Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Viber

Здравейте,имам следния проблем...С samsung ACE съм,и ми трябва VIBER,но имам и скайп.Заредих си VIBER и телефона започна да забива ужасно,изключва се скайпа,пробвам да го включа и само върти и не зарежда.Ако успея да го включа,абонатите не ме виждат на линия.Чудя се как да заредя и дали може и скайп и вибър на един телефона.
Моля за помощ!

З.Стефанова
Цитирай
Аксесоари

Не дръж активни и двете програми Smile Идват ти малко тежки за телефона Smile
Цитирай

Здравейте имам следния проблем с вайбър в списъка с контакти в приложението ми излизат както контактите от паметта на телефона така и тези от сим картата и така се получава дублиране един и същи контакт се показва два пъти.В указателя на телефона съм задал да се покават контактите от памета на телефона как да направя същото и във вайбър пробвах в настройките ама не виждам подобна опция!!!!!!!
Цитирай

Синхронизирай контактите си с Google акаунта, а на Viber щракни "човечето" (горе по средата) и после бутончето за меню Viber contacts (ако си дал All contacts ще ти показва и на SIM и на телефона).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Контактите ми са синхронизирани с гугъл акаунта.освен това съм дал viber contacts и въпреки това пак ми ги показва по два пъти някакви други идеи как да го оправя това Smile
Цитирай

bulsseye написа:Контактите ми са синхронизирани с гугъл акаунта.освен това съм дал viber contacts и въпреки това пак ми ги показва по два пъти някакви други идеи как да го оправя това Smile

Изтриваш Viber от телефона и после му изтриваш папката (също се казва viber). После го изтегляш отново и си правиш настройките.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Еми пробвах да деинсталирам проложениети изтрих всичко и въпреки това при повторното инсталиране отново ми се дублират контактите Sad Явно начина е да си изтрия всички контакти от сим картата Sad Sad Sad
Цитирай

Дам, най-добре я дръж чиста от към информация, има далеч по-удачни методи да си пазиш бекъп на контактите.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Здравейте....и аз имам проблем с Viber, имам нов телефон-LG Optimus L5 II и от известно време не мога да го инсталирам, още в началото когато си въвеждам номера и дърважата започва да заревда, но до там, дава грешка и не иска да продължи, не ми се изписва даже съобщението за смс. Някой да има идея какво да правя? :capitulation:
Цитирай

dessy_v написа:Здравейте....и аз имам проблем с Viber, имам нов телефон-LG Optimus L5 II и от известно време не мога да го инсталирам, още в началото когато си въвеждам номера и дърважата започва да заревда, но до там, дава грешка и не иска да продължи, не ми се изписва даже съобщението за смс. Някой да има идея какво да правя? :capitulation:

Вайбър е едно от най-големите недоразумения. Непрекъснато има някакви проблеми него, особено ако ползваш телефон Сони. Защо не ползваш WhatsApp?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

dessy_v написа:Здравейте....и аз имам проблем с Viber, имам нов телефон-LG Optimus L5 II и от известно време не мога да го инсталирам, още в началото когато си въвеждам номера и дърважата започва да заревда, но до там, дава грешка и не иска да продължи, не ми се изписва даже съобщението за смс. Някой да има идея какво да правя? :capitulation:
Offtopic Защо въобще се занимавате с това бъгаво приложение, има сполучливи негови еквиваленти Smile.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Какво общо има Whatsapp с Viber?
Аз защо никога не съм имал проблем с Viber?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Има някой и друг проблем от време на време ,но е масово ползван от доста платформи и ,ако реша да го заместя (не се сещам с какво) трябва да обяснявам на всичките си приятели какво да инсталират за да можем да си говорим ''безплатно'' ,това е все едно да си сменя номера. Tongue

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Аз направих най добре. Взех си план с безплатни минути към всички и си говоря колко ми е кеф.

И нямам никакви проблеми с Viber
Цитирай

Ми в такъв случай не ти трябва смартфон ,а една обикновена слушалка и да си ''цъкаш'' минутките. :thumbup:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

След поредния опит взе, че се инсталира Big Grin Аз минути си имам предостатъчно, използвам го за да пиша с определени хора Smile
Цитирай

Имам следния проблем при Galaxy S4 - изключена е настройката за "Free reply with Viber" и въпреки това след получаване на съобщение Viber се активира автоматично. Правя уточнение за да няма грешки: съобщението се получава в приложението за съобщения не във Viber - той само се активира на всяко съобщение въпреки, че преди това е бил спрян.

Ако някой знае как може да се спре това стартиране ще съм му благодарен.
Цитирай

Това го имаше и на предишните (по-нови) версии на Viber. В момента с последната не ми се случвало това.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:Това го имаше и на предишните (по-нови) версии на Viber. В момента с последната не ми се случвало това.
При мен до последният ъпдейт не го правеше. Ще изчакам по-новата версия. Пуснах репорт в сайта на Viber за този проблем.
Цитирай

Здравейте, имам следния проблем и ще се радвам някой да ми помогне. Когато включа локацията на Viber, ме локализира 40 % от случаите на места, на които не съм. Не става дума за кимолетър-два неточност, а за доста повече. Как може да се избегнат тези недоразумения? Аз съм с HTC Desire.
Другият ми въпрос е мога ли ръчно да настройвам локацията си, така че да ме показва по мой избор къде се намирам на Viber ili Whatsapp?
Цитирай

mmmaaaggg написа:Здравейте, имам следния проблем и ще се радвам някой да ми помогне. Когато включа локацията на Viber, ме локализира 40 % от случаите на места, на които не съм. Не става дума за кимолетър-два неточност, а за доста повече. Как може да се избегнат тези недоразумения? Аз съм с HTC Desire.
Другият ми въпрос е мога ли ръчно да настройвам локацията си, така че да ме показва по мой избор къде се намирам на Viber ili Whatsapp?
Пусни си GPS-а и излез на открито - тогава ще покаже точно къде се намираш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Здравейте. Имам малък проблем с Вайбър и не знам как да го разреша. В контактите ми на Вайбър липсват приятели ,които имам в контактите си на тела и които 100 % имат програмата и те ме виждат , а аз не. Те ме набират и си говорим. Даже и след това в проведени разговори ми излизат само с номер. От къде да си ъпдейтна контакт листата за да ми излезат.
Цитирай

Вкарай контактите си в Google акаунта и ще се оправи.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Здрaвейте,достaтърсих зa моя проблем,но нищо не нaмерих.Aз съм със zte grand x pro.Инстaлирaх си viber,той се синхронизирa с контaктите от телеф.укaз.,ноне дaвa дa го синхронизирaм с facebook.Мисля че aз го зaбрaних без дa искaм от някъде,но вече седмицa безуспешно се опитвaм дa го опрaвя.Преинстaлирaх viber-a,но пaк не се свързвa с facebook.Има ли някой идея как да го оправя?
Цитирай

Влизаш във Вайбер ,натискаш бутон меню ,more options/settings/facebook connect.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)