Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Live with Walkman (WT19i)

Тея от sony ще ги хвана за шииката и ще ми пуснат ъпдейта Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Здравейте! Възникна при мен следният дребен, но пък дразнещ проблем. Смених си SD картата от оригиналната окомплектовка (2 GB) с по-голяма (8 GB). Копирах си всички данни от картата на компютъра, смених картите, копирах обратно. Всичко зацепи идеално. Дразнещият проблем е, че звуковите файлове за навигацията на Гуугъл карти (.ogg файлове) сега ми се показват в музикалната колекция в Уокмен плейъра. Не е кой знае каква болка, но нямам идея как да ги махна оттам. Освен да ги изтрия и да преинсталирам приложението Карти. Ще бъда благодарен на всякакъв съвет.

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай

С това приложение може да укажеш кои папки/файлове да се скрият в музикалния/видео плеъра.

https://play.google.com/store/apps/detai...ma.nomedia
Цитирай

GH0STFACE написа:С това приложение може да укажеш кои папки/файлове да се скрият в музикалния/видео плеъра.

https://play.google.com/store/apps/detai...ma.nomedia

Хиляди благодарности!

Хм и следващият ми леко тъп въпрос... Как да си задам мелодия по избор за алармата?! В настройките на звука, както и в тези на алармата никъде не видях такъв параметър...

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай

Отиди в аларми и от там си задай мелодията.

[Изображение: 76561198033375706.png]
Цитирай

Имам проблем с Walkman плеъра.Не мога да го накарам да чете папки или да внеса плейлисти, правени на компютър, въпреки че са със същото разширение =( . Не ми е удобно да се подреждат по изпълнители или албуми, а понеже имам много музика варианта с правенето ръчно на плейлист от телефона отпада..

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Здравейте
Искам да попитам следното (може да е коментирано, но аз не намерих)
в момента съм в UK и съм решил да си взема Сонито от операторите тук
ако случайно е заключен, ще мога ли да си го отключа в България и колко ще ми струва това
благодаря :thumbup:

Xiaomi Redmi NOTE III Gold ....    Y N W A
Цитирай

Ами първо ги попитай заключен ли е изобщо ? Провери цените за разкодиране там как са и сравни с тукашните и го направи направо там. Smile

[Изображение: 76561198033375706.png]
Цитирай

Моля тези които са със (ICS) да качът някоя снимчица български клип да ни представите новия ъпдейт има ли промяна при повечето приложения напишете вашите впечатления проблеми бъгове батерията как е търсещата машина добре ли работи използва ли много рам засича ли

извинете за грешките просто бързах да пиша и затова не съм слагал знаци и запетаи
Цитирай

Някъде по-нагоре в темата съм описал нещата, които ми направиха впечатление. Но те съветвам да не бързаш с ъпдейта-пълен е с бъгове( тука можеш да видиш подробно http://talk.sonymobile.com/thread/40212?tstart=0), най-дразнещ от които е този с wi-fi. Постоянно ме разкача от мрежата. Друго дразнещо нещо е, че понякога се губи обхват за няколко секунди.

Бързината не е оправдание са лошия ти правопис-оправи го!

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай

Е не е чак толкова бъгав, колкото го изкарват. Ползвам го вече цяла седмица и да бъговете ги има, но не са постоянни, а се появяват след рестарт на телефона и изчезват след няколко минути, колкото до това за батерията махнах фейсънлока и батерията си издържи, като преди. А с wifi няма никакви проблеми.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Здравейте, изникна ми притеснително проблемче. Забелязвам, че от няколко дни, веднъж дневно - сензорните бутони долу до home бутона не реагират, или реагира само единия. Като го оставя за няколко минути се оправя от самосебе си и все едно нищо не е било. Първия път си казах, че може да са я мазни пръсти я нещо от сорта и да спичат сензорите, но вече трети четвърти път ми го прави тоя номер.
Цитирай

Здравейте! Почвам да изпитвам тъпото чувство, че оспамвам темата, защото не всичките ми въпроси са специфични за WT19, но...
Проблемът ми е, че не ми излизат нотификации от Gmail приложението. Трябва да влизам, да давам рефреш от опциите и тогава зарежда новите писма... Не намирам настройки за нотификацията, може ли да ме светнете къде да гледам?

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай

Активирана ли те автоматичната синхронизация?
Цитирай

GH0STFACE написа:Активирана ли те автоматичната синхронизация?

Ами, не... Трябва оттам да я активирам и да си оставя само тикчето на Gmail, а? Blush

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай

Да, трябва да има тикче на Gmail.
Цитирай

Здравейте, къде се записват направените от телефона снимки,защото файловия мениджър не ги открива?Благодаря предварително.
Цитирай

В папка DCIM.
Цитирай

Daradudam написа:Здравейте, изникна ми притеснително проблемче. Забелязвам, че от няколко дни, веднъж дневно - сензорните бутони долу до home бутона не реагират, или реагира само единия. Като го оставя за няколко минути се оправя от самосебе си и все едно нищо не е било. Първия път си казах, че може да са я мазни пръсти я нещо от сорта и да спичат сензорите, но вече трети четвърти път ми го прави тоя номер.



и при мен е така ама само когато са ми потни ръцете иначе като са сухи няма проблеми .
Цитирай

GH0STFACE написа:Да, трябва да има тикче на Gmail.

Добре, благодаря отново! Това стана (не вади номерче на иконката на джимейл, но я синхронизира автоматично и вади съобщения в лентата). Другият въпрос - как да накарам фейсбук да не се актуализира сам. В менюто за профили и синхронизации съм махнал тикчетата от всички неща за фейсбук и фейсбук в експерия. Обаче, при заключен телефон, на локскрийна ми излиза "еди колко си известия във фейсбук". Това може ли да се изключи?
Предварително благодаря!

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай

никой нищо не казва от ъпдейта. поне качете 5-10 снимки.
Цитирай

Ето видео което показва всичко http://www.youtube.com/watch?v=Zz8qVtAgW...r_embedded ! WT19i http://www.youtube.com/watch?v=siUpy6VnhTc
Ето къде може да видите новостите в ъпдейта. http://www.sonymobile.com/gb/software/up...android-4/

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Колеги, още едно питане по отношение на синхронизацията с гуугъл и фб акаунтите. Има опция за синхронизация на снимки в галерията. Това е ясно, виждат се в галерия. Тези снимки (синхронизираните) най-вероятно се кешират и някъде в телефона. Някой да знае, ако съм прав, в коя папка отиват свалените снимки? Или ако това не става, какъв е вариантът за сваляне на снимка от галерията на картата с памет? Много благодаря!

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай

Кешират се тъмбнейлите, а не самите снимки. Но не знам точно къде са закопани.
Цитирай

Който има кабел за данни може ли да ме каже с каква скорост му прехвърля от компютъра към картата памет на телефона и по-бавна ли е от тази чрез card reader?

Motorola Defy Mini
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)