Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Viber
#26

centur написа:
sambeto написа:Здравейте,имам Самсунг Галакси Ноут,инсталирах Viber,появиха се контактите....ама къде да му се не види трябва да въведа тоя код който получих в СМС-а ? Rolleyes
Благодаря предварително !

Още като го получиш програмата сама си го поставя и те регистрира, а щом виждаш контактите значи си го активирал вече.

Златен си !
:cheers:
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте!
Май Вибера не работи на новия андроид 4.1 ?
Цитирай
#28

Не работи с JB, от viber пишат че работят по отстраняване на проблема.
Цитирай
#29

айде има ъпдейт на viber
Цитирай
#30

Здравейте!
Горд притежател съм на китайската тояга Huawei U8110 или Мтел А100. Проблемът ми е, че когато се опитам да направя разговор с вайбър винаги минава през Loudspeaker и не може да се изключи. Тчелефонът не е с къстъм ром, а версията на вайбъра е последната възможна. Опитах с reinstall, но нямаше никаква полза. Някаква идея????

HTC DESIRE S-OFF CyanogenMod 10.1 Jellybean 4.2.2
Цитирай
#31

Аз имам следния проблем , когато използва Viber а също така и Whatsapp през мобилен интернет , съобщенията не се доставят а във Viber ми изписва това : "Viber service is currently unavailable or being blocked"
иначе , когато вляза в броузъра интернета има и е доста бърз ... някаква идея да има някой как да отстраня проблема ?

4.0.4 СГС3

P.S. оправих го Wink

samsung galaxy s3 , hTC One
Цитирай
#32

bpavlovski написа:Аз имам следния проблем , когато използва Viber а също така и Whatsapp през мобилен интернет , съобщенията не се доставят а във Viber ми изписва това : "Viber service is currently unavailable or being blocked"
иначе , когато вляза в броузъра интернета има и е доста бърз ... някаква идея да има някой как да отстраня проблема ?

4.0.4 СГС3

P.S. оправих го Wink

Моля напиши как.
Цитирай
#33

Здравейте,ресетнах телефона и сега като инсталирам ..viber неми показва viber абонатите,избирам invite to viber на даден абонат ,но нищо не става.
Някой имали идея защо не се добавят абонати.
с 2.3.4 стоков съм.

Xperia arc S HTC Desire 500
Цитирай
#34

А добави ли си контактите в телефона? Трябва да са в gmail и да са синхронизирани или да са на телефона. Със SIM контакти най-вероятно няма да сработи.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#35

Всичко е синхронизирано,жената каза ,че и изписвало ,че съм с по-стара версия,а съм с последната ,преси 10 мин се ъпдеитна,, даите някакви идеи моля.

Xperia arc S HTC Desire 500
Цитирай
#36

bpavlovski написа:Аз имам следния проблем , когато използва Viber а също така и Whatsapp през мобилен интернет , съобщенията не се доставят а във Viber ми изписва това : "Viber service is currently unavailable or being blocked"
иначе , когато вляза в броузъра интернета има и е доста бърз ... някаква идея да има някой как да отстраня проблема ?

4.0.4 СГС3

P.S. оправих го Wink

Аз имам същия проблем. Ще съм ти благодарен, ако сподилиш как си отстранил проблема.

Samsung Galaxy S4 - Android version 5.0.1
Цитирай
#37

bpavlovski написа:Аз имам следния проблем , когато използва Viber а също така и Whatsapp през мобилен интернет , съобщенията не се доставят а във Viber ми изписва това : "Viber service is currently unavailable or being blocked"
иначе , когато вляза в броузъра интернета има и е доста бърз ... някаква идея да има някой как да отстраня проблема ?

4.0.4 СГС3

P.S. оправих го Wink

И аз имам този проблем , моля кажи как го оправи

HTC Desire HD, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z2
Цитирай
#38

Здравейте!
Инсталирах си viber от маркета преди почти месец. Проведох един разговор с испания за 28минути и на другата сутрин получих СМС от глобул, че е наближен кредитния лимит. Тази вечер отново набрах номер /това са абонати, които имат инсталирана програмата/ и отново набирането е минало през оператор. Имате ли идея защо се получава това? китайчето ми е Globul Q3, ако това има значение.
Цитирай
#39

Ако не си включил WiFi откъде да мине освен през мобилния интернет Wink
Цитирай
#40

Включен е- винаги Wi-Fi
Цитирай
#41

Може би е някъде в настройките на самата програма, но не мога да се оправя. Когато набера номера- не ми дава надписа на английски телеф. номер който набирам и снимката на човека, т.е това екранче
Цитирай
#42

android12 написа:Може би е някъде в настройките на самата програма, но не мога да се оправя. Когато набера номера- не ми дава надписа на английски телеф. номер който набирам и снимката на човека, т.е това екранче

Бъркаш възможностите на Viber!
Viber е безплатен само към друг телефон с Viber, ако отсрещния го няма инсталиран (или телефона му не го поддържа) -> Viber ти предлага опция да набереш номера по GSM мрежата и ти го таксуват като обикновен разговор.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#43

нищо не бъркам изчетох доста за програмата- звъня на тел с вайбър- излиза ми в листа с контакти. Сега деинсталирах вайбъра от тела си и го инсталирах наново, наново вкарах номера си и получих нов код, след което ми се обадиха- от там ме чуват насечено, със закъснение, докато аз чувам доста добре, даже по- добре от колкото през оператор. И в листата на вайбъра ми излезе обаждането, а преди ми излизаше на тела като за GSM. Не знам дали обяснявам правилно, за което се извинявам.
Цитирай
#44

Той Viber винаги показва и в неговата листа и в телефонната листа с набирани/пропуснати повиквания - няма разлика (поне при мен).
Можеш да си видиш фактурата като излезе и ще разбереш кое ти е таксувано.
Аз като провеждах първите си няколко разговора по Viber нарочно включих самолетен режим + WiFi, за да няма начин да "мине" през GSM мрежата и да ме таксуват.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#45

преди повторната инсталация не ми показваше в неговата листа проведен разговор, а сега показва даже и такива минали през гсм. Каква роля играе самолетният режим, защото при мен е винаги изкл.
Извинявай за тъпите въпроси, но от края на януари съм със смартфон и първо го взех после тръгнах да разучавам как да работя с това нещо.И се кефя най- много на връзката с нета- и в къщи, и на работа, и по града има на толкова места отворени мрежи. Особено на работа щото там нямам право на нет по принцип.
Цитирай
#46

android12 написа:преди повторната инсталация не ми показваше в неговата листа проведен разговор, а сега показва даже и такива минали през гсм. Каква роля играе самолетният режим, защото при мен е винаги изкл.
Извинявай за тъпите въпроси, но от края на януари съм със смартфон и първо го взех после тръгнах да разучавам как да работя с това нещо.И се кефя най- много на връзката с нета- и в къщи, и на работа, и по града има на толкова места отворени мрежи. Особено на работа щото там нямам право на нет по принцип.

При самолетен режим НЕ работят GSM функциите -> не можеш да провеждаш разговори, не можеш да получаваш/изпращаш съобщения (SMS и MMS), не можеш да ползваш мобилен интернет от оператора.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#47

"viber service is currently unavailable or being blocked" и как го оправихте ?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#48

И при мен е така от днес.
Цитирай
#49

И при мен същия проблем от вчера
Цитирай
#50

Оправиха го. .

S-ON/rooted Evo 3d~~~TeamVenom ICS 4.0.3+Sense 4+~~~buttery toasted kernel~~~4ext touch
HTC One ~~4.4.2 KitKat Stock[Изображение: arrow-10x10.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)