Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Live with Walkman (WT19i)

Не знам, но със сигурност е по-бавно.
Цитирай
Аксесоари

през кабела е по-бързо зависи и картата памет кой клас е мойта карта е ( Samsung 8GB Class 6 около 10-15 MB/s качване и сваляне)
Цитирай

С card-reader е най-бързо, но всичко зависи от самата карта която ползваш (какъв клас е).

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Значи самия телефон не забавя прехвърлянето на данни през кабела, а само картата? Стария ми забавя скоростта и затова ми е важно да го знам.
А картата, с която идва апарата кой клас е и какви скорости поддържа? Смятам да взема този модел, тъй като с моята четиригодишна Nokia E51 мултимедийните възможности и браузвънето са голямо наказание :wall: Интересуват ме и най-малките подробности за този телефон.
На колко активни приложения се запълва RAMта приблизително?
Коя е максималната резолюция, на която вървят клиповете без да насичат? 360p, 480p, 720p? Идеята е да не се конвертират филми в нативната за смартфона резолюция, а да се качват направо.

Motorola Defy Mini
Цитирай

Рамта все още не съм я запълвал, клипове какъвто и да са формат и без вградени суб(смисъл със отделни) си вървят без насичане до 720p включително.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

Блурей рипове до 720p си вървят съвсем нормално, друг е въпроса, че няма смисъл да качваш 7-8 гигабайта филм на картата, само за да го гледаш на 3 инча и малко. Аз си бях пуснал един филм рипнат от блурей, голям 700 MB (480p) и се виждаше без никакъв проблем.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай

ями кажете каде да намуря Walkman Player за моят про защото предишните ми два телефона бяха Walkman 800 и 705 и съм свикнал на тях.

Sony Ericsson Xperia pro.Allview Viva I10G 4.4.2 стоков,Allview P6 Energy ,Ulefone Power ,Oukitel K10000 Pro.
Цитирай

Няма кой знае каква разлика в плеърите на Xperia(2011) серията ,единия е с име "Walkman" ,а другият не.

[Изображение: 76561198033375706.png]
Цитирай

Иван44 написа:ями кажете каде да намуря Walkman Player за моят про защото предишните ми два телефона бяха Walkman 800 и 705 и съм свикнал на тях.

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1726644
Цитирай

Кога ще излезе SI (1261-8707) тея от мтел *************.

Не се допускат нецензурирани изрази!
Цитирай

Няма кой да ти каже.
Може само да видиш когато излезе.
Цитирай

Здравейте! Като си включа телефона с кабела към PC-то не мога да вляза в картата памет и съответно не мога да ползвам нищо което е инсталирано там. И при вас ли е така или нещо е от телефона или картата??

И да ви попитам коя навигация ползвате с този апарат с не особено голям екран и от коя сте доволни. Аз си инсталирах навигона но нещо трудно се оправям с него.
Цитирай

Днес си изтървах Sony Ericsson Live with walkman върху паркет и след това забелязах че насича. Какво може да му е станало?
Цитирай

Като за начало го рестартирай и даже извади батерията за няколко минути ако не се оправи след това може би сервиз.....
Цитирай

Не се оправи. Интересно ми е къде може да е проблемът. Може би в процесора? Някой дали може да предположи?
Цитирай

Кое насича бе колега? Да вадим да хвърлим боба и да гадаем ли :confused:
Цитирай

Ами като превъртам страници и насича, преди си вървеше супер гладко.
Цитирай

Какви страници, в браузъра ли?

Варианта, който се предприема винаги първо, преди сервиз е възстановяване на заводските настройки. Ти направи ли го?
Цитирай

Засича при всяко скролване с пръст по екрана независимо от приложението. Преди малко забелязах, че когато когато си задържа пръста малко повече време без да го отделям от екрана (например като скролвам бавно) и губя контрол и трябва да си отделя пръста и да го допра отново за да имам контрол. Което значи, че може би проблема е в тач скрийна. И най-вероятно ще трябва да го карам на сервиз. Дано гаранцията покрие повредата,
Цитирай

Пробвай все пак да върнеш заводските настройки преди да прибегнеш до сервиза.
Дори още по-добре... преинсталирай го през SUS/PCC
Цитирай

ОК ще пробвам. А дали знаеш дали мога да си бекъпна паметта на самия телефон, а не тази на картата?
Цитирай

Руутваш телефона, инсталираш Recovery и правиш бекъп на цялата система.
Цитирай

Мерси! Само ме притеснява да не ми отпадне гаранцията заради руутването, знаеш ли нещо по въпроса?
Цитирай

Да, ще отпадне. Но ако се наложи, ще го преинсталираш и ще му се върне гаранцията.
Цитирай

Моят SI номер е 1261-8702 от Мтел е телефона и аз още не виждам номера си в листата за андроид 4.
Има ли обявено някъде инфо от сони че ще има ъпдейт за всички региони и СИ номера или може и да са спрели да пускат ъпдейти за нови СИ номера.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)