Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Viber
#76

Здравейте, колеги. Имам изключително дразнещ проблем с иначе хубавата програма: пример: на 3г съм, вайбър бачка идеално, прибирам се вкъщи, автоматично се конектвам към домашния wireless - viber service disconected!! И това е всеки път като мина от 3г на wifi! Налага се да килна приложението и да го стартирам отново, за да тръгне. На всички ромове, с които съм бил, е така, значи не е от рома. Не е и от кърнъла. Някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#77

А пробва ли от настройките на вайбъра най-отдоло - WI-FI - sleep policy - маркирай долното - при мен се получава така и винаги си е активен !
Цитирай
#78

Centur,благодаря ти,ще го направя и аз и момичето с което направихме бартера,предполагам,че това ще и изтрие програмите,аз да го набираме ли този код,като съм сменил целия ром и фактори ресет съм правил?

Nexus 6+root+stock Android 7
Цитирай
#79

pudelo0 написа:Centur,благодаря ти,ще го направя и аз и момичето с което направихме бартера,предполагам,че това ще и изтрие програмите,аз да го набираме ли този код,като съм сменил целия ром и фактори ресет съм правил?


Да, ще изтрие всичко, което е допълнително инсталирано, включително контакти, SMS-и, бележки, а вградената памет си я форматираш от менюто отделно и картата памет (ако има такава) след като я unmount-неш също е добре да я форматираш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#80

Здравейте,имам следния проблем с Viber-не ме чуват от отсрещната страна,а аз ги чувам идеално.С xperia T съм. До сега работеше добре.Преинсталирах,но няма промяна.

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#81

Супер, а сега върни пак старата версия

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#82

Здравейте....от 2 дена ми излиза една иконка в лентата горе че има наличен ъпдейт за Вайбър, как да е, натиснах да се актуализира, то ме препрати към гугъл плей стор-а, където имаше само 2 опции, деинсталиране и отваряне..как да е, предположих че не може да се актуализира без да се махне старата версия, цъкнах деинсталиране, оттам го махна, инсталирах новата версия...стартирах я, написах си номера..пише ще се изпрати смс...и дотам, веднага почва да синхронизира контакти....и не успява..., не ми прати нов смс....а стария естествено не го пазя...ако е от него проблема де...че, някакви идеи на какво може да се дължи това....
Цитирай
#83

mvk написа:Здравейте....от 2 дена ми излиза една иконка в лентата горе че има наличен ъпдейт за Вайбър, как да е, натиснах да се актуализира, то ме препрати към гугъл плей стор-а, където имаше само 2 опции, деинсталиране и отваряне..как да е, предположих че не може да се актуализира без да се махне старата версия, цъкнах деинсталиране, оттам го махна, инсталирах новата версия...стартирах я, написах си номера..пише ще се изпрати смс...и дотам, веднага почва да синхронизира контакти....и не успява..., не ми прати нов смс....а стария естествено не го пазя...ако е от него проблема де...че, някакви идеи на какво може да се дължи това....

Viber има опция да ти "диктува" 4 цифрения код по телефона (ще получиш обаждане от чужбина, ако не се лъжа започваше с +44 или +49...) и ти го казват на английски цифра по цифра.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#84

centur написа:Viber има опция да ти "диктува" 4 цифрения код по телефона (ще получиш обаждане от чужбина, ако не се лъжа започваше с +44 или +49...) и ти го казват на английски цифра по цифра.

То ясно, ама не е първоначална инсталация, екрана за въвеждане на кода не ми се е появявал изобщо, направо си премина към синхронизиране, и там пише че не станало пълно или нещо такова...но четох че с тая послендата версия, май доста хора имат проблеми....може да е и от самия вайбър..знам ли и аз
Цитирай
#85

mvk написа:То ясно, ама не е първоначална инсталация, екрана за въвеждане на кода не ми се е появявал изобщо, направо си премина към синхронизиране, и там пише че не станало пълно или нещо такова...но четох че с тая послендата версия, май доста хора имат проблеми....може да е и от самия вайбър..знам ли и аз

Провери дали нямаш папка viber в mnt/sdcard и ако имаш такава я изтрий.

Или да не би да е станала следната ситуация (пример):

При инсталиране на Viber на моя телефон като си попълня номера и чакам да ми изпратят SMS-а с код за активация без да затварям Viber като получа съобщението той сам си регистрира кода без да пипам каквото и да е по телефона и продължава нататък със зареждане на контактите и т.н.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#86

centur написа:Провери дали нямаш папка viber в mnt/sdcard и ако имаш такава я изтрий.

Или да не би да е станала следната ситуация (пример):

При инсталиране на Viber на моя телефон като си попълня номера и чакам да ми изпратят SMS-а с код за активация без да затварям Viber като получа съобщението той сам си регистрира кода без да пипам каквото и да е по телефона и продължава нататък със зареждане на контактите и т.н.


Ами тя такава беше ситуацията първия път като го инсталирах, преди месец може би...и то пак си го въведе, но излез като потвърждение с бутон ОК...а сега няма, след написване на номера, изкарва едно съобщение че уж ще пратят смс, и директно сменя екрана и почва да върти абонатите, уж да ги синхронизира върти около минута и изписва "Syncing Not completed" и отдолу един бутон за натискане да се синхронизират...натискам го, и пак същото...при деинсталирането не знам дали запазва някакви папки и стари данни, не би трябвало, защото реално съобщенията са изчезнали.....в коментарите на самото приложение в гугъл плей стор имаше хора дето се оплакваха че с тая последна версия не могат да се обаждат и да пишат съобщения...при мен това с контактите...въобще...пълен цирк...не знам ако тръгна да си деактивирам профила, и после пак го активирам наново, дали ще ми прати смс...ако въобще в тоя смс е проблема....засега мисля да изчакам да видя дали няма да се оправи тия дни...
Цитирай
#87

Екрана на телефона не ми изгасва при разговор с Вайбър. Телефона е LG Optimus 4X със Дели Бийн. Постоянно ми е включен, а не изгасва както е при разговори????
Цитирай
#88

Или отдалечаваш телефона от ухото и после пак го приближаваш ,това трябва да загаси екрана или си го заключваш с бутона.Аз така правя защото дори да загасне софт бутоните продължават да светят.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#89

Здравейте
от известно време когато се опитам да изпратя локацията си по Вайбър ми дава ,че не може да ме го направи ,а и ако от другата страна ми пратят също не го показва!Някакви идеи?
Цитирай
#90

Здравейте, от два дни съм със Самсунг галакси с 4,а до преди това бях с айфон и сега съм като пълен индианец.Съобщенията,които ми изпращат ги получавам и във вайбър,моля ви помогнете!От къде мога да изгключа тази опция? :facepalm:
Цитирай
#91

Settings-Free reply with Viber трябва да махнеш тикчето....

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
Цитирай
#92

Здр. От четери дни имам тел. LG NEXUS 4 16 GB. И немога да намеря viber в play. Там намирам някакви други подобни програми със същото име но те не са същите. Телефона е купен от германия макар че незнам дали това има значение. Моля за помощ.Благодаря
Цитирай
#93

iaic написа:И не_мога да намеря viber в play.
https://play.google.com/store/apps/detai...52b2lwIl0.
Ето ти директен линк.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#94

Колеги здравейте.Проблема ми е следният...след поредното флашване на ром си слагам програмите както винаги.Слагам viber и тръгвам да го регистрирам.Да обаче по време на регистация не ми излиза sms с кода.Няколко пъти го направих и никакъв успех.Тогава реших да направя тоя варянт с online.Чух кода написах го и пак не става.Пише,че е невалиден кода.Днеска сутринта пак тръгнах да го регистрирам и ми пратиха смс, появи се кода там където трявба да се напише , дадох continiue и пак пише ,че кода е невалиден!Програмата е преинсталирах няколко пъти и все същото ..Някакви идей?Мерси предварително

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#95

Изтри ли папката, която вайбъра си прави в паметта? Ако не си, изтрий я и опитай пак с кода.

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай
#96

Здравейте, днес се срещнах с доста странен проблем.Взех да тегля днес viber-a.Изтегли се както трябва , но цял ден не мога да получа смс с кода.На няколко пъти го трих и слагах, но проблема си остава същия.Ако някой е минал през този проблем да сподели, че вече се чудя какво да правя.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#97

kolishev написа:Здравейте, днес се срещнах с доста странен проблем.Взех да тегля днес viber-a.Изтегли се както трябва , но цял ден не мога да получа смс с кода.На няколко пъти го трих и слагах, но проблема си остава същия.Ако някой е минал през този проблем да сподели, че вече се чудя какво да правя.

Няма какво да се чудиш да правиш, а просто отвори: Android: Viber Access code - Didn't get one yet?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#98

И това пробвах, но пак същото.Кода който ми се диктува е 6107.Вкарвам го и ми дава че е грешен.Или другата грешка че имам проблем с номера.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#99

kolishev написа:И това пробвах, но пак същото.Кода който ми се диктува е 6107.Вкарвам го и ми дава че е грешен.Или другата грешка че имам проблем с номера.
Защото си правил още опити след това и трябва да очакваш друг код. Просто си попълни номера и когато стигнеш до полето, където пишеш кода просто изчакай да минат 60 секунди и щракни тогава, че не си го получил и да ти звъннат да ти кажат кода.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Супер получи се, вайбъра тръгна. Dance

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)