Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Live with Walkman (WT19i)

kolyo999 написа:Има ли някъв ром който се качва с FlashTool и да ми бъде включен USB DEBUGGING ?

Официалните РОМ-ове мисля, че всичките се качват с Флаш туула. А повечето къстъми - през CWM. Виж темата на колегата за тунинга - там има качени линкове към фтф файлове. Има и тема за официални стокови РОМ-ове на всички експерии някъде из раздела.
Второто много не го разбрах, но трябва да ти е включен дебъгинг, за да може Флаш туул да ти разпознае телефона и да работи с него.

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
Аксесоари

Защо не мога да вляза в FastBoot Mode ?
Цитирай

krasimiretov написа:Може ли да споделиш версията на компилацията? Опа глупав въпрос...

Ето как да го руутнеш - http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2219781 . Ще ти трябват само драйверите. Инсталирай ги от PC Companion или от Flashtool Smile Тествал съм го и работи Wink

Ами само да попитам , дали тоя топик дето сам го дал за местенето от вътрешната към външната, ми той е за x8 ще стане ли и за моeто SELWW ?
Цитирай

kolyo999, според моята логика и много, много опити да влезна във фастбуут, защото телефона ти е от мтел, предполагам (както и моят) и е заключен към оператора, съответно и буутлоудъра е заключен, и защото не можем да си отключим буутлоудъра, неможем и да влезем във фастбуут. Ако греша се извинявам.
Цитирай

krasimir6666 написа:
krasimiretov написа:Може ли да споделиш версията на компилацията? Опа глупав въпрос...

Ето как да го руутнеш - http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2219781 . Ще ти трябват само драйверите. Инсталирай ги от PC Companion или от Flashtool Smile Тествал съм го и работи Wink

Ами само да попитам , дали тоя топик дето сам го дал за местенето от вътрешната към външната, ми той е за x8 ще стане ли и за моeто SELWW ?

Това че е в раздела на x8 не означава, че става само за него. Метода е универсален.
Цитирай

Има ли начин да се премести иконката на "заглушаване на микрофона " защото доста често я натискам без да искам и е доста дразнещо за мен и събеседника .
Цитирай

Хей алл ! Искам да попитам , дали ще има някакъв проблем ако използвам слушалки на Skullcandy ?

Sony Ericsson Xperia Live with Walkman
Цитирай

Флашнах си къстъм ром Viper Xperia V8, но сега няма курсор и е много-гадно. Дайте някоя програма или някой мод който да си добавя този курсор .
Цитирай

имам Sony Ericsson Live with Walkman купен 2012 от мтел с версия андроид 2.3.4 как мога да го подобра до андроид версия 4.0 пробвах с sony pc companion но не става пробвах от телефона с wifi но пак не са получава Android
Цитирай

Другият вариант е с Flashtool. Виж има доста добре обяснен начин как става.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

знам но пада гаранцията уж трябва по стандартния начин да стане update s sony pc companion но не са получава Android
моя е с компилация 4.0.2.A.0.62 към мтел
Цитирай

Здравейте! От известно време апарата ми се изключва сам по време на разговор вече 3-ти път. За около месец се случва това но си е неприятно по време на разговор да се изключва. Някакви идеи и препоръки???
Цитирай

Здравейте,
От 2 дни батерията ми пада супер бързо за има няма 13 часа отива 80-90% просто ей така без да съм включил нищо(дори поставих телефона в самолетен режим да не би да е от търсенето сигнал нещо,но абсолютно никаква промяна).

[Изображение: 4elo.png]

Та какъв е вашия съвет драги колеги, какво може да се направи, да си търся нова батерия ли? Ако да, бихте ли ми казали от къде най-добре.

Благодаря предварително. Smile

Sony Ericsson Live with Walkman
Цитирай

възможно ли е да си разкодирам сам телефона Smile
SE live with walkman (WT19i) кодиран е към м-тел и питам дали мога да си го разкодирам с УСБ или ще ми трябва и друго ?
Цитирай

Cynic написа:Здравейте! От известно време апарата ми се изключва сам по време на разговор вече 3-ти път. За около месец се случва това но си е неприятно по време на разговор да се изключва. Някакви идеи и препоръки???


Преинсталирай телефона, ако е софтуерен проблема, ще се оправи. Ако не, сервиз.

SoldatuZ написа:Здравейте,
От 2 дни батерията ми пада супер бързо за има няма 13 часа отива 80-90% просто ей така без да съм включил нищо(дори поставих телефона в самолетен режим да не би да е от търсенето сигнал нещо,но абсолютно никаква промяна).


Та какъв е вашия съвет драги колеги, какво може да се направи, да си търся нова батерия ли? Ако да, бихте ли ми казали от къде най-добре.

Благодаря предварително. Smile

Преинсталирай телефона, ако е софтуерен проблема, ще се оправи. Ако не, смяна на батерия.

dilqncho0 написа:възможно ли е да си разкодирам сам телефона Smile
SE live with walkman (WT19i) кодиран е към м-тел и питам дали мога да си го разкодирам с УСБ или ще ми трябва и друго ?

Можеш. 2 варианта:

1. Ако е произведен преди 12W11 евтинко става с това: http://www.wotanserver.com/en/sony-erics...ding-flash
2. Ако е след тази дата, примерно с това: http://unlockphonenetwork.com/
Цитирай

Здравейте.
Прегледах темата, но не открих обяснение как да задам на Sony Ericsson WT19i по подразбиране мястото за инсталация на приложения да е външната карта. Пробвах по ТОЗИ НАЧИН , но не се получава. Моля за помощ, защото на телефона няма инсталирани външни приложения, а не дава възможност за нови поради липса на място.
Още един въпрос: какво ще спечеля, ако руутна телефона ?
Цитирай

Какво ни дава Root и защо трябва / не трябва да го правим

D_coffee
Цитирай

За съжаление нито Eroot нито Kingo ROOT успяват да се справят с рутването.
Цитирай

Сподели моля версията на Андроид и номера на компилацията, с която е телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Версия: 2.3.4
Версия на компилацията: 4.0.2.A.0.62

Във вас ми е надеждата. Пробвах доста софтуер, но никой не се справя.


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай

Доста ранна компилация, с която имам спомен за липса на директен руут.
Погледни една подобна тема за руут при заключен буутлоудър, при която също както при друг модел на Сони, има вариант за връщане на кернел до предходна версия,  руут и тогава евентуално качване през ОТА до текущата,  ако е още налична.
Това е темата за теб.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1559685
Би могло същонда се помисли за връщане към . 42 компилация,  руут и инсталиране на  руутнат . 62, ако държиш на тази версия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

@Monipeev
Ако правилно разбирам - мога да пробвам да върна заводските настройки, което ще върне и версията на Андроид. Тогава да пробвам да го руутна. Ако се получи руутването да инсталирам по-висока версия на Андроид ?
Цитирай

Не, връщането на заводски настройки, няма да върне устройството към предишна версия, ще си остане същата, но със всичко приведено към фабричен вид.
Не това се има в првдвид в темата.
Всъщност провери и този вариант, потвърден в първи пост, че включва и твоята компилация.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2219711

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

@Monipeev
Вариантът от тази тема го пробвах вече. Не сработва при мен, за съжаление.
Как да върна първоначалната версия ?
Цитирай

Вероятно има някаква друга причина да не сработва, при положение, че автора е потвърдил за нейното действие.
Стъпките не са много, но има някои подробности, които е добре да се спазват.
Иначе програмата Флаштул и предварително свалена желана версия на Андроид,  която да бъде флашната с нейна помощ . https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid2169314

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)