Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мои приложения

Всичко, което е нарисувано от теб в безплатна програма, всичко, което е с лиценз позволяващ преизползването. В разширеното търсене на гугъл има такава опция.

yo_asakura написа:Да за сега не ме интересува но мисля и сам да си направя профил и нали трябва да разбера какво мога и какво немога. Сега в заключение какво мога да ползвам, как да разбера едно нещо свободно л ие за ползване и от къде да вземам такива? Smile
Цитирай
Аксесоари

Е аз не съм художник а програмист, за това ми трябва източник на хубави картинки и графики и такива. За това питам какво мога да ползвам освен това което аз си нарисувам... Smile
Цитирай

Има сайтове с безплатни графики за игри, но за момента ми се струва, че няма да ти свършат работа.
Цитирай

Като цяло зад хубавите игри и програми не стои един човек Smile
Цитирай

То това е ясно, но сега съм сам...
Цитирай

yo_asakura написа:Е аз не съм художник а програмист, за това ми трябва източник на хубави картинки и графики и такива. За това питам какво мога да ползвам освен това което аз си нарисувам... Smile

Като не си художник, а искаш картинки - ми наемаш си художник да ти ги нарисува.
Цитирай

Galin написа:
yo_asakura написа:Е аз не съм художник а програмист, за това ми трябва източник на хубави картинки и графики и такива. За това питам какво мога да ползвам освен това което аз си нарисувам... Smile

Като не си художник, а искаш картинки - ми наемаш си художник да ти ги нарисува.
или пък правиш бартер с някой Big Grin аз съм работил така с уеб дизайнери

част от моите приложения и проекти -> http://androidparanoid.eu/
Цитирай

@yo_asakura Пробвах сантасето на Kindle Fire. Трябва да се пипне програмата за тази резолюция. (За справка там е 1024 x 600)
Началният екран е ОК, но после играта е само на половин екран. Не съм програмист, така че не знам дали трява версия за таблети или може тази да се пипне.

Поздрави.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Попринцип трябва да му направя един нов layout за големи дисплеи в който само да пренаредя елементите, но малко по нататък ще е Smile Другия ми вариант е да си променя сегашния layout. Това се получава защото съм изполвал AbsoluteLayout което е да не кажа забранено в андорид-а а е най обре да бях използвал RelativeLayput... Smile
Цитирай

Току що пробвах с промяна в RelativeLayout изглежда съм с грешка, това не оправя проблема. Явно ще е първото ми предположение, ще трябва да направя нов layout специално за таблети, но това малко по нататък... Smile
Цитирай

yo_asakura написа:...

Прегледах целия списък с програмки: https://market.android.com/developer?pub...evelopment

Всичките ли ти си ги писал?
Цитирай

да... Smile
Цитирай

Твоят работодател само с теб ли работи?

От обявята бях останал с впечатлението, че търси повече хора?
Цитирай

ами да, но май съм само аз ;D
Цитирай

Имаш ли идея за нови игри?

Аз си мислех да разработя една, която се казва "Унгарска осморка", но се оказа, че вече е направена: https://market.android.com/details?id=trikita.rings
Цитирай

Ами за сега нямам големи идеи. Сега малко съм зает с малко по различна дейност, скоро ще известя вероятно и тук и малко задържам създаването на нови игри, но иначве имам малко идеи, но трябва да понауча някои работи по surfaceview за да ги реализирам... Smile
Цитирай

Познато ми е , аз също имам няколко идеи, но нямам време да ги реализирам.
Цитирай

видяхте ли какъв коментар имам на сантасето. човека ми е дал единица явно защото само губи ;D
Цитирай

Трябва да се модифицира скрипта според мен. Ако какртите за теглене са свършили, компютъра не тегли властните си козове, а ти дава да го цакаш, което е глупаво.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Да но така много пъти накрая си остава коз и лично мен много пъти ме е бил по този начин. А това ианче е поради факта че няма дункция която да гледа какво е минало и играе според правилата че не трябва да си хвърля примерно 10 коз защото не се знае асака дали е минал Wink
Цитирай

Здравейте имам един въпрос имам 3 електронни книги, които искам да ги кача в маркета и да ги пусна по 2лв едната как мога да направя всичко това?

Sony Ericsson Xperia Play 2.3.4
Цитирай

трябва да си направиш акаунт в маркета, но ако ислаш да качваш платени неща, ще трябва да не е български профила. незнам лакво точно изискват другите профили, може би адрес в чужбина Wink
Цитирай

Момчета вече се отказах от правенето на приложения за фирмата. Сега сам си направих акаунт и ще се доверявам на себе си. Малко по малко ще си трансформирам игрите и ще правя нови. За начало започвам със сантасето което сега е беплатно и всички може да го пробвате Smile https://play.google.com/store/apps/devel...effFactory
Цитирай

и вече има още 2 нови игри Wink
Цитирай

Твоят човек пак търси хора: http://www.jobs.bg/f1382238
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)