Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Филми , Сериали - препоръки ...

Борбата на корейската съпротива срещу японската окупация през 1929 г.- Mil-jeong.2016 (7.1).

 
Цитирай
Аксесоари

История за японския сабльор, който иска да загърби миналото си и да започне друг живот - Rurôni Kenshin: Sai shûshô - The Final.2021 (8.1).

Предишните филми за него:
Rurôni Kenshin: Sai shûshô 2 (2021) ;
Rurôni Kenshin: Kyoto taika-hen.2014 (7.6) ;
Rurôni Kenshin: Densetsu no saigo-hen.2014 (7.6) ;
Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan.2012 (7.5).

 
Цитирай

Наваксваме с невероятната криминалната поредица на майор Черкасов(Андрей Смоляков). Мегре пастички да похапва.
www.kp.ru/putevoditel/serialy/interesno/serialy-pro-majora-cherkasova/amp/

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Корейска история за прокурор и професионален измамник, които започват да работят заедно, за да хванат известен престъпник, избягал с голяма сума пари - Kkun.2017 (6.6).

 
Цитирай

Michael Caine в ролята на Хари Палмър, който е алтернатива на света на шпионите, популярен от приключенията на Джеймс Бонд - The Ipcress File.1965 (7.2).

Другите филми с Хари Палмър от поредицата са:
Funeral in Berlin.1966;
Billion Dollar Brain.1967;
Bullet to Beijing.1995;
Midnight in Saint Petersburg.1995.

 
Цитирай

Operator

В момента по БНТ
Хубав филм, който не съм гледал
Цитирай

През 1953 година по време на корейската война южнокорейски войник губи по време на мисия секретни документи, а севернокорейски, единствен оцелял от бронетанковата си дивизия, ги намира случайно - Seobujeonseon.2015 (6.6).

(2021-06-20, 22:13:41)solo5 написа:  Надпревара с времето

В момента по БНТ
Хубав филм, който не съм гледал
Нищо особено. Michael Paré, който беше звезда в подобен тип филми миналия век, тук с нищо не блести. Заслужена оценка в IMDb - 4.3.

 
Цитирай

На мен ми хареса. Мисля, че заслужава оценка 6-6,5
Промених заглавието както е в оригинал, защото с това което са използвали от БНТ има други филми
Цитирай

Наградата на журито Кан 2019; Други 12 награди и 8 номинации - Bacurau.2019 (7.4).

 
Цитирай

Класическа криминална драма с участието на Robert Duvall и Sean Penn в Colors.1988 (6.7).

 
Цитирай

Liam Neeson в напрегнатия зимен трилър The Ice Road.2021 (7.1).

 
Цитирай

Наваксваме с невероятната криминалната поредица на майор Черкасов(Андрей Смоляков). Мегре пастички да похапва.
www.kp.ru/putevoditel/serialy/interesno/serialy-pro-majora-cherkasova/amp/

Не се тегли.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

(2021-06-25, 10:35:06)Luke Netwalker написа:  Наваксваме с невероятната криминалната поредица на майор Черкасов(Андрей Смоляков). Мегре пастички да похапва.
www.kp.ru/putevoditel/serialy/interesno/serialy-pro-majora-cherkasova/amp/

Не се тегли.

Това не е линк за теглене, а кратко описание на сериите.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Силно участие на Christian Bale и Matt Damon в спортна драма Ford v Ferrari.2019 (8.2).

P.S. За ролята си в този филм на Бейл се наложи да свали около 30 килограма от теглото си.

 
Цитирай

Дом Коб (Leonardo DiCaprio) е опитен крадец, несъмнено най-добрият в опасното изкуство на извличане-крадене на ценни тайни от дълбокото подсъзнание в състояние на сън, когато мозъкът е най-уязвим - Inception.2010 (8.8).

 
Цитирай

(2021-06-28, 21:41:49)NoMaD написа:  Inception.2010 (8.8).
ТОП
Още един добър филм от Кристофър Нолан - [URL="https://m.imdb.com/title/tt0209144/"]Memento (8.4)[/URL]....

P.s. Никой не умее да управлява времето, както го прави Нолан....
Цитирай

Брад Пит и Марион Котияр във филма Allied (2016) -7,1
Цитирай

Един филм на Martin Scorsese. В главните роли Harvey Keitel и Robert De Niro - Mean Streets.1973 (7.2).

 
Цитирай

По време на Олимпийските игри в Мюнхен през 1972 г., единайсет израелски спортисти са взети за заложници и убити от палестинска терористична групировка, известна като Черният септември. Като възмездие, правителството на Израел изпраща група млади агенти на Мосад на лов за терористите.Един филм на Стивън Спилбърг Munich-7.5
Цитирай

Филмът е по действителни събития на движението за демокрация през юни 1987 година в Южна Корея, което довежда до края на военния режим на президента Чон Ду Хуан - 1987.2017 (7.8).

 
Цитирай

Дали изпиването на определено количество алкохол може да бъде от полза в ежедневието ни? Това ще ни разкрие Mads Mikkelsen в драмата Druk.2020 (7.8).

 
Цитирай

Военачалникът Ода Нобунага бързо побеждава враговете си, за да успокои и обедини страната под негово управление в японския исторически екшън Shinobi no kuni.2017 (7.0).

 
Цитирай

В индийския трилър се разказва за гросмайстор в инвалидна количка и смел офицер от полицията. Събрани заедно от скръбта и странния обрат на съдбата, двамата решават да си помогнат взаимно, за да може всеки да спечели най-важната игра в живота си - Wazir.2016 (7.1).

 
Цитирай

Австралийски репортер (Mel Gibson) е изпратен на задание в политически нестабилната Индонезия, където той разобличава политическата корупция на правителството - The Year of Living Dangerously.1982 (7.1).

 
Цитирай

Yurusarezaru mono.2013 (7.0) - Филмът с Ken Watanabe е японски римейк на едноименния холивудски уестърн с Клинт Истууд от 1992-ра година.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)