Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[22.01.2012]-.¸¸.·´¯Всичко за - HTC HD2 "Звяра"
#1

[Изображение: UP%20Thread%20Banner.png]
```AM Team```


[Изображение: 92939731011084990513.jpg]


Android [h]
В това ръководство ще ви покажа как да инсталирате Android на вашия телефон. Тук ще видите и разберете как се извършват процедурите стъпка по стъпка!
[/h]

[h]
Съвет!!!!
[/h]

:capitulation: МОЛЯ :capitulation: , преди да започнете каквото и да е или да зададете Confusedtupid: умен въпрос прочетете секциите за Rolleyes „ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ” Rolleyes и „ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ”, за да разберете :/ ЗАЩО :/ се правят някои неща и какво означават.
Така ще си спестите - :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Ако нещо се обърка, НЕ отговарям за последствията. :wall: :unknw:

--------------------------------------------------------------------------------------------------
*Умишлено не съм превел всичко, за да не се изгуби смисъла и да не стават обърквания.
*Ще добавя интересно инфо и отговори на проблеми, които възникват в следствие на недочитане, невнимание, незнание и т.н.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android Android

--------------------------------------------------------------------------------------------------
> Сега ще ви обясня как да инсталирате CWM (ClockworkMod) на телефона си, така че да можете да флашвате (инсталирате) CWM ромове, както и за извършване на други действия.
> Clockwork Mod е традиционен начин за инсталация, запазване на инфо, актуализация и ресторване на Андроид. Повечето създатели предлагат ромове в този вариант. Поради тази причина е хубаво да го имате и да знаете как се работи с него.
Преди да започнем:
--------------------------------------------------------------------------------------------------



Lock
ИЗИСКВАНИЯ ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ!!! ВАЖНО Е, МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ ГО!!!
Lock


[note=luba6ky][box]
Цитат:
Цитат:
Всички необходими файлове вече може да свалите от ТОЗИ линк.
[/box][/note]

1. ТРЯБВА ви HardSPL 2.08 инсталиран на телефона.
-сваляте от тук ( HSPL | HSPL2.08 main thread ) файла HSPL4, който поддържа 2.08 OSPL, 2.08 HSPL, 3.03 OSPL, 3.03 HSPL или друг в зависимост от текущия ви SPL. На вас, както казахме ви трябва HardSPL 2.08.

2. ТРЯБВА ви радио.
- то трябва да поддържа 576 RAM (2.08.50 или по-нова ще свъчши работа стига да е 2 .**. 50 .**). Аз препоръчвам да е 2.15.50.14.
- свали от тук ( Radio 2.15.50.14 )
- главната тема ( Main Thread )

3. ТРЯБВА ви MAGLDR V1.13, за да може да инсталирате ClockworkMod.
-свали от тук ( MAGLDR | MAGLDR main thread )

4. Трябва да си свалите ClockworkMod Recovery
-от темата на рома или от тук: ( CWM | CWM main thread )
- Arifs nightly builds Change Log

5.Трябва ви NAND ром. Това трябва да го знаете къде е ...
-но все пак ( NAND ROMS )

Съвет: Свалете всичко в една папка (примерно Android_Nand), за да ви е по удобно.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------


ДА ЗАПОЧВАМЕ ...


I.Как да инсталирам HardSPL 2.08???


1.Зареждате батерията на поне 70% и свързвате телефона с USB към PC-то
2.Натискате “Volume Down” + “End” бутони докато не влезнете в bootloader режим (излиза екран с червен, зелен, син и бял цвят).
3. Изчаквате да ви изпише USB в долния край на екрана.
4. Стартирате сваления и разархивирания HSPL файл. Прочетете какво пише и накрая изберете да инсталирате HSPL2.08.



[Изображение: HSPL.jpg]


[Изображение: s2-hspl-choose-ver.png]


5. По средата на процеса ще ви попита дали виждате “We Hacked It” на дисплея.

[Изображение: w-hd2.preview.jpg]

6.Ако го виждате, давате “NEXT”.
7. След като процеса приключи апарата ще се рестартира. Ще зареди отново Win Mobile. Това е нормално!!!
8. Поздравления!!! Телефона вече е отключен Lock .


II.Как да инсталирам радиото???

- преди да започнете ПРОЧЕТЕТЕ в секция „ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ” раздела за „радио”
1. Натискате “Volume Down” + “End” бутони докато не влезнете в bootloader режим (излиза екран с червен, зелен, син и бял цвят).


[Изображение: hspl208-180x300.png]

2.Влизате в сваления и разархивирания файл на радиото.
3.Инсталирате от CustomRUU иконата, като давате „NEXT” и слагате отметки в квадратчетата.
4.След инсталация вадите батерията.


III. Как да инсталирам MAGLDR???
1. Свързвате телефона с USB към PC-то.
2.Влизате в bootloader режим чрез натискате “Volume Down” + “End”.
3.Сега ви излиза екран с червен, зелен, син и бял цвят. Изчакайте да ви изпише USB в долния край.



[Изображение: hspl208-180x300.png]

4.Влизате в сваления и разархивирания файл на MAGLDR


[Изображение: 30917183.th.jpg]


5.Отваряте иконата ROMUpdateUtility, слагате отметки и натискате “NEXT”
6.След като инсталацията приключи ще ви зареди главното меню на MAGLDR.



[Изображение: HTC-HD2-MAGLDR-Features.jpg]


7.Правите рестарт като вадите батерията.

*Да се надяваме, че сте направили всичко както трябва и не сте си убили телефона ... ХахХаХааХа

Сега сериозно!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
За следващите указания се предполага, че вече имате HSPL2.08, radio 2.15.50.14 и MAGLDR. Ако ги нямате, моля да минете през стъпките по-горе. В противен случай няма смисъл да продължавате. Без тях НЯМА АНДРОИД!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------

IV. Как се инсталира ClockworkMod???
1. Свържете телефона към вашия компютър чрез USB кабел.
2. Рестартирайте телефона си като натиснат и задържите бутона "END" (най-вдясно), докато се появи Magldr
3. Натискайки бутона за намаляване на звука "Volume Down" отидете на Опция 5.USB Flasher и натиснете бутона “Call "(най-вляво), за да го изберете
* На екранът трябва да излезне сега "Waiting USB ... USB" *
5. Стартирате Run DAF.exe (намира се в разархивираната папката на ClockworkMod).



[Изображение: 14747404.th.jpg]


6. След инсталация телефона ще се рестартира и пак ще влезне сам в MAGLRD.
7. Рестартирате с вадене на батерията.


Информация:
> За да стартирате ClockworkMod натискайте "Volume Down" бутона, докато стигнете до опция 8.AD Recovery. След това го избирате като натиснете бутона „Call”.


> Ако ром-а ви изисква определен партишън на ClockworkMod, както е в 99.99% от случаите можете да свалите вече готов от самата тема на ром-а или да си коригирате този, който вече имате (което препоръчвам). Като отворите flash файла (които се намира в папката на ClockworkMod) с notepad и промените стойностите, да са такива каквито се изискват за ром-а.


[Изображение: 30326348.th.jpg]


~ Така изглежда информацията във flash файла:

***
misc ya 1M
recovery rrecov|ro|nospr filesize recovery-raw.img
boot yboot|ro 8M
system ya 235M
cache ya 10M
userdata ya|asize|hr allsize


***

- винаги се сменят стойностите на:

boot yboot|ro ...
system ya ...
cache ya ...


- нагледно

V. Партишън на КАРТАТА ЗА A2SD ROMs (ако е необходимо).


Инфо: Създаването на партишън на картата памет е за съвместими за тази опция ром-ве. Може да се ползва за Sense ром-ве, такива които имат много приложения за инсталация или за тези от вас, които искате да имате повече вътрешна памет.

Инфо: След като създадете A2SD партишън на вашата карта памет, цялата информация ще бъде загубена, така че се уверете, че сте запазили всичко на вашия компютър. Така може да бъде копирано обратно след това. Свободното място на вашата карта памет ще бъде по-малко, така че внимавайте партишъна да е толкова голям колкото е необходимо.

1. Включете телефона като задържите „Край” бутона.
2. След това избирате опция 8. AD Recovery
3. Изберете Advanced > Partition SD Card
4. Изберете rазмер на партишъна – 1024/0 (примерно)
5.Карта памет, сега ще бъде разделен с размера, който сте избрали.


- Бележка: Размера на патишъна винаги е описан в инструкцията за инсталация на ром-а.


VI. Инсталиране на Cwm (Clockwork MOD) ROM


1. Свържете телефона към вашия компютър чрез USB кабел и влезте в AD Recovery.


[Изображение: 87963397.th.jpg]


2. Изберете "install zip from SD card" в главното меню.
3. След това избирате „choose zip from SD”
4. Изберете ром-а, който вече е качен на картата
5. Изберете "Yes" от опциите и изчакайте, докато не получите съобщение, че инсталацията е приключила успешно.
6. След като свършите, натиснете бутона "Back", за да преминете към предишния екран на менюто.
7. Изберете "reboot system now", за да рестартирате вашия телефон и Android Rom-а да се стартира.


- АКО в инструкцията за инсталация изрично е описано: Преди да рестартирате трябва да влезнете в Advanced > Fix Permissions.


[Изображение: 86878359.th.jpg]


8. След като Android е стартиран и сте минали през началните екрани изчакайте няколко минути без да настройвате или триете нещо и рестартирайте телефона. Така ще се конфигурират всички настройки и ще избегнете бъдещи бъгове.

ЗАБЕЛЕЖКА: Първото стартиране на ром-а ще отнеме повече време. Ако сте направили всичко както трябва, просто го оставете докато не се зареди.




Rock [h]
ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!
Току що инсталирахте вашия Android_Nand Rom.
[/h] Rock


--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
@@@ ВИДЕО --- [video]http://www.youtube.com/watch?v=71WDYfDg4...r_embedded[/video]
- не е мое ...
--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Познанията и разработките ми са насочени в сферата на NAND Android Rom’s.
Ако някой има такъв модел апарат или подобен, с радост ще му помогна с каквото мога при възникнал проблем, идея или любопитен въпрос.


Тази тема ще се разраства и допълва от Мен винаги, когато имам нещо ново като информация. За момента съм написал само базовите неща, тъй като проблеми, функции, ром-ве и т.н. има прекалено много.
Ако някой от Вас изникне с добра идея, или е чел нещо някъде, което да РАБОТИ – нека ми пише.
Скоро ще добавя и видео от А-Я за това как се прави всичко.


:/ Само имам една МОЛБА!!!!
Нека темата не се превърне в глупав Чат, за това кой ром е по-добър, SD или Nand да избера, глупави подхвърляния и т.н.
-Ако някой има проблем, идея или въпрос който е описан по-горе нека да напише коментар.
-Ако някой има проблем, който го няма описан, нека да отвори нова тема, за да могат всички да я видят. Все пак не всеки е длъжен да изчита целия чат, за да си реши проблема.



Да се надяваме, че ще се отвори отделна Секция за HD2 в скоро време. Там ще може да се направи раздел за Яки Ром-ве, Випроси и Отговори и да се надяваме и раздел NAND Development.



Всички Благодарности :bow: и овации :bow: са за:HTC, XDA, Google, Cotulla, bepe, DFT, dsixda, seadersn, RaiderX303, all Developers и много други ...
Ако темата ви харесвата може да ми благодарите и на мен :bow:


[Изображение: UP%20Thread%20Banner.png]

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, искам малко помощ за този ром:

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1316632

И по точно за тази част,нея не можах да разбера как да я направя

FOR INSTALL

I Recommands partition 5/220/5 for eu users and 5/350/5 for tmous users

like this:
misc ya 1M
recovery rrecov|ro|nospr filesize recovery-raw.img
boot yboot|ro 5M
system ya 220M
cache ya 5M
userdata ya|asize|hr allsize

Благодаря предварително
Цитирай
#3

primitive написа:Здравей, искам малко помощ за този ром:

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1316632

И по точно за тази част,нея не можах да разбера как да я направя

FOR INSTALL

I Recommands partition 5/220/5 for eu users and 5/350/5 for tmous users

like this:
misc ya 1M
recovery rrecov|ro|nospr filesize recovery-raw.img
boot yboot|ro 5M
system ya 220M
cache ya 5M
userdata ya|asize|hr allsize

Благодаря предварително


Като отвориш flash файла (които се намира в папката на ClockworkMod recovery) с notepad и промените стойностите, да са такива каквито се изискват за ром-а.

boot yboot|ro 5M
system ya 220M
cache ya 5M

Ром-а, който си избрал е добър. Аз го флашнах преди 15мин. и сега ще го тествам ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#4

Благодаря за помоща :cheers:
Цитирай
#5

Евалата Любашки ... перфектно обяснение .... успях от първият опит но само това с NAND-а не го схващам напълно и защо се минава през SDCard а не може да се качи директно на телефона ( като пример е Galaxy S ) . Малко можеш ли да ми проясниш . СМ ли е най добрият ром за телефона ?

:bow: :bow: :bow: Не Си Купувайте По-Умни Телефони От Вас Самите За Да Не Задавате Глупави Въпроси ... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
HTC One X , S -off , ViperX
Цитирай
#6

GuWakZai написа:Евалата Любашки ... перфектно обяснение .... успях от първият опит но само това с NAND-а не го схващам напълно и защо се минава през SDCard а не може да се качи директно на телефона ( като пример е Galaxy S ) . Малко можеш ли да ми проясниш . СМ ли е най добрият ром за телефона ?


Ром-а се качва първо на SD картата, за да може да се инсталира на NAND чипа. Няма как да го качиш директно на телефона, като на Galaxy S с Odin, защото телефона е зададен да работи с друга OS. Разработчиците използват като вариант NAND, за да може да се ползва с Android.
Отностно, това кой ром е по добър - трябва да решиш какво искаш. CM7 да страшно бързи, леки, и имат доста функции. Sense ром-те пък са по тежки и леко мудни (зависи от рома), но пък са по красиви.

ПС.
Прочети пак темата преди следващия въпрос Smile

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#7

Благодаря за отговора и се извинявам за недочитането :capitulation:

:bow: :bow: :bow: Не Си Купувайте По-Умни Телефони От Вас Самите За Да Не Задавате Глупави Въпроси ... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
HTC One X , S -off , ViperX
Цитирай
#8

GuWakZai написа:Благодаря за отговора и се извинявам за недочитането :capitulation:

:cheers: :cheers: :cheers:

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#9

Пич темата е яка макар ,че над нея другата е дори по подробна,но евала за труда.И все пак умишлено ли избягваш да опишеш как се слага CLK и защо?
Нищо не си написал и за програмата HD2 TOLCKIT с която се избягва писането на стойности за рековери. С тази програма всичко е като детска игра и би трябвало да обясниш за нея-съвет от мен.
Обясни по подробно и за таск29,повечето се бъркат и не знаят как точно се прави.
Но евала за труда тъкмо аз щях да правя такава тема,искаш ли да допълня твоята или да ти пратя материалите на лично.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#10

sunmaster написа:Пич темата е яка макар ,че над нея другата е дори по подробна,но евала за труда.И все пак умишлено ли избягваш да опишеш как се слага CLK и защо?
Нищо не си написал и за програмата HD2 TOLCKIT с която се избягва писането на стойности за рековери. С тази програма всичко е като детска игра и би трябвало да обясниш за нея-съвет от мен.
Обясни по подробно и за таск29,повечето се бъркат и не знаят как точно се прави.
Но евала за труда тъкмо аз щях да правя такава тема,искаш ли да допълня твоята или да ти пратя материалите на лично.


Не съм писал за clK, защото не го ползвам много. Предпочитам повече MAGLDR. Отностно HD2 Toolkit и task29 не съм го описал още защото не ми остава време.
Смятам, че е доста подробно, защото не намерих друга тема на която да се сролва 15 сек., за да се стигне до края.
Ако имаш готово инфо на БГ за clK може да ми го пратиш и с удоволствие ще го добавя ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#11

Помощ,направих всичко по инструкцията и накрая като избера „choose zip from SD”
ми изписва No Files Found.И нищо не става!Незнам какво да правя?Някакъв съвет? :unknw:
Цитирай
#12

vasko belia написа:Помощ,направих всичко по инструкцията и накрая като избера „choose zip from SD”
ми изписва No Files Found.И нищо не става!Незнам какво да правя?Някакъв съвет? :unknw:

Кога направи патишън на картата - преди или след като качи ром-а на нея???

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#13

+1 от мен, за много доброто обяснение. Флашнах сега на един приятел телефона. :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#14

Вече са добавени и ръководства за EXT4 в секция "НОВО" ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#15

Извинявам се за безпокойството.От вчера сам горд собственик на ХД2,но е с уин.чета и нещо не мога да се справя с качване на андроид-не мога да изтегля радио(на моят тел.в инфото пише радио 2.15.50.14,дали има?преди е бил с андроид но нещо е станало и са го върнали с уин.)ще може ли малко помощ.Благодаря предварително.


Цитирай
#16

dany2001 написа:Извинявам се за безпокойството.От вчера сам горд собственик на ХД2,но е с уин.чета и нещо не мога да се справя с качване на андроид-не мога да изтегля радио(на моят тел.в инфото пише радио 2.15.50.14,дали има?преди е бил с андроид но нещо е станало и са го върнали с уин.)ще може ли малко помощ.Благодаря предварително.

Щом ти пише 2.15.50.14 значи си точното радио. Няма смисъл да го теглиш.
Принципно няма как да го нямаш. Иначе телефона нямаше да работи.
Щом е бил с Андроид е възможно и да са го оставили отключен.
Искам да влезнеш в Bootloader ( в темата пише как ) и да ми кажеш там какво пише (SPL или HSPL).

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#17

luba6ky написа:
dany2001 написа:Извинявам се за безпокойството.От вчера сам горд собственик на ХД2,но е с уин.чета и нещо не мога да се справя с качване на андроид-не мога да изтегля радио(на моят тел.в инфото пише радио 2.15.50.14,дали има?преди е бил с андроид но нещо е станало и са го върнали с уин.)ще може ли малко помощ.Благодаря предварително.

Щом ти пише 2.15.50.14 значи си точното радио. Няма смисъл да го теглиш.
Принципно няма как да го нямаш. Иначе телефона нямаше да работи.
Щом е бил с Андроид е възможно и да са го оставили отключен.
Искам да влезнеш в Bootloader ( в темата пише как ) и да ми кажеш там какво пише (SPL или HSPL).


SPL-2.08.HSPL 8G XE


Цитирай
#18

dany2001 написа:
luba6ky написа:
dany2001 написа:Извинявам се за безпокойството.От вчера сам горд собственик на ХД2,но е с уин.чета и нещо не мога да се справя с качване на андроид-не мога да изтегля радио(на моят тел.в инфото пише радио 2.15.50.14,дали има?преди е бил с андроид но нещо е станало и са го върнали с уин.)ще може ли малко помощ.Благодаря предварително.

Щом ти пише 2.15.50.14 значи си точното радио. Няма смисъл да го теглиш.
Принципно няма как да го нямаш. Иначе телефона нямаше да работи.
Щом е бил с Андроид е възможно и да са го оставили отключен.
Искам да влезнеш в Bootloader ( в темата пише как ) и да ми кажеш там какво пише (SPL или HSPL).


SPL-2.08.HSPL 8G XE

Ок, значи е оставен отключен.
Сега сваляш MAGLDR, влизаш пак в това меню на телефона, връзваш го с кабел и стартираш иконата ROMUpdateUtility.
Кажи като си готов.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#19

luba6ky написа:
dany2001 написа:
luba6ky написа:Щом ти пише 2.15.50.14 значи си точното радио. Няма смисъл да го теглиш.
Принципно няма как да го нямаш. Иначе телефона нямаше да работи.
Щом е бил с Андроид е възможно и да са го оставили отключен.
Искам да влезнеш в Bootloader ( в темата пише как ) и да ми кажеш там какво пише (SPL или HSPL).


SPL-2.08.HSPL 8G XE

Ок, значи е оставен отключен.
Сега сваляш MAGLDR, влизаш пак в това меню на телефона, връзваш го с кабел и стартираш иконата ROMUpdateUtility.
Кажи като си готов.


ок,готов


Цитирай
#20

dany2001 написа:
luba6ky написа:
dany2001 написа:SPL-2.08.HSPL 8G XE

Ок, значи е оставен отключен.
Сега сваляш MAGLDR, влизаш пак в това меню на телефона, връзваш го с кабел и стартираш иконата ROMUpdateUtility.
Кажи като си готов.

ок,готов

Ок!
Сега вече трябва да виждаш 12 менюта на Magldr.
Сега сваляш Recovery и следваш стъпките както е описано.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#21

Ок!
Сега вече трябва да виждаш 12 менюта на Magldr.
Сега сваляш Recovery и следваш стъпките както е описано.



Излиза един прозорец като дам нехт ми излиза упдейт на ром


Цитирай
#22

dany2001 написа:Ок!
Сега вече трябва да виждаш 12 менюта на Magldr.
Сега сваляш Recovery и следваш стъпките както е описано.



Излиза един прозорец като дам нехт ми излиза упдейт на ром

ако става ? за magldr, да
даваш напред

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#23

luba6ky написа:
dany2001 написа:Ок!
Сега вече трябва да виждаш 12 менюта на Magldr.
Сега сваляш Recovery и следваш стъпките както е описано.



Излиза един прозорец като дам нехт ми излиза упдейт на ром

ако става ? за magldr, да
даваш напред


няма 12 менюта,иска да прави упдейт-update the current ROM version


Цитирай
#24

dany2001 написа:
luba6ky написа:
dany2001 написа:Ок!
Сега вече трябва да виждаш 12 менюта на Magldr.
Сега сваляш Recovery и следваш стъпките както е описано.



Излиза един прозорец като дам нехт ми излиза упдейт на ром

ако става ? за magldr, да
даваш напред


няма 12 менюта,иска да прави упдейт


Ок, сега ...
След като влезна в Bootloader инсталира ли MAGLDR или ти седи на това меню?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#25

luba6ky написа:
dany2001 написа:
luba6ky написа:ако става ? за magldr, да
даваш напред


няма 12 менюта,иска да прави упдейт



Ок, сега ...
След като влезна в Bootloader инсталира ли MAGLDR или ти седи на това меню?



на това меню е (цветното Smile )

не съм давал упдейт


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)