Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Live with Walkman (WT19i)

sa6097 написа:Да, свалих фирмуер от xda и го флашнах с flashtool.А има ли начин софтуерно да видя сегашния SI номер или да проверявам често?
Има разбира се.
Пишеш *#*#7378423#*#* влизаш във service info> software info и гледаш custumization version, това ти е SI номера на фърм'а. Аз моя го смених с друг като редактирах build.prob.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
Аксесоари

Беше различен от този написан под батерията, както написах по-горе редактирах файла със фабричния номер (1253-7324), но въпреки че според сайта на сони е пуснат още на 6-ти, на мен не ми излиза :unknw:

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Ето ти SI за което със сигурност има ъпдейт. 1254-1952

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

SI кода как се променя .
Цитирай

Трябва телефона да е руутнат и да си редактираш build.prob със помощта на root explorer например.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Цитат:Ето ти SI за което със сигурност има ъпдейт. 1254-1952

Благодаря ти много, с този номер си ъпдейтнах телефона успешно. Dance

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Как се държи? Впечатления?
Цитирай

А като редактирате build.prop файлът ,къде точно трябва да се въведе този SI номер ,никой ли не се сети да направи един туториъл или скрийншот поне Offtopic :whistle:

[Изображение: 76561198033375706.png]
Цитирай

Ами за сега е чудесно, има бутон за камерата в локскрийна.Менюто, което се изтегля отгоре можеш да си го персонализираш, също така има бутон за настройките.Разочарован съм обаче от лаунчера отново не са добавили възможност за правене на папки в менюто, за това пак ще съм с GO launcher.Фейс ънлок-а още не мога да намеря къде е. Настройките на камерата преди повече ми допадаха, сега за да ги отвориш, вместо да приплъзнеш ще трябва с капацитивния бутон да се изваждат.Уголемили са надписа над всяка секция от настройките и така трябва да се скролира повече. Повечето приложения и игри си вървят като на GB.Като бъг съм забелязал това, че LED-а не свети изобщо, надявам се да го отстранят скоро.В walkman плеъра промяна не откривам, снимки на екрана се правят с Power+ vol down. Като се включва излиза логото на сони и анимацията на уокмен.

П.П Флаш плеъра не е вграден, трябва да си го изтеглиш от Google play. Вградения браузър поддържа подпрозорци и навигирането между тях е удобно.

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

КАК ДА ПРОМЕНИМ SI НОМЕРА СИ
Изисквания:
  • Руутнат телефон
  • Root explorer

Отваряте Root explorer и след това system папката, намираща се тук:
[Изображение: 647917.png]
Там ще намерите ето този файл:
[Изображение: 647921.png]
Задържате върху него Open with->Text editor
Редактирате маркираните редове със SI номерът, който ви трябва и запазете. Както спомена roni952 по-горе номер със ъпдейт е 1254-1952

[Изображение: 647920.png]

След като приключите рестартирайте телефона и го свържете с Sony PC Companion

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

@sa6097 Respect :bow: :bow: :bow: . Благодаря ти :thumbup:

Обаче след преименуването на тези неща ми се появява следната грешка :
[Изображение: 2525432654.png]
:facepalm:

[Изображение: 76561198033375706.png]
Цитирай

здравеите да попитам на мене ми излиза същата грешка телефона ми е на 1 месец не сам и мн на пред с нещата от към андроидите нз дали има и свободно място 800 мб имам свободно картата ми е 2 гб а съм изтрил вси4ко незнам ама ако можите да ми помогните защо ми дава тая грешка като на SASHKUS
Цитирай

Сървърите са натоватени, пробвайте със SUS.
Цитирай

мхм да но както казах не съм мн запознат какво е SUS
Цитирай

а и като си гледам SI номера го няма в страницата на сони но пък на телефона ми излези че има упдеити но като го пусна както казах вади грешка
Цитирай

Ъпдейтнах си го с официален ром, ама нямам face unlock.
[Изображение: Screenshot_2011-12-15-17-12-06-348x620.jpg]
Имам всички други опции, но тази липсва, каква може да е причината? Мога да ли го инсталирам като външно приложение от някъде?

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Първоначално и аз нямах, после като си рестартирах телефона влязох пак там и го имаше. Не знам дали наистина е било така или не съм го видял първия път.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Да, оправи се след рестартирането :whistle:

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

За мен още не е дошъл ъпдейта и цифрите (SI) телефона е закупен от m-tel SI номера ми е 1261-8702 дали се бави заради тея от m-tel ?
Цитирай

Според това http://talk.sonymobile.com/thread/38368 за твоя телефон още не е излязъл ъпдейт Smile

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Моят също е 1261-8702 (под капака) или 1261-8707 (в сървиз инфото), също закупен от Мтел. Ще си почакаме за ъпдейта. Само не ми хареса моментът с по-кратката издръжливост на батерията при ICS. И моят сега държи по един ден (не, че не го човъркам, де - имам го от четири - пет дена и ми е първият телефон с Android ), ако трябва да го зареждам по-често, лошо...

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай

може ли да си смена SI кода с https://play.google.com/store/apps/detai...rer&rdot=1 без руут
Цитирай

Можеш само да видиш файла без руут, за да го редактираш ти трябват руут права. Но телефона ти вероятно е .62 кернел, което значи, че трябва да флашваш по-стар след това да го руутнеш.А ако искаш да ти се запази руута след ъпдейт до ICS ще трябва да прочетеш тази тема: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1695514

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Много неща ще се чака тея мтелци работят като некои к***ички.
Цитирай

kokata написа:Много неща ще се чака тея мтелци работят като некои к***ички.
Какво общо имат МТЕЛ?!Това не е ъпдейт през телефона(чрез оператора), вината е на Sony, че не са пуснали за всички региони ъпдейта още..

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)