Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Top eleven - футболен мениджър
#1

Играта ни е позната от фейсбук, това е популярен футболен мениджър и то доста добре направен. Играта е доста зарибяваща, особено ако я играете с някои приятели и се конкурирате за първите места в групата.
Вие управлявате отбора изцяло - редите състава, избирате схемата на игри, тренирате футболистите, строите базата и прочие.
Маркет - БЕЗПЛАТНО

[Изображение: ss-800-0-0]

[Изображение: ss-800-1-0]

[Изображение: ss-800-2-0]

[Изображение: ss-800-3-0]

[Изображение: ss-800-4-0]

[Изображение: ss-800-6-0]

[Изображение: ss-800-7-0]

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pla...9NWz1Ty-qE[/video]


[Изображение: qr%252520top%252520eleven.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

apk pls ?

Black Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S21 Ultra 512 GB
Цитирай
#3

loksaer написа:apk pls ?

Има я безплатна в Android Market Smile
Цитирай
#4

Мега тъпата игра :capitulation: Въобще не е реална ии кво да кажа 2 месеца го играх тва л*но Smile
3 1ви места и 1 2ро :capitulation:

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#5

d3 написа:Мега тъпата игра :capitulation: Въобще не е реална ии кво да кажа 2 месеца го играх тва л*но Smile
3 1ви места и 1 2ро :capitulation:

Личи си колко си играл.. 1 сезон е равен на 28 дни, но ти нали си добър, за два месеца си направил 4 сезона.
Цитирай
#6

Lewskarche написа:
d3 написа:Мега тъпата игра :capitulation: Въобще не е реална ии кво да кажа 2 месеца го играх тва л*но Smile
3 1ви места и 1 2ро :capitulation:

Личи си колко си играл.. 1 сезон е равен на 28 дни, но ти нали си добър, за два месеца си направил 4 сезона.
http://imageshack.us/photo/my-images/21/kostana.png/ Ае да не ти знай много устата ;]

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#7

От вчера я играя. Как се печелят "токен-и? Може ли да обясните някои тънкости за които се сещате?
Цитирай
#8

1 ден = 1 токен, друга тънкост: ако играеш само със 1 тактика нищо няма да постигнеш, за всяка тактика си има "друга" тактика която я размазва Smile Копувай играчи сутринта (към 6-7) аз тогава съм се уреждал много пъти с по 1 токен (не винаги). Прави смени (поне 1) за да ти дава куфарче, друго не ми идва на ума не съм го играл отдавна

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#9

d3 написа:
Lewskarche написа:
d3 написа:Мега тъпата игра :capitulation: Въобще не е реална ии кво да кажа 2 месеца го играх тва л*но Smile
3 1ви места и 1 2ро :capitulation:

Личи си колко си играл.. 1 сезон е равен на 28 дни, но ти нали си добър, за два месеца си направил 4 сезона.
http://imageshack.us/photo/my-images/21/kostana.png/ Ае да не ти знай много устата ;]

Какво, тази снимка доказва само, че си изиграл 5 сезона.. При положение, че един сезон е равен на 28 дни, как си изиграл 4 за 2 месеца, а?
Цитирай
#10

Ей малоумник обяснвам ти че не съм играл отдавна и не помня много неща, ама съдейки по никчето и постовете не ти давам повече от 13 :capitulation:

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#11

d3 написа:Ей малоумник обяснвам ти че не съм играл отдавна и не помня много неща, ама съдейки по никчето и постовете не ти давам повече от 13 :capitulation:

Не знам кой е на 13, този който се държи прилично или "Баткото" който като не знае какво да каже, обижда.
Цитирай
#12

x10owner написа:
loksaer написа:apk pls ?

Има я безплатна в Android Market Smile
Мислиш ли че не виждам какво пише горе Confusedtupid:
Нямам интернет ако може някой да качи апк-то ?

Black Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S21 Ultra 512 GB
Цитирай
#13

Lewskarche написа:
d3 написа:Ей малоумник обяснвам ти че не съм играл отдавна и не помня много неща, ама съдейки по никчето и постовете не ти давам повече от 13 :capitulation:

Не знам кой е на 13, този който се държи прилично или "Баткото" който като не знае какво да каже, обижда.

Ми не братле, русенски диалект Wink

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#14

loksaer написа:
x10owner написа:
loksaer написа:apk pls ?

Има я безплатна в Android Market Smile
Мислиш ли че не виждам какво пише горе Confusedtupid:
Нямам интернет ако може някой да качи апк-то ?

Играта се играе онлайн, няма да ти е полезно апкто Big Grin
Цитирай
#15

Защо не мога да добавя приятели.Имам такива които играят,но като има пратя покана приемат я но не ства идея

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#16

Може ли да ми дадете апк файла.Защото в маркета я няма и не я откривам никъде.Със СЕ X8 съм

Sony Xperia X8 -Nokia Lumia 620 -> Sony Xperia Z1 Compact -> LG G4 - > P20 Pro
Цитирай
#17

Не, не може.

Samsung S7 Edge, LG G3
Цитирай
#18

играта приатели е много смотана и неси струва дае почвате аз е играия и сам на 15 ниво 2 сам по сила в гупата исам на 7 миасто падам от славите сас 4-1 сас ниакои ми дава равен купувам игач от скаутите немиго дава на пазара в 2 секунда слагам неми приема залога в 58 рунд и вав други рундове сащто щесе отпиша в краия на сезона аи нагоре е без интересна имам и нак за играта и пак не помага а това за игачи сутин е вапрос на касмет и след обет сащто става от 2-4 нали знаете катоси почиват смотана игра аи невиждаш играчите на стадиона само натпис и като има гол стоиш до 15 ниво всичко и после ниама видиах и играчи от 22 ниво на купата
Цитирай
#19

alexandro21 написа:играта приатели е много смотана и неси струва дае почвате аз е играия и сам на 15 ниво 2 сам по сила в гупата исам на 7 миасто падам от славите сас 4-1 сас ниакои ми дава равен купувам игач от скаутите немиго дава на пазара в 2 секунда слагам неми приема залога в 58 рунд и вав други рундове сащто щесе отпиша в краия на сезона аи нагоре е без интересна имам и нак за играта и пак не помага а това за игачи сутин е вапрос на касмет и след обет сащто става от 2-4 нали знаете катоси почиват смотана игра аи невиждаш играчите на стадиона само натпис и като има гол стоиш до 15 ниво всичко и после ниама видиах и играчи от 22 ниво на купата
Какъв хак имаш аз тея дето съм пробвал не стават прати ми го на лично ако може да го видя. :whistle:
Цитирай
#20

Бахти неграмотното мнение.. ЧЕСТНО ! Не се сдържах, съжалявам за което.. Играта си е супер, ако разбирате чат-пат от футболни тактики няма да имате проблеми.. Аз я играя от няколко месеца и не смятам да се отказвам скоро Smile

Sony Xperia S @1.9 Ghz
Xperia Nexus V2 / ForzaFerrari Kernel
Цитирай
#21

На мен нещата ми омръзват бързо по-принцип, а тази игра я играя вече почти 2 години..
Цитирай
#22

alexandro21 написа:играта приатели е много смотана и неси струва дае почвате аз е играия и сам на 15 ниво 2 сам по сила в гупата исам на 7 миасто падам от славите сас 4-1 сас ниакои ми дава равен купувам игач от скаутите немиго дава на пазара в 2 секунда слагам неми приема залога в 58 рунд и вав други рундове сащто щесе отпиша в краия на сезона аи нагоре е без интересна имам и нак за играта и пак не помага а това за игачи сутин е вапрос на касмет и след обет сащто става от 2-4 нали знаете катоси почиват смотана игра аи невиждаш играчите на стадиона само натпис и като има гол стоиш до 15 ниво всичко и после ниама видиах и играчи от 22 ниво на купата

направо се изпотих, докато ти прочета писанието...! умолявам те недей да ни мъчиш, а иди на училище и се опитай да завършиш..
Цитирай
#23

Има ли хак за тая игра? Сега започнах второ ниво и супер се изнервям. Средната ми сила е 17 звезди и средна възраст 24г. , а падам от някакви с средна сила/възраст 13 / 32.. Това е голям недостатък на играта. Бях първи и ми оставаха два мача и водех на втория с 2 точки. И какво.. предпоследния мач паднах от последния в групата. Как да го играя тва чудо......

Samsung Galaxy Note II Titanium Grey
Цитирай
#24

Аз я цъкам от около година и половина, като бях я спрял по едно време за 5-6 месеца.
Нивото ми е 14-то; 21,4г ми е средната възраст на отбора със средна сила от 85,4 и отборна стойност: 849Милиона
За хак- не знам да има, ако някой е намерил да споделя, че тая купа не мога да я взема и това е....

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#25

Играта е супер , но трябва да влагате мисъл , а не само и единствено да разчитате на голям рейтинги Smile Тактики спрямо съответния противник, промяната и по време на игра, подходящи смени, развитие на инфраструктурата и т.н. Smile И за щастие не е еднодневка Smile Хак няма Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)