Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Филми , Сериали - препоръки ...

Излезе 3-ти сезон на The.Mandalorian.

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари

Гpyпa измaмници изгoтвят ĸoвapeн плaн дa oгpaбят бoгaтo ceмeйcтвo. Poмaнтични вpъзĸи, чyвcтвa и peвнocт зacтaвaт нa пepфeĸтния им плaн. Cĸopo нe e яcнo, ĸoй e измaмниĸът и ĸoй e жepтвaтa - Sharper.2023.(6.6).

 
Цитирай

“Заговорът на 20 юли” е един от най-героичните, но и най-непознати епизоди от Втората световна война. Сериозно ранен в битка, полковник Клаус фон Шауфенберг (Том Круз) се завръща от Африка и се присъединява към немската съпротива, за да помогне за осъществяването на операция “Валкирия” – сложен план, който ще позволи Хитлер да бъде победен и на власт да дойде правителство на опозицията. Но съдбата и обстоятелствата се съюзяват за да принудят Шауфенберг да играе първостепенна роля в конспирацията. Той трябва не само да ръководи преврата, но е натоварен и с убийството на Хитлер...  Valkyrie 2008г. (7.1)

Huawei P30
Цитирай

В този екшън пилотът Броуди Торънс (Gerard Butler) спасява пасажерите на самолета си от удар от мълния, предприемайки рисковано кацане на разкъсван от война остров. Именно тогава той осъзнава, че приземяването е било едва началото - Plane.2022.(6.5).

 
Цитирай

Главния имам на съвременния мюсюлмански свят умира неочаквано. Политическите елити започват да се борят помежду си, като целта им е да изберат своя кандидат и да получат контрол над религиозните институции в страната. Методите им са шпионаж, изнудване, убийство. Адам (Tawfeek Barhom) неволно се превръща в пионка в тази безмилостна игра. Ще успее ли простият син на рибар да надиграе системата или ще стане нейната жертва? - Walad Min Al Janna.2022.(7.1).

 
Цитирай

(2023-03-05, 20:50:30)NoMaD написа:  Главния имам на съвременния мюсюлмански свят умира неочаквано. Политическите елити започват да се борят помежду си, като целта им е да изберат своя кандидат и да получат контрол над религиозните институции в страната. Методите им са шпионаж, изнудване, убийство. Адам (Tawfeek Barhom) неволно се превръща в пионка в тази безмилостна игра. Ще успее ли простият син на рибар да надиграе системата или ще стане нейната жертва? - Walad Min Al Janna.2022.(7.1).

Малко оффтопик: - Колега , ти наистина ли си изгледал всичко , което описваш тук ?
Ако да , втори въпрос от любопитство  Tongue  

Как така имаш толкова много свободно време ? Big Grin  Visslar

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай

The English / Англичанката, 6 епизода по около час, уестърн доста брутален 18+ ХБО, който има, за торенти не знам...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Филмът разказва историята на Ото Андерсън (Tom Hanks) – сърдит вдовец, който не желае да се промени - A Man Called Otto.2022.(7.5).

Картината е римейк на шведския филм En man som heter Ove.(2015).

 
Цитирай


Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

В основата на филма са заложени събитията, свързани с отравянето на руския опозиционер Алексей Навални и неговото разследване - Navalny.2022.(7.7).

 
Цитирай

For All Menkind - художествена разработка, богато украсена на базата на вечната надпревара за Космоса между заклетите съперници НАСА и Роскосмос. 3 сезона по 10 епизода средно по час. Намира се с перфектно качество, БГ субтитрите са вградени.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

След като наркотрафикант изхвърля кокаин на стойност милиони долари от катастрофиращ самолет, вбесеният му бос (Ray Liotta) изпраща най-доверения си помощник и своя не особено способен син да открият и да върнат изгубения наркотик - Cocaine Bear.2023.(6.1).

 
Цитирай

The last Of Us - Според мен напълно оправда рекламната кампания за този сериал от 9 епизода на ХБО. Постапокалиптичен сценарий, развиващ се в ... 2023 г. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Аз се опитах да му дам шанс до 4 еп. и приключих. Просто не ми хареса.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Пенсионираният наемен убиец Джон Уик може би все още има начин да надделее над висшата камара, която иска смъртта му. Но за целта ще се наложи да обиколи света и преди да успее да спечели свободата си, ще трябва да се пребори с нов враг и мощните му съюзници - John Wick: Chapter 4.2023.(8.5).

 
Цитирай

@pepy1 по добре изиграй играта. Иначе сериала е супер зле. Особено серията в която двама педали как живеят в една къща и много години никой не ги напада и т.н.
Цитирай

Проблемът е, че игри не играя! Преди години в подлеза на НДК по 0,50 ст сума ти пари съм похарчил за игри на машините 😀. То не беше стар уарс, муун патрул, каратека … Наиграл съм се, сегашните игри са съвсем други, наясно съм с това! Сега си играя с племенника и внучката😀 някак си по-интересно ми е.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Развитие. Ревене. Разбунтуване... Измислена история за двама легендарни революционери и пътуването им далеч от дома, преди да започнат да се бият за страната си през 1920-те. - RRR.2022.(7.9).

 
Цитирай

(2023-03-26, 11:38:59)alexbg67 написа:  The last Of Us -
ХБО анонсираха 2ри сезон, а това че на 2ма души не се е харесал не го прави лош... Wink

Белият Лотус също е серия от забавни действия, но пак си зависи от настройката какво се очаква... 

Апъл ТВ+ имат 2, 3 сериала, които силно ме впечатлиха, тип научно популярни:
Tiny World - страхотна камера, звук и картина и режисьорско майсторство. За отпускане е разкошен
Другият беше пак за животни, сниман Само нощно време със специална камера в Цвят! Силно си заслужава!!!
Естествено през моята лична призма.
3тият е анимиран за видовете от динозавърската ера. Който си пада ще ги намери. Приятно гледане!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2023-03-30, 21:50:40)alexbg67 написа:  Апъл ТВ+ имат 2, 3 сериала, които силно ме впечатлиха, тип научно популярни:
Tiny World - страхотна камера, звук и картина и режисьорско майсторство. За отпускане е разкошен
Другият беше пак за животни, сниман Само нощно време със специална камера в Цвят! Силно си заслужава!!!
Естествено през моята лична призма.
Намерих 2 сезона на Tiny World,гледах малко,че сега нямам време,но ще е уникален,когато ми остане време ще  се гледат.Иначе на Апъл ТВ повечето филми и сериали са хубави.

Huawei P30
Цитирай

The Informant (2023)

Първокурсник в колеж е принуден да шпионира за радикален продемократически бунтовнически лидер в комунистическа Унгария през 1985г.

Препоръчвам. Гледах го в SkyShowTime

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Operation Fortune
Ненатоварващ екшън, в който г-н Стетъм раздава доволно количество тупалки. 2 часа нелошо филмче.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Отметнат още през месец януари в пост #1148.

 
Цитирай

Филмът е базиран на истински събития, в чийто център са Франк Тасон (Hugh Jackman) и Пам Глюкин (Allison Janney). Двамата са супервайзери на обществените училища в популярния район Лонг Айлънд. Двамата привидно се грижат за това системата да работи добре, като приемат рекорден брой ученици и защитават ценностите на образованието. Докато не е разкрита грандиозна схема, чрез която те крадат пари от бюджета на училищата - Bad Education.2019.(7.1).

 
Цитирай

За феновете на Star Wars, очаквайте Асока от септември!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)