Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключен Bootloader, root, S-ON - всичко работи
#26

Да,сложила съм 3те файла в отделна папка , посочила съм я в cmd , имам htc sync по-точно изтрих sync-а и оставих драйверите,sdk имам-инсталирала съм tools. Usb-debugging-а ми е включен.Всичко точно е направено. Не знам откъде идва проблема.Java имам,също

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC WILDFIRE S
Цитирай
Аксесоари
#27

radinaa10 написа:Да,сложила съм 3те файла в отделна папка , посочила съм я в cmd , имам htc sync по-точно изтрих sync-а и оставих драйверите,sdk имам-инсталирала съм tools. Usb-debugging-а ми е включен.Всичко точно е направено. Не знам откъде идва проблема.Java имам,също
Файла който ти изпратиха от HTC във папката с трите файла ли е?

HTC Wildfire S Black
Цитирай
#28

Ох,изказала съм се погрешно .. Виж,аз съм точно преди стъпката,при която се копирва кода от cmd и се праща на htc .. Точно това "waiting for device" ми пречи да изпратя кода,защото не му позволява явно да излезе :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC WILDFIRE S
Цитирай
#29

Бе така както описваш, сякаш ти бяга комуникацията със телефона. Я си инсталирай HTC Sync-а и просто преди да започнеш да правиш каквото и да било, спри процеса на sync-a.
Ти каза че си оставила драйвърите, но провери за всеки случай дали наистина ти е инсталиран както трябва.

HTC Wildfire S Black
Цитирай
#30

Не го деинсталирай HTC Sync-а и просто преди да започнеш да правиш каквото и да било, спри процеса на sync-a.И така става.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#31

и пак същото....... :mad:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC WILDFIRE S
Цитирай
#32

я напиши какво си правила до този момент и докаде си стигнала
Цитирай
#33

Добре.Първо изтеглих RUU,което guni ми е показал в 1вата страница на темата ....Ама помня ,че когато го инсталирах и включих телефона с копчето за включване съпроводено с копчето за volume down и натиснах bootloader и почнаха да излизат някакви команди на всеки ред-на единия от тях нещо пишеше unsuccessful -нещо такова беше.После изтеглих зип-а на СДК и го включих-инсталирах 2та пакета и ми пишеше installed.От същата папка,от която включих sdk-то ,взех от platform-tools файла AdbWinApi.dll и adb.exe ама fastboot.exe пише,че трябва да се вземе от друга папка-tools,ама аз не намерих fastboot там , ами го намерих в същата папка,от която взех по-рано AdbWinApi.dll и adb.exe . Слагам ги в някаква нова папка в C: . Отварям cmd.exe въвеждам адреса cd c:\папката в,която сложих файловете . На следващия ред ми излиза cd c:\папката в,която сложих файловете и до нея допълвам fastboot oem get_identifier_token. И хоп-waiting for device..................... Отговор не последва-няколко пъти пробвам ама ... Не става ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC WILDFIRE S
Цитирай
#34

а ти натисна ли power бутуна върху fastboot койти ти е в менюто ,значи ще ти светне в червено мисла и тогава ще стана.Айде пробвай пак
Цитирай
#35

сега гледам че си на линия ще те изчакам да видя дали ще се оправиш,ако трябва ще ти помогна споко ше го оправим
Цитирай
#36

azsambot написа:а ти натисна ли power бутуна върху fastboot койти ти е в менюто ,значи ще ти светне в червено мисла и тогава ще стана.Айде пробвай пак

изпревари ме :-)

HTC Wildfire S Black
Цитирай
#37

ми то друго не остана какво да е направила ама явно тази вечер не и се занимава че е offline
Цитирай
#38

Да,натиснах fastboot-точно тогава дето казвам ,че излизат някакви команди на всеки ред и пишеше нещо unsuccessful

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC WILDFIRE S
Цитирай
#39

Е това нещо е важно. Кажи каква е грешката, за да помогнем.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#40

Това където ми излизаше грешка когато натисна bootloader беше преди 2 седмици-и да искате няма как да си спомня Big Grin а и не съм видяла точно - те излизат на всеки ред- просто бях мернала нещо unsuccessful,ама така като гледам май е станало това с HBoot-а . Няма как да го включа това меню където се натиска Bootloader-и да натискам вече копчето за включване с копчето за намаляне на звука, вече ги няма тези менюта (в смисъл включва си се телефона нормално)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC WILDFIRE S
Цитирай
#41

От настройки/ опции на захранването махаш отметката бързо първоначално стартиране и ще влезеш в боот лоудъра
Цитирай
#42

А-ха ! azsambot,благодаря за съвета -сега вече мога да кажа какво излиза! След като натисна маркираното със синьо fastboot и след това bootloader със копчето за включване. Изализа- SD checking.Loading... (PG76DIAG.zip)
No image
SD checking.Loading... (PG76DIAG.nbh)
No image or wrong image
SD checking.Loading... (PG76IMG.zip)
No image
SD checking.Loading... (PG76IMG.nbh)
No image or wrong image

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC WILDFIRE S
Цитирай
#43

да това дето излиза си излиза всеки път,оставяш го да свърши и натискаш power бутона и ще стане така че да възприеме комадната от фастбуута
Цитирай
#44

Колеги моля за помощ!Значи правя всичко както е описано htcdev ,но когато стигна до стъпка 8 и въведа командата fastboot oem get_identifier_token ми изписва грешка <bootloader> err command error ,нещо такова и стигам до тук а остана още малко да отключа тоя боотлаудър и да руутна?Помагайте!
Цитирай
#45

сигурен ли си че имаш 3те файла в папката ако ги нямаш в някой от предишните ми постове съм ги качил.Другото е влезнал ли си в буутлоадер-а?
Цитирай
#46

да колега бяха в папка platform-tools ,взех ги и трита и ги сложих в ц:андроид ,всичко направих и накрая като задам тази команда ми изписва грешката
Цитирай
#47

ами мисля че съм влезнал,щракам на hboot зарежда си там надписите после избирам fastboot,и става fastboot usb със червено нали така? ,а отдолу са изброени bootloader,reboot,reboot bootloader i power down.....от тея опции пак ли се избира нещо?
Цитирай
#48

значи трябва да си седи в червено и пишеш командите,сигурен ли си че не бъркаш командата?
Цитирай
#49

azsambot написа:да това дето излиза си излиза всеки път,оставяш го да свърши и натискаш power бутона и ще стане така че да възприеме комадната от фастбуута
И така , предположения имаш ли откъде ми идва waiting for device . Някъде в друг форум бях чела че някаква жена имала същия проблем и и казаха да си инсталира пълната версия на sdk-не само zip и тя каза,че станало.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC WILDFIRE S
Цитирай
#50

да и аз го инсталирах,пробвай може и да е от това макар че waiting for device значи че няма връзка с устройството и инсталирал ли си драйверите на устройството,в device manager-a разпознава ли ти го?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)