Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[УРОК] Root/UnRoot и флашване на нов firmware [GT-I9001]
#51

А как се сменя продуктовия код и кой да сложа ?

Xiaomi Hongmi WCDMA
Meizu M1 Note
motorola moto x play
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте при руутването губи ли се информация. И аз май ще махна водафонския, много ме дразнят приложенията.
Цитирай
#53

Не се губи информацията.
Цитирай
#54

аз като си ъпдейтнах фирмуера до 2.2.5 ми се появиха някакви 3 игри тауър блоскс сим сити триал и тетрис триал и немога да ги истрия плс хелп

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#55

След ъпдейт до 2.3.4 версия нямам интернет.Смисъл Пускам си го от настройките както преди, но ми изписва че няма
Цитирай
#56

Колеги днес разгледах темата за Галакси С там Centur е дал обяснения освен за I9000 така и за I9001 флаш до 2.3.6. Някой качил ли е тази версия на софта за да сподели впечатления. Сърбят ме ръцете и аз да флашна за да видя дали ще "полети" още повече.

Sony Xperia Z3 dual Black Edition
Цитирай
#57

Някой може ли да даде линк за този ром I9001XXKPG щото във SamMobile Точно този го няма или за не го виждам. Във предишни постове пишеше че е септемврийски ама там не намирам такова нещо. Благодаря предварително
Цитирай
#58

Здравейте! След като прочетох внимателно темата ,реших да си флашна телефона с версия XXKP4 2.3.4.Изпълних всички стъпки точно както е написал колегата,и процеса стартира.
Проблема е,че нещо не се получава.Мина един час и ми изписва "partition bin download..." ,а точно над него е изписало 7-8 пъти "big partition size",което според мен не е на добре.
Какво да правя,мога ли да го изключа или да го изчакам още???
Цитирай
#59

Да се похваля и аз с новия 2.3.6 ! Smile
Ще пиша дали има разлика в батерията !
Поздрави Dance

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#60

реших че ще си роотвам телефона започхнах да правя сичко което е написано тук задържах волуме ъп хоум бутона и пауър бутона и ми исписа "RAMDUMP MODE Cause Force Upload" и неможах да си роотна тела демек да продължа стъпките незнам какво да правя и немога да си го роотна плс хелп!!!!!!

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#61

Здравейте,

Реших и аз да си купя въпросния телефон,упоменат в тази тема.
Имам един въпрос:Има ли във версия 2.3.4 на фърмуъера на телефона,упоменат в пост 1 дали има български език.
Питам,защото телефона е на няколко дни и във фабричния 2.3.3 има български език.
Цитирай
#62

До колко може да се клокне с + след руутването?

ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА,УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯТ ЕЗИК И ИСТОРИЯ
Цитирай
#63

Така имам проблем .... Направих всичко както е описано и на телефона ми пише (Baseband version - I9001XXKP4 ------ Kernel version 2.6.35.7-perf root@DELL138#1). Всичко направи и след тия девет минути телефона ми се рестартира ... обаче като свала "Terminal Emulator" немога да вляза + това на супер потребител не ми излиза нищо , а и "Root Check Basic" Казва че телефона ми не е Рутнат ... така че ако някои знае за какво става на вапрос да помогне ... :/ :/
Цитирай
#64

Искам да попитам, за да не стане таке, че после да остана без телефон. НЕ е задължително да се руутва телефона, за да мина на андроид 2.3.5?

ПС: Забравих да питам. Опасно ли е ъпдейта до андроид 2.3.5?

HTC Wildfire [Black] --> Samsung Galaxy S Plus [Удавен] --> Samsung Galaxy SIII [Marble White]
Samsung Galaxy SIII. Designed for humans.
Цитирай
#65

Не е опасно, не е задължително да се руутва, а относно гаранцията си има официален ъпдейт през Киес Wink

Samsung Galaxy S4/I9505/White/Lollipop 5.0.1 Official, Asus Fonepad 8/FE380CXG/ KitKat 4.4 Official
Иф ю файнд иритейтинг рийдинг ън инглиш текстс ин сирилик, ден ю ноу хау ай фийл риидинг булгейриън ин латин.
Цитирай
#66

despolov написа:реших че ще си роотвам телефона започхнах да правя сичко което е написано тук задържах волуме ъп хоум бутона и пауър бутона и ми исписа "RAMDUMP MODE Cause Force Upload" и неможах да си роотна тела демек да продължа стъпките незнам какво да правя и немога да си го роотна плс хелп!!!!!!
Мисля че трябва да натиснеш само volume up и power бутона.При изключен телефон разбира се.

Galaxy S Plus .ENDROIX II-13.2.13
Цитирай
#67

Когато сложите 2,3,5 през один (или това което приличало на по-малък один), имате ли БГ клавиатура или не?
Цитирай
#68

p3ti0 написа:До колко може да се клокне с + след руутването?

Николко Big Grin Трябва да сложиш един кернел, с който го дигаш на 1.9Ghz. Виж темата за custom rom . Там е написано всичко Big Grin

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#69

radko1981 написа:Когато сложите 2,3,5 през один (или това което приличало на по-малък один), имате ли БГ клавиатура или не?
От маркета теглиш бг кейборд и я слягаш през настройките аз поне така напраих като бях със 2.3.5

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#70

"Root-i9001-Signed.zip къде да го сложа ? На интернал или екстернал СД кард?

Samsung Galaxy S plus
Цитирай
#71

няма значение кадето и да го сложиш няма значение после избираш от рвковерито или екстернал или интернал то в рековерито имаш два избора така че не е нужно да имаш сд карта

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#72

Когато се сменя РОМ-а, руута остава ли ми?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#73

ами за това не съм сиг. ама като слагах краниума трябваше наново да слагам root-signed ама не съм сигурен

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#74

Браво на пича създал темата! :cheers: Руутнах си тела и сега съм супер - отново благодаря!

Samsung Galaxy A8 (2018) , Android 8.0 - Oreo
Цитирай
#75

Здравейте и от мен,
Притежавам СГС плюс 2.3.5. Искам да си го ъпдейтна до 2.3.6: 1.Трябва ли да ми е руутнат телефона? 2. Ще имам ли българско меню?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)