Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tasker - Автоматизиране на Android.
#51

spass написа:
Killinbeauty написа:Някой може ли да качи актуално .апк (кракнато) ? Благодаря Smile
https://dl.dropboxusercontent.com/u/8052...rm.283.apk
С тази бях последно, дано и при теб да сработи.
Благодаря , колега ! Тръгна без проблем ! Жив и здрав Smile :cheers:

Sony Xperia S Custom Rom for Locked Bootloader Android 4.1.2 JellyBean Rooted eXistenZ Ultra 2.0.5 Ultimate Gaming - xBattery And Performance
More info at :Forum XDA-DEVELOPERS
Цитирай
Аксесоари
#52

И при мен върви без проблем но имам въпрос -за сега съм нагласил мобилните данни да се изключват във 01:00 и да се пускат във 06:30,при тестовете работи.Също дисплея съм нагласил да работи със сензора за осветеност като съм нагласил 3 нива на светлина и три нива на осветеност на дисплея.Обаче всичко работи но имам три профила диплей и три задачи.Няма ли вариант в един профил да има няколко задачи които да не си пречат взаимно разбира се?

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай
#53

Търся Tasker за 2.3.7
Бихте ли споделили линк.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#54

Пробвай с това:
http://dox.bg/files/dw?a=9755d6e4d5
Цитирай
#55

Не може да бъде инсталирано.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#56

Сложил ли си отметка за инсталиране от външни източници?
Ако да, пробвай с това.
http://dox.bg/files/dw?a=b629360dec
Цитирай
#57

Здравейте колеги! На някой да му се намира по-нова версия?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#58

(2013-05-22, 12:21:04)Killinbeauty написа:  Някой може ли да качи актуално .апк (кракнато) ? Благодаря Smile

Който пита е глупак 5 мин., който не пита остава глупак за цял живот! 

Talent is cheaper than table salt. What separates the talented individual from the successful one is a lot of hard work.
Цитирай
#59

Здравейте интересува ме ако има начин как мога да направя с тази програма примерно:
При изключване на зарядното да се заключва екрана (да изгасва) и да дава Pause на poweramp-а, при включване на зарядното той си святка но когато пусна зарядното да се дава автоматично Play на poweramp-а ?
Когато стане 19:00 таблета да намаля яркостта си до минимум а когато стане 07:00 да я увеличава на 50%

Възможни ли са тези неща и ако да как, за първи път инсталирах тази програма и не зная как се работи с нея изобщо.
Цитирай
#60

Здравей.

И двете са възможни, то по принцип с Таскъра няма невъзможни неща. Ще видя да ти направя второто за показно и ти да си действаш по първото.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#61

Добре, благодаря, дано разбера как става и да си ги правя сам.
Цитирай
#62

Страхотна програма, чудя се до сега как не съм я забелязал. Ако иска някой може да сподели какво е автоматизирал и по тоя начин да даде и на останалите идея. Да започна аз, какви профили имам:

Не съм руутвал

1. WiFi On/Off  в зависимост от това до коя ГСМ клетка се намирам. Маркирал съм тея в къщи и на работа. Когато тръгна на някъде - ВЛАН-а се гаси.

2. WiFi Off от 23:30 до 7:30 и после On

3.Спира звъненето от 23:30 до 7:30 в работни дни и до 9:30 през уикенда

4. Задал съм когато вляза в обхват на WiFi мрежата на работа, да превключи на най-тихо звънене. Когато изляза от работа - усилва се автоматично

5. Режим автомобил. Когато се закачи за Блутута на колата - пуска програмата за антирадар (ползвам blitzer.de). Когато се откачи от синия зъб - спира програмата. Освен това при спране - регистрира часа и ГПС координатите. Часа на паркиране съм си го изкарал на уиджет, а когато цъкна отгоре, пуска ми навигацията с маршрут до колата. Ценно е когато парикираш някъде платено и/или си "изгубиш" къде си паркирал колата или за най-краткия път до нея.

6. При пускане на екрана - прави снимка с предната камера в тих режим с ниска резолюция - може да контролирате, дали някой не се интересува от телефона ви
Цитирай
#63

ако помогнеш такъв профил да си направя или как се прави профил мерси батерията сигурно изкарва повече
Цитирай
#64

Честно да ти кажа, твърде много ме съмнява да има изобщо някакъв начин за драстично икономисване на батерията. Независимо дали таскер или друга програма. Дори и тея врътки с икономията с гасене на WLAN-a подозирам, че "компенсират" самата работа на Tasker и е повече "плацебо".   Smile   Поне аз не усетих някаква разлика с и без тях. Но все пак не вредят.

Иначе аз тези профили с ГСМ-мрежата и WLAN мрежа видях как стават в следното видео за начинаещи:

Beginners Guide to Android Tasker | Part 1 of 3

Правиш 1:1, каквото прави и тоя. След това ти става ясно кое как работи и може да си създаваш собствени профили.
Цитирай
#65

(2015-09-22, 15:12:35)jivkojj написа:  Честно да ти кажа, твърде много ме съмнява да има изобщо някакъв начин за драстично икономисване на батерията. Независимо дали таскер или друга програма. Дори и тея врътки с икономията с гасене на WLAN-a подозирам, че "компенсират" самата работа на Tasker и е повече "плацебо".   Smile   Поне аз не усетих някаква разлика с и без тях. Но все пак не вредят.


Ми май си прав. То т'ва дебнене от страна на самата програма кога какво да се случва си е разхищение на енергия...и то през цялото време, докато е пуснат телефона. А пък забелязвам, че Android напоследък, колкото е по нов толкова по умен е някакси. Аз примерно нищо не изключвам никога. Всички работи които търсят връзка са включени и опцийте им за "умност" са включени също и май съм доволен от батерията...(доколкото може да бъде доволен човек от една смартфонска батерия). Доста пъти съм пробвал различни подобни приложения уж за подобряване на незнам си кво...ми само дето имам повече иконки и по-малко място !!! Има някои удобни неща обаче, хареса ми това като отидеш примерно на работа да понамали малко звуците...ама колко му е да дръпнеш с пръста надолу и да си смениш звуковия профил...!

Samsung Xcover 3  SM-G388F  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)