Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство] -.¸¸.·´¯ Samsung Galaxy Note II N7100 CWM Recovery & Root & CF-Auto-Root ...

Просто продължителното задържане на Power го изключва. Все пак, в стандартния вариант, в дънлоуд се влиза от изключено положение. Това как ще се постигне - със задържане на бутона за включване, с програма, с вадене на батерията или стандарто изключване на телефона няма значение.
Цитирай
Аксесоари

ами не ми се отваря прословутия download mode .. не знам сигурно ще го нося на сервиз :unknw:
Цитирай

Направи един скреен шот от настройки/относно телефон да видим какво ти показва, че с този андроид 4.1.9 започвам да си мисля че си си купил тояга.
Цитирай

така ли ?
Цитирай

99% съм сигурен вече че е реплика.
Ей тук намерих версия 4.1.9 : http://www.dhgate.com/product/1-1-note-2...11900.html
Провери си имея през http://www.imei.info/ да видим какъв телефон ще изкара.
Предполагам че това е и причината за да не можеш да влезеш в Download mode.
Цитирай

Абе колеги, вече се побърквам - рутнах го тел. и сега се опитвам да махна триъгълника с Triangle away , но като се опитам да го сваля като apk. от xda темата, то се сваля като zip. и не може да се стартира инсталирането на приложението на телефона?? Знам, че решението е много лесно, но ми трябва малко помощ...
Цитирай

Ако си с 4.3 и си активирал брояча на bootloader-a, изобщо не си играй да нулираш binary брояча, няма смисъл. Гаранцията отпада.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай

Не, с 4.1.2 съм си, защото PPP Widget не работи с 4.3, но сега пък нов проблем - свалих аз апк. файла (вер. 2.9), , нулирах брояча, но състочнието остана модифицирано?? От версията на приложението лие, аз ли нещо не правя като хората при работа с него. Ако има някакъв друг вариант за ,,оправяне" на състоянието на устройството?
Цитирай

на кого трябва да платя да направи едно ВИДЕО как се прави рут на 4.3 официален на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК с директните линкове с необходимите програми.не всички знаем английски,а от форума изчетох всичко и пак има много неясности?
П.С първия който помогне ще бъде възнаграден Rock Rock :bow: :bow: :bow: Dance Dance Dance Rock Rock
Цитирай

rossenboy написа:Не, с 4.1.2 съм си, защото PPP Widget не работи с 4.3, но сега пък нов проблем - свалих аз апк. файла (вер. 2.9), , нулирах брояча, но състочнието остана модифицирано?? От версията на приложението лие, аз ли нещо не правя като хората при работа с него. Ако има някакъв друг вариант за ,,оправяне" на състоянието на устройството?

При мен проблема беше с къстъм рековъри. Опитай да флашнеш стоковото.

Търся си неработещи скенери!!! За връзка пишете на лично съобщение.
Цитирай

sharky07 написа:на кого трябва да платя да направи едно ВИДЕО как се прави рут на 4.3 официален на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК с директните линкове с необходимите програми.не всички знаем английски,а от форума изчетох всичко и пак има много неясности?
П.С първия който помогне ще бъде възнаграден Rock Rock :bow: :bow: :bow: Dance Dance Dance Rock Rock
Ако имаш пари за даване, що чиниш във форума, ми не идеш на сервиз. Лично мен поста ти ме обижда. Не че не си прав за другото, ама с тоя подход е надменно.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

колега не е проблема в парите,аз искам сам да го направя,но съм много бос с английския
този рут са го направили доста хора поне един можеше да направи едно видео.с 4.1.2 се справих за 3 минутки, и то от първия път защото имаше видео на български :listen:
Цитирай

Здравейте! Видях, че има тема за проблеми с руутнати телефони на 4.3? Виждам, че темата е редактирана скоро, но все пак да питам - мога ли да ползвам тези инструкции с note II на Android 4.3?
Цитирай

mEntaL написа:Здравейте! Видях, че има тема за проблеми с руутнати телефони на 4.3? Виждам, че темата е редактирана скоро, но все пак да питам - мога ли да ползвам тези инструкции с note II на Android 4.3?
някои да каже да ли може да руутваме 4.3 със същите инструкции в началото на темата.благодаря предварително Big Grin

Samsung S8+ 
Цитирай

проблем не мога да рутна и дори след повторно качване на стоков ром :facepalm: :facepalm: :facepalm: :angry: :angry: :angry: :angry:
Даже не може вече да влиза в режим на роот
Цитирай

Ти как се опитваш да го инсталираш Super User-а? Инсталира се през рекавъри, понеже гледам, че на снимката си влезнал директно в пприложението.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

С проба за Роот и ми излиза този екрен
Цитирай

И защо пробваш с CF Auto Root, а не си флашнеш едно къстъм рекавъри и да си инсталираш Super User-а по нормален начин :unknw: Този метод с CF Auto Root до колкото знам се води за начинаещи и мисля, че телефона не получава пълни руут права.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ми защото това намирам из нета само Smile или не търся където трябва
ако може линкове и кое как седва имах СГС3 и с него съм нямал никакви проблеми
Цитирай

Първо си сваляш това :
https://mega.co.nz/#!5p0iCTiB!0gC3oS0nPH...8Xuh7kJJqU
Това е къстъм рекавъри, от което по-късно ще инсталираш и Super User. Ето ти линк и за него :
https://mega.co.nz/#!N01FGabL!HFvxjavema...yZh3taCahk
И така, свързваш телефона в Download режим и пускаш Odin на компютъра. В бутона PDA зареждаш рекавърито и стартираш. След като приключи операцията вече имаш къстъм рекавъри. Слагаш си Super User-а в паметта на телефона или в картата памет, няма значение и изключваш телефона. Задържаш Home бутона, Vol Up бутона и този за включване едновременно. Когато ти изпише модела на телефона, пускаш бутона за включване/изключване и продължаваш да държиш другите два. Така влизаш в къстъм рекавърито. Даваш му Install from (....) и в зависимост къде си запаметил Super User навигираш до там, потвърждаваш и това е. Вече имаш руутнат телефон Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

После какво правим с брояча на Knox ?

Направих всичко както си обяснил и като обнови SuperSU ми даде грешка - There is no SU binary installed, and SuperSU cannot install it. This is a problem!
If you just upgrade to Android 4.3, you need to manually re-root - consult the relevant forums for your device!
Цитирай

Ами щом човека е решил да си руутне телефона, се прощава с гаранцията Tooth
Аз лично когато си взема нов телефон (а до сега съм сменил страшно много), чакам 1-2 месеца да видя дали няма да даде някакъв фабричен дефект и след това си го руутвам и изобщо не разчитам повече на гаранция, и без това си е хабене на нерви и време да го носиш на гаранция. Ако знаеш какво правиш и четеш внимателно няма да ти се наложи да се стига до там. Ако направиш някоя глупост и си съсипеш телефона, носиш го на сервиз, даваш 50-100 лв. и за 1-2 дни ти е готов Rolleyes Но да си го държиш на стоково състояние за мен лично си е старовремска работа, толкова много екстри предлага руута, че не си заслужава да го пренебрегваш. Все едно да имаш iPhone, и последния и предишните модели изглеждат по еднакъв вид по интерфейс Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Като цяло да. Аз се оправих с този проблем и го руутнах вече. Единия път като си сменях софта ми изчезна IMEI и гаранцията свърши работа. Затова е хубаво да може всичко да се нулира.
Цитирай

И на мен също един път ми изчезна IMEI, но си имах бекъп на EFS и с малко четене си го оправих сам. Общо взето що се отнася до софтуер, няма нещо което да не можеш сам да си оправиш, стига да имаш време и нерви да почетеш по форумитеSmile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Така е, но тогава никой не ми помогна и нищо не намерих.

Имам някакъв проблем.. Уж беше руутнат телефона, сега ми пише, че не е ? Не мога да разбера какво се случва..

Отново този проблем - There is no SU binary installed, and SuperSU cannot install it. This is a problem!
If you just upgrade to Android 4.3, you need to manually re-root - consult the relevant forums for your device!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)