масов проблем как ще реагират оператори и официалния магазин и дали ще предложат замяна. Тези дни може да видя дали има разлика и в самото качество на снимката, може би в някой магазин ще направя сравнение.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#24

Ако не гърми едва ли ще признаят нещо.Особено пък нашите оператори и магазини....Четох някъде(това в обаста на слуховете),че май било хардуерен проблем.Надявам се да не се окаже такъв и с ъпдейт да се оправи.
Цитирай
#25

И аз споделих вчера това и си мисля, че това не е никакъв проблем. Когато си в кола шофьорът вижда едно, пасажера друго. Така е и с камерите. Физически има разстояние между тях и няма как да се покаже едно и също при смяна на обективите. При 23 ултра също го има, но не е толкова очевидно, понеже не сменя на 5 пъти зуум, а на 10 и тук между 3 и 5 е някакси си по-отчетливо. Обаче снимките в портретен режим с 3 и 5 зуум са супер зърнести и нямат никакъв детайл, сравнен с 23 ултра. Говоря за снимки направени в стая, а не на открито и слънчево време.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickopicko за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: stobi, 1 гост(и)