Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство] -.¸¸.·´¯ Samsung Galaxy Note II N7100 CWM Recovery & Root & CF-Auto-Root ...
#26

Разгледай първия раздел във форума! Там има подробно обяснение за работа с рековъри.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#27

въпроса ми е
че този вид ром ми е казано че трябва да го запиша на телефона и от там да го инсталирам
ВЪПРОСА МИ Е КАК СЕ ПРАВИ ТОВА
стъпка по стъпка обяснение като за начинаещ
и съм прочел първият раздел на форума
просто питам за конкретния случай

Samsung Galaxy Note 8 
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#28

Правиш си бекъп през рековърито за всеки случай.После го копираш да го имаш и на компютъра.Копираш избрания къстъм ром,стига да е предназначен за флашване през рековъри в паметта на телефона или на картата и през самото рекъвори даваш инстал зип и намираш качения файл-това е.Ако не се получи връщаш направения преди това бекъп.
Ето темата за работа с рековъри,за да ти стане по-ясно:
https://www.androidbg.com/forum/topic737...overy.html

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#29

Със стоковото Recovery няма да я бъде.
Не беше лошо да се спомене дали телефонът е Root-нат и оттам да се говори за последващи операции.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#30

AMG написа:Със стоковото Recovery няма да я бъде.
Не беше лошо да се спомене дали телефонът е Root-нат и оттам да се говори за последващи операции.
Става въпрос за инсталиране на къстъм ром през CWM,не е лошо да четеш и няколко мнения назад...

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#31

искам да попитам: искам да си сложа "Beats Audio" на нота ми, но ми изписва, че иска роот... ако го руутна какви са рисковите? освен това, че съм без гаранция?

Нарушена т.1 от правилата на форума.
Цитирай
#32

TheRock написа:искам да попитам: искам да си сложа "Beats Audio" на нота ми, но ми изписва, че иска роот... ако го руутна какви са рисковите? освен това, че съм без гаранция?


Горещо препоръчвам да прочетеш този раздел - https://www.androidbg.com/forum/forum136...chete.html
Може и другия под него, за да спестиш бъдещи въпроси.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#33

За да премахна Omega Rom трябва да използвам Triangle Away нали ?
А това ще премахне ли руута на телефона ? И има ли нещо за което трябва да внимавам докато премахвам рома,?

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#34

beko723 написа:За да премахна Omega Rom трябва да използвам Triangle Away нали ?
А това ще премахне ли руута на телефона ? И има ли нещо за което трябва да внимавам докато премахвам рома,?


Стоков ли ще слагаш или друг къстъм?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#35

Luba6ky написа:
beko723 написа:За да премахна Omega Rom трябва да използвам Triangle Away нали ?
А това ще премахне ли руута на телефона ? И има ли нещо за което трябва да внимавам докато премахвам рома,?


Стоков ли ще слагаш или друг къстъм?
Искам да го върна към стоковия и да го ънруутна също така да си инсталирам стоковата 4,1,2 версия Smile
Ще съм ви много благодарен ако успеете да ми помогнете !!!

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#36

Флашни стоков, това ще разкара рута

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#37

Мисля че си брикнах телефона.... исках да го върна в стоковата версия и прочетох инструкциите ти.
Използвах Triangle Away и извадих батерията щом започна рестрата но после в recovry mode направих wipe и като се започна рестарта извадих батерията но после не тръгна ... излиза ми само логото на самсунг. Нещо да направя по въпроса мога ли ? Свалих си и XXALJ1_N7100OXFALJ1_VVT.zip, дали ако го пусна с один да се инсталира ще тръгне ? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Всъщност пробвах но не снава и така ... компютара изобщо те засича телефона.... не знам какво да правя :confused: :confused: :confused: :unknw: :unknw: :unknw:

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#38

Влез в Рикавъри с клавишната комбинация volume up + power + home и избери wipe data, като навигираш със звук бутоните и потвърждаваш с Power

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#39

Чакай,че нещо не разбрах-кога вади батерията,къде прочете,че трябва да се вади при използване на програмата?Изключи телефона ,влез в рековъри-както в дънлоуд мод,но с бутон за звука нагоре и направи ресет.Как се опитваш да флашнеш,влизаш ли в дънлоуд мод въобще?

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#40

dessyteneva написа:Чакай,че нещо не разбрах-кога вади батерията,къде прочете,че трябва да се вади при използване на програмата?Изключи телефона ,влез в рековъри-както в дънлоуд мод,но с бутон за звука нагоре и направи ресет.Как се опитваш да флашнеш,влизаш ли в дънлоуд мод въобще?

Как се деинсталира ( ако се наложи да се носи в сервиз или подобно )
• Ползвайте Triangle Away, за да ресетнете flash counter-те и веднага извадете батерията като започне рестартирането
• Влезте в recovery и направете wipe и веднага извадете батерията като започне рестартирането
Ето от тук и не ми дава да вляза в recovry mode просто пише Samsung Galaxy Note 2 GT-7100

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#41

Ама ти изключваш и задържаш добре трите бутона нали?Дръж,то веднъж ще се покаже логото,ще изчезне и като тръгне втори път пусни...

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#42

dessyteneva написа:Ама ти изключваш и задържаш добре трите бутона нали?Дръж,то веднъж ще се покаже логото,ще изчезне и като тръгне втори път пусни...
Да дори чаках 3 пъти да излезе логото но не става... ако го занеса на сервиз тъй като няма как да отидат в нито един от режимите има ли шанс да го оправят и да не забележат че е руутнат ???
Защото не ми остава друг избор

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#43

beko723 написа:
dessyteneva написа:Ама ти изключваш и задържаш добре трите бутона нали?Дръж,то веднъж ще се покаже логото,ще изчезне и като тръгне втори път пусни...
Да дори чаках 3 пъти да излезе логото но не става... ако го занеса на сервиз тъй като няма как да отидат в нито един от режимите има ли шанс да го оправят и да не забележат че е руутнат ???
Защото не ми остава друг избор
Опитай веднага след като ти се покаже логото за първи път да пуснеш бутоните.Така би трябвало да влезе в рикавъри.

Galaxy S 2<>Galaxy Note 2<>Experia Z2➡Gallaxy S6➡Galaxy S7 Edge
Цитирай
#44

Според мен нещо не правиш добре,това не е брик.И като го вкарат в дънлоуд мод в сервиза ще видят брояча-той на колко ти е,занули ли го?

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#45

dessyteneva написа:Според мен нещо не правиш добре,това не е брик.И като го вкарат в дънлоуд мод в сервиза ще видят брояча-той на колко ти е,занули ли го?

Предоплагам да, защото с Triangle Away всичко мина както трябва... проблема се появи след като го wipe'нах, не мога да отида в доунлоад моде ... никаде и за това не знам дали е нулирано но би трябвало...

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#46

Ама виж де,нали влиза в дънлоуд мод,само не ти го засича одина.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#47

dessyteneva написа:Ама виж де,нали влиза в дънлоуд мод,само не ти го засича одина.
Не влиза до сега се мъчих ... и ако не е брик какво е ?

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#48

Нямам представа дали на ноута става да се вкара в дънлоуд мод с джиг,някой колега да се изкаже,иначе има начин,ако работи джига-вкарва се в дънлоуд мод и се флашва.Ако питаш какво е джиг-една малка джаджа,която като я сложиш в юсб-то и телефона влиза в дънлоуд мод.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#49

dessyteneva написа:Нямам представа дали на ноута става да се вкара в дънлоуд мод с джиг,някой колега да се изкаже,иначе има начин,ако работи джига-вкарва се в дънлоуд мод и се флашва.Ако питаш какво е джиг-една малка джаджа,която като я сложиш в юсб-то и телефона влиза в дънлоуд мод.
Да знам за какво говориш .... ще го оставя да си седи така може и да се включи от самосебе си. Ако не утре ще го заведа във магазина пък каквото сабя покаже.

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#50

Виж първо като го сложиш на зарядно зарежда ли се-ако не,по-добре пести батерията.От кой град си,може наоколо да има колега с джиг да пробвате.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)