Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за HTC Wildfire S в една тема

здравейте. да потърся малко помощ за моя телефон----htc wildfire s 2.3.7 андроид. та може ли да се сложи // мозила фаерфох и флаш плеар тъй като ми е нужен. благодаря предварително на всички за помоща. -- jeta--..прочетох много неща и нямам конкретен отговор.също и за повисока система на андроид.с уважение към всички.
Цитирай
Аксесоари

htc wildfire s 2.3.7 имам тозимодел телефон и искам да попитам някой можели да ми каже дали може да се инсталира по висока версия от 2.3.7 на кто 3.0 или нещо по голямо. благодарря на всички за помоща. :wall:
Цитирай

Искам да попитам дали някой има идея дали нашите телефончета ще получат нов упдате на андроид версията ... попрочетох малко и забелязах че в други региони на Европа имат вече по нова версия на андроид от нашите ... та ако някой има някаква информация моля да сподели : )
Цитирай

d0ki написа:... попрочетох малко и забелязах че в други региони на Европа имат вече по нова версия на андроид от нашите ...
Сподели, коя по-нова версия си видял за Европа, защото и ние сме с европейския ром.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Здравейте,
2.3.7 това официален ъпдейт ли е или друг ром. Аз съм още с 2.3.5

LG L7
HTC Wildfire S
Цитирай

karina7555 написа:Здравейте,
2.3.7 това официален ъпдейт ли е или друг ром. Аз съм още с 2.3.5

Официален ъпдейт е, може да видиш в настройките как да го ъпдейтнеш по "законния начин".

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай

exlective написа:
karina7555 написа:Здравейте,
2.3.7 това официален ъпдейт ли е или друг ром. Аз съм още с 2.3.5

Официален ъпдейт е, може да видиш в настройките как да го ъпдейтнеш по "законния начин".
Уточни, че говориш за Cyanogenmod 7.2 (2.3.7). За да не вкараш в заблуждение хората, търсещи официален ъпдейт от HTC.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

operator написа:
exlective написа:
karina7555 написа:Здравейте,
2.3.7 това официален ъпдейт ли е или друг ром. Аз съм още с 2.3.5

Официален ъпдейт е, може да видиш в настройките как да го ъпдейтнеш по "законния начин".
Уточни, че говориш за Cyanogenmod 7.2 (2.3.7). За да не вкараш в заблуждение хората, търсещи официален ъпдейт от HTC.

Ми аз принципно не говоря за Cyanogenmod-a, а за официалния. Но наистина, по-добре хората да се вслушат в теб, защото ти си този чрез който направих всички ъпдейти, руутвания и т.н. на мойто огънче. Smile А и да, прав си. Сега си спомних че като си взех телефона беше с 2.3.3 и след ъпдейт беше 2.3.5. Извинявам се за неточната информация.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай

И сега последно има ли ъпдате 2.3.7 или не ?
Цитирай

Здравейте аз имам проблеми със sense на телефона. Проблема е, че като отключа телефона и анимациите на часовника с времето не се показват. При опит да сложа изпълнимия модул избирам "текущо местоположение" (под него са изброени и няколко града, но странното е, че се е появила и опция "домашен" като избор на град), след това иска да избера "град за втория часовник", а по принцип трябва да пише дали желая да имам анимации на времето. И тук отново трябва да избера град (отново избирам "текущо местоположение", а под него при изброените градове пак имам опцията "домашен"). След като съм избрал който и да е от посочените варианти, часовника се показва, но пише, че няма налични данни за времето. :capitulation:
ПП: телефона е стоков 2.3.5 OTA

HTC Wildfire S -> LG G3s -> Huawei P9 Lite -> Huawei P20 Pro - > Xiaomi 14
Цитирай

Напълних телефона с приложения и започна да лагва ,как да го оправя (извинете,ако има такава тема или мнение) ?
Цитирай

изтеглих си от http://slideme.org/applications?text=speechlab%202.0 програмата SPEECHLAB 2.0 for android,прочетох всички инструкции по инсталирането,но нещо не се получава ........ когато отида в настройките не ми излиза българския език ........ моля помогнете
Цитирай

За тези които са S-off и се чудят кой ром да пробват.
Изпробвах няколко рома и във всеки нещо не работеше. Последно ползвам вече два дни този {ROM}[JELLY KING v1.2]GSM[Stable][fast] . Работи доста добре поддържа a2sdx . Има само един недостатък Smile не работи подсветката на четирите сензорни бутона долу, но самите бутони си работят.

Samsung Galaxy S 4 mini i9195        
Lenovo IdeaTab A2107    
Цитирай

Здравейте, изтееглих си handcent sms skin ....инсталирах го ... обаче не мога да го намеря и да си го приложа.... нито в общи настройки ... нито в настройки на смс-ите .. няма го никъде, а ми седи в изтеглени и инсталирани приложения. Моля помогнете.. Smile
Цитирай

mili_htcs написа:Здравейте, изтееглих си handcent sms skin ....инсталирах го ... обаче не мога да го намеря и да си го приложа.... нито в общи настройки ... нито в настройки на смс-ите .. няма го никъде, а ми седи в изтеглени и инсталирани приложения. Моля помогнете.. Smile
А след като го имаш инсталирано, защо не намериш приложението и да го стартираш.
Цитат:install it and apply it form handcent sms settings->custom style->skin

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Здравейте купих си преди две седмици телефона.Батерията ми пада за точно един ден.което е малко кофти.Има една игра Pou в google aps,която като я изтегля и я инсталирам и започна да я играя някой ако ми звъни или набера някого отсрещния човек не ме чува.Деинсталирах играта и нямах проблеми.Това няколко пъти и накрая спрях да я тегля.Какъв може да е проблема? :capitulation:
Цитирай

Някой може ли да ми помогне с Apps2sd, не мога да се справя изобщо, май нещо ми липсва, но не знам какво точно, някой ако може да помогне (да влезе в компютъра ми,мисля, че от него е проблема) !! Blush :mad: :wall:
Цитирай

Здравейте искам да попитам как мога да си изключа "режим кола" на телефона си, защото не успях да открия от къде да го изключа. Благодаря предварително! Smile
Цитирай

Някой да помогне с един проблем. След всеки разговор тела изкарва бял екран с логото на НТС и презарежда темата. :angry:
Цитирай

KDimitrova написа:Здравейте! Имам проблем с моето телефонче Sad Имам инсталирани 3-4 приложения, дава ми свободна памет 12-13 MB (едва?!). Снощи се опитах да си инсталирам едно приложение, което е 4,5 MB, но ми дава, че "в хранилището няма достатъчно място" :wall: Трих кеш, трих приложения, не и не... :facepalm: Пробвах да инсталирам друго, същото по размер и стана... Huh Приемам всякакви съвети какво да правя...Мерси предварително!

Здравейте колеги и аз имам същият проблем едно htc wildfilre s, моля за помощ , и това стана след последният ъпдейт :wall:

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай

fiib написа:Здравейте искам да попитам как мога да си изключа "режим кола" на телефона си, защото не успях да открия от къде да го изключа. Благодаря предварително! Smile
Трябва да се почисти USB порта.Получава се някакво заблуждение,че е включен в стойка Car kit заради замърсени контакти.Поне така твърдят по чуждестранните форуми.
Цитирай

Здравейте! Някой знае ли как да си премахна пръстена за отключване на тел.?
Цитирай

Имам въпрос аз съм с htc wildfire s и някои приложения не мога да ти ползвам .. и ми пише, че не са достъпни за устройството ми ... а пък на по новите модели ги има тези приложения ... Ако си рутна телефона ще мога ли да ги ползвам и каква е разликата между рутване и отключване и има ли въобще разлика и кое трябва да направя за да мога да ползвам всички приложения ?? Благодаря Предварително : ) !!
Цитирай

Малко помощ за сервиз в София. Счупен е сензорния екран на телефона и лентовия кабел на бутоните за звука е отлепен от платката. Някой да препоръча сервиз...читав
......................
Някой въобще чете ли я тази тема.. Lock
Цитирай

Как се премахват отворените приложения,които стоят активни ? Задържам хоум бутона ,показва ми кои са активните приложения,но как да ги махна?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)