Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Live with Walkman (WT19i)

svinqvmraka написа:
mitkominchev написа:рутера го изключвам като причина,понеже сам съм си го конфигурирал, няма филтриране по мак адреси, има само парола WPA2 кодиране. Не знам стария телефон пак имаше проблем със конектването но свърже ли се поне имаше нет а този телефон се свързва а не винаги има нет. С лаптопа няма проблем....сеюам се само нещо за каналите на които излъчва рутера дали телефона не приема всички честоти ...

Не би трябвало да има проблем, но пробвай ако рутера работи на N стандарта, пусни го на G и виж как ще се държи. Ако е N, също можеш да пробваш да смениш wireless честотата от 40 на 20MHz. Няма причина и от канала да е, щом лаптопа работи както трябва, но и него пробвай да смениш. Май по-лесно ще е да пробваш с рутера на някой съсед дали ще работи както трябва, за да видиш със сигурност кое е проблемното у-во от двете.

Случайно да не е TP-link рутера?

D-LINK е рутера
Цитирай
Аксесоари

Здравейте - направих има няма 3 седмици с телефона и всичко е чук засега. Притесняват ме някои неща обаче :

1. Докато говоря често натискам дисплея и заглушавам микрофона. Може ли тази опция да се деактивира ?
2. Когато завъртя телефона на една страна, менюто и приложенията не се променят и си остават в статично положение - докато при браузване, игри, филми, txt нямам никакви проблеми
3. Звукът на слушалки ми се струва сравнително слаб. Принципно не слушам на макс но това ограничение е дразнещо.
4. Не мога да задам wallpaper-ите в цял размер, позволява ми само да режа от тях
Цитирай

1. Говори на другото ухо и ще видиш, че няма да имаш проблеми Wink
2. Не е дефект, така си е.
3. Това не знам
4. Ползвай от Плей - Wallpaper wizardii и с него си слагай тапети.
Цитирай

Излезе android 4 за x10 mini pro така четох в твмата андроид 4 . А един беше писал,че вече има ъпдейт и за нашите телефончета аз веднага проверих на компа през pc companion и не ми даде,че има нов ъпдейт и през приложението update пробвах и там показва,че няма . Моля някой с нашите телефончета да проверят и да пишат.
Цитирай

Няма какво да проверяваме колега телефоните ни имат различни SI и когато видиш в официалния сайт твоя SI номер, значи имаш ъпдейта.
И при мен все още го няма, но очаквам до ден два да се появи, тъй като гледам че много хора го получиха.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

kokata написа:Излезе android 4 за x10 mini pro така четох в твмата андроид 4 . А един беше писал,че вече има ъпдейт и за нашите телефончета аз веднага проверих на компа през pc companion и не ми даде,че има нов ъпдейт и през приложението update пробвах и там показва,че няма . Моля някой с нашите телефончета да проверят и да пишат.

Ъпдейт до 4 ще има само през компютър. През телефона няма да ти покаже дали има ъпдейт.
Цитирай

Хора, нуждая се от помощ... Значи откакто съм го взела тоз телефон (2 седмици), сметката си ми расте всеки ден я с 50 ст, я с левче за нищо.. 3г-то ми е изключено сложила съм си програма за да следя трафика и нищо не отчита освен на вифито .. и пак всеки ден ... ходих в мтел.. казаха ми, че не могат да ми кажат от какво са, защото било текущата сметка , затова ми направиха някаква парало клиентска , която трябваше да я кажа на операторите им и той да ми каже.. той нищо не ми каза.. каза да , че не можел да ми спре ГПРС-а , защото съм имала некви отстъпки от плана ми иии ся кво излиза че трябва да плащам 30 лв сметка заа тва, че нищо не правя.. някой ще може ли да ми помогне, моля Cry
Цитирай

Дори да спреш 3g-то не означава, че не можеш да ползваш интернет. Просто на 2g скороста е по-бавна.

За да спреш изцяло интернета влез в Settings/Wireless & network/Mobile network/Data trafic или нещо подобно търси. Махни тикчето.
Цитирай

еми да де махнато е тикчето и пак ми расте сметката пък не съм си изразходвала нещата от плана
Цитирай

Ooo, ама ти имаш план за мобилен нет. Е тогава не мога да гадая какво ти трупат на сметката :unknw:
Цитирай

еми каква е логиката след като забраня трафика на данни от мобилната мрежа да продължава .. просто баси мтела
Цитирай

Здравей, народе! Имам проблем с Ъпдейтването към 4.0 . PC Companion започва да се подготвя да го ъпдейтва и изписва че има грешка =( МОЛЯ, някой да даде съвет! Благодаря предварително :bow:
Цитирай

Здравейте. Дайте идея как да сложа снимка към контактите в телефона. Може ли да стане без синхронизация? Пробвах от снимка в телефона, но не мога да я сложа в цял размер, а само да я изрежа. Има ли някакво приложение за снимки в цял размер или такова да мога да добавя снимка от Facebook към даден контакт без да синхронизирам. Благодаря.
Цитирай

Днес ми изписа на компютъра, че има ъпдейт за телефона ми. Ъпдейтнах го, всичко мина, както трябва, изписа ми, че успешно е ъпдейтнат. Включих го и както бяха казали, няколко минути зареждаше, докато тръгна. След като зареди, установих, че всъщност нищо не е ъпдейтнато, а си е със стария 2.3.4. Проверих за по- сигурно в настройки-> за телефона-> версия на андроид. Пише 2.3.4. Е, това беше странно! Някой да се е сблъсквал със същия проблем?
Цитирай

Ъпдейтнал ти се е до по-нова версия на фърмуера за 2.3.4.
Не трябва да гледаш само версията на Андроид а и Firmware version.
Цитирай

кога ще излезе тоя андроид 4 вече лее .
Цитирай

Ето тук следи кога ще излезе за твоя SI: http://talk.sonymobile.com/thread/38368
Цитирай

SI номерът ми седи в списъка от вчера, а още не съм получил ъпдейт. Кога да го очаквам, пише че са го пуснали на 6-ти...

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Закачи ли за SUS/PCC за да видиш дали е дошъл?
Цитирай

Да, през Sony PC Companion го закачам често и ми казва че е обновена до последно, а тя си е на 2.3.4

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Пробвай и през SUS.
Цитирай

какво е това SUS/PCC ако може ми дайте линк за изтегляне плс .
Цитирай

Стига до някъде и ми казва че е последна версия, пренасочва ме за преинсталация. Между другото, ако е от значение, съм го руутнал с .58 кернел след това го ъпдейтнах през ОТА.Буутлоудъра е заключен.

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Това няма значение.

Но като гледам ти май си флашвал някакви ftf файлове, а?

Ако е така SI номерът ти се е променил и е различен вече от този под батерията. Най-вероятно заради това няма ъпдейт още за теб.
Цитирай

Да, свалих фирмуер от xda и го флашнах с flashtool.А има ли начин софтуерно да видя сегашния SI номер или да проверявам често?


П.П. Влязох със Root explorer и редактирах build.prob- наистина показваше друг SI номер, но аз го редактирах с този, намиращ се под капака.Но като го закачих пак същото...

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)