Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Viber
#1

Здравейте, колеги!

Имам следния проблем с Viber - понякога след разговор остава екрана на разговора и продължава да се отчита време. Програмата си стои така и не може да се излезе. Никакви бутони не работят - единственото решение е с махане на батерията. Телефона е Galaxy S. Някой имал ли е подобен проблем и евентуално решение?
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтрий я и после пак си изтегли от Market-а.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Да. Преинсталирай я или виж дали си на последната версия на viber. И не слагай ICS, че все още няма viber за ICS.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

А Вайбър връзка може да се усъществява само с андроид устройства нали?

Galaxy S GT-I9000 JB CM10 Nightly 4.1.1 [Kernel: Semaphore 2.0.6] & Galaxy S III GT-I9300 JB I9300XXDLIB 4.1.1
Register to NeoBux and make money from your computer!
Цитирай
#5

Може да се осъществява връзка между устройства с Андроид и iOS.
Цитирай
#6

Работи се и по версия за blackberry.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

Аха, мерси! Smile Жалко, че приятелите им не пазят телефони много и повечето не си взимат втори път скъп телефон Big Grin

Galaxy S GT-I9000 JB CM10 Nightly 4.1.1 [Kernel: Semaphore 2.0.6] & Galaxy S III GT-I9300 JB I9300XXDLIB 4.1.1
Register to NeoBux and make money from your computer!
Цитирай
#8

Преинсталирах го, след това само веднъж се опита да го направи, но след като заби се появи FC Wait и тн., та не се наложи да вадя батерията. За жалост, забелязвам, че след реазговор понякога ми рестартира Beautiful Widget-a и ми показва някакви пропуснати повиквания, които или не съществуват или са от преди часове, че и дни. Версията на Viber е 2.1.2 и предполагам е последната, защото не ми дава възможност за ъпдейт.
Цитирай
#9

Conquerora написа:... та не се наложи да вадя батерията...

Хора, не е нужно да вадите батерията, когато забие телефона. Като задържите бутона за включване 5-6 секунди, телефона се рестартира сам. Абсолютно по същия начин като на компютъра - и там като се задържи бутона за включване се рестартира.

За година и половина, откак имам телефона не помня да съм вадил батерията повече от десетина-двайсет пъти. А не е, да не ми е забивал телефона.

Galaxy S (вече в жена ми) ★ Galaxy S III Mini (в сина ми) ★ Galaxy Note 2 (забравен в такси, бакшиша не го върна) ★ LG Optimus G F180L
Цитирай
#10

Не съм бързал да вадя батерията, но когато забие по начина описан в първия пост, никакво копче не помага.
Цитирай
#11

Някой да има проблем със синхронизацията на контактите с вайбър?
Контактите ми се сихронизират, т.е като дам на Иван примерно излиза иконата на Вайбъра и мога оттам да го набера. Отворя ли отделно обаче приложението, след това ми изчезва веднага синхронизацията при контактите. Това беше при Сенсе ромове. Сега съм с друг ром и контаките от телефона и Вайбъра ми се дублират, когато ги синхронизирам. Confusedtupid:
Запознати с подобно нещо?

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай
#12

И при мен е така. Сега пробвах. При включен вайбър не ми дава да синхронизирам контактите. Щом го изключа се синхронизират, но включа ли го отново изчезват.
Цитирай
#13

Здравейте аз имам следния проблем с Viber: Сложих ICS на моя Галакси С, инсталирам Viber-а, но след това ми пращат смс с кода, програмата крашва и до там. След това изобщо не може да се пусне. Моля помагайте.
Благодаря предварително

Samsung Galaxy S GT-I9000 - TiramiSlim RC 2 By DjSound!!!
Цитирай
#14

mmitakaaa написа:Здравейте аз имам следния проблем с Viber: Сложих ICS на моя Галакси С, инсталирам Viber-а, но след това ми пращат смс с кода, програмата крашва и до там. След това изобщо не може да се пусне. Моля помагайте.
Благодаря предварително

Bæ6i4 написа:И не слагай ICS, че все още няма viber за ICS.

Viber все още не работи с ICS.
Цитирай
#15

Triple writing

Viber още няма за последния Андроид - демек ICS :listen:

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай
#16

patladjanko написа:Triple writing

Viber още няма за последния Андроид - демек ICS :listen:

Вече го има в маркета.
Теглете и се кефете.
Цитирай
#17

а на мен понякога не иска да прати съобщение пише че съм спрял мобилния нет а не съм

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#18

vladi1 написа:а на мен понякога не иска да прати съобщение пише че съм спрял мобилния нет а не съм

Има най-нова версия от днес, където пише, че са отстранени доста бъгове, вкл и твоя

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай
#19

patladjanko написа:
vladi1 написа:а на мен понякога не иска да прати съобщение пише че съм спрял мобилния нет а не съм

Има най-нова версия от днес, където пише, че са отстранени доста бъгове, вкл и твоя

Да ,всичко работи и е ОК.
Цитирай
#20

здр колеги искам да ви питам на нокиа n 97 mini може ли да се инсталира маркет ,че искам да инсталирам viber на нокиата и пробвах от чичо гугал и нищо не става моля даите съвет как да инсталирам viber на нокиата . :wall: моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя.........................
Цитирай
#21

Ми като няма за Нокия няма как да стане номера Wink
Цитирай
#22

Здравейте, гледам , че темата няма продължение, а проблемът със забиването на телефона при разговор с "Вибъра" продължава! С ЕВО - то съм , стоком ром! Изчетох всичко за което става въпрос по проблема, във форума ...де, и за сега нищо не решава "забиването"! Ако все пак някой е решил този проблем.....да сподели! Оставам с впечатлението че е хардуерен проблема!
Цитирай
#23

Проблема не е хардуерен.Явно Viber не работи коректно с някои ромове на определени модели телефони , независимо от версията му.При мен на Оптимус 1 проблема със забиването го има само с СМ7 и всички базирани на него ромове.На стоков или къстъм ром на базата на андроид 2.3.3 няма никъкъв проблем.Поради тази причина си стоя на къстъм 2.3.3 , защото ежедневно я ползвам тази програма. Решение на проблема не виждам ,поне за моя телефон.Всъщност, има едно решение за мен и то е смяна модела на телефона,което за момента не ме устройва.

Извън темата: Алтернативи на Viber са Forfone и Scydo има ги в маркета.

MI A2
Цитирай
#24

Здравейте,имам Самсунг Галакси Ноут,инсталирах Viber,появиха се контактите....ама къде да му се не види трябва да въведа тоя код който получих в СМС-а ? Rolleyes
Благодаря предварително !
Цитирай
#25

sambeto написа:Здравейте,имам Самсунг Галакси Ноут,инсталирах Viber,появиха се контактите....ама къде да му се не види трябва да въведа тоя код който получих в СМС-а ? Rolleyes
Благодаря предварително !

Още като го получиш програмата сама си го поставя и те регистрира, а щом виждаш контактите значи си го активирал вече.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)