Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia X10i

Здравейте на всички !!! Преди 4 дена си закупих хпериа х10i и телефона е много готин. Обаче имам 1 проблем немога да си ъпгрейтна андроида на 2.1. В youtube има клипче в което подробно е описана процедурата аз я следвам но стигам до 2-ра стъпка и забивам там къде трябва да задържа back бутона и в същото време да влюча USB кабела. Правя го това ма нищо не става :confused: :unknw: . Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.
Цитирай
Аксесоари

Задържаш бек бутона и докато го държиш пъхаш USB-то в телефона, което предварително си пъхнал в компютъра. И не пускаш бек бутона докато не ти изпише.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

Задържам 2 мин и нищо не излиза. Не ми е ясно телефона напълно ли трябва да бъде изключен имам предиви като го пусна трябва ли д апиша пин код?
Цитирай

Защо го пускаш. По времето когато ще го пъхаш в USB-то телефона ти трябва да е НАПЪЛНО изключен, а не просто със загасен екран. И не го пускаш, докато не свършиш инсталацията.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

Мале къв съм тъп !!!! Confusedtupid: Confusedtupid: Confusedtupid:. Благодаря много :bow: :bow: :bow:
Цитирай

Пподължавам да държа на мнението си че всъшност Арк си е една намазана Expiria X10i,и евентуално това ще бъде наи големия провал на СЕ от последните години!!!!!!Защо клиентите на високия клас да дават пари за същия телефон ,малко по намазан и със следващия софт. Аз съм от тези клиенти и не могат изобщо да ми насочат вниманието в посоката която им се иска :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu:Изобщо не става дума за стоиноста на техните продукти,просто ако си падаш по Адриана Лима няма защо да излизаш Сергеи Станишев!!!!!!
Цитирай

Sonara написа:Пподължавам да държа на мнението си че всъшност Арк си е една намазана Expiria X10i,и евентуално това ще бъде наи големия провал на СЕ от последните години!!!!!!Защо клиентите на високия клас да дават пари за същия телефон ,малко по намазан и със следващия софт. Аз съм от тези клиенти и не могат изобщо да ми насочат вниманието в посоката която им се иска :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu:Изобщо не спава дума за стоиноста на техните продукти,просто ако си падаш по Адриана Лима няма защо да излизаш Сергеи Станишев!!!!!!
Предполагам, че се визираш мен с изказването си. Гледай сега, лично на мен не ми пречи ти в какво вярваш, аз съм изразил само своето собствено мнение и далеч не целя някой да го споделя, всеки сам си знае. А пък СПОР-а е дискусия, в която след края й, участниците се разделят два пъти по-убедени в собственото си изказване Smile

Sony Z3
Цитирай

Ако по някакъв начин съм те засегнал много се извинявам!!!!!Изобщо тази работа със смартфоните на СЕ е много сложна и объркана,маи и те не са много наясно със самите себеси!!!!!!!
Цитирай

Здравейте, какво да направя на Х10 ката та да се свързва единствено през WI-fi? :unknw:

LG G4
Цитирай

Изключи си нета.
Пусни си Wi-Fi.
Big Grin

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

Инсталирай APNdroid от маркета, и си нагласи оттам.
Цитирай

Имам следният голям проблем. Значи телефона ми е дебрандиран към Нордик. С 2.1 съм версия на компилацията 2.0.2.А.0.24 . Като си поръчкам по-продължително в каквото и да е (било то нет, снимки, карти) след около 5,6 минути телефона автоматично ми се рестартира. Преди да го ъпдейтна ми загряваше много, но сега го няма този проблем. Дали не е нещо от настройките, А немога да го занеса в Глобул понеже няма гаранция защото е дебрандиран. Моля помогнете ! Sad

Black Samsung Galaxy S IV (with stock 4.3 Jelly Bean)
Цитирай

Таск килър ползваш ли?
Преди да го занесеш в Глобул все пак пробвай да го реснеш.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

valkata88 написа:Имам следният голям проблем. Значи телефона ми е дебрандиран към Нордик. С 2.1 съм версия на компилацията 2.0.2.А.0.24 . Като си поръчкам по-продължително в каквото и да е (било то нет, снимки, карти) след около 5,6 минути телефона автоматично ми се рестартира. Преди да го ъпдейтна ми загряваше много, но сега го няма този проблем. Дали не е нещо от настройките, А немога да го занеса в Глобул понеже няма гаранция защото е дебрандиран. Моля помогнете ! Sad

Както каза колегата, пробвай с ресет.

Ако пак ти прави проблеми смени си софтуера на Глобулски, като следваш инструкциите за подмяна на CDA номера от тази тема: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=824711

На Глобул CDA e : 10i GBUL-BG GENERIC 1236-5705

После можеш спокойно да го носиш в Глобул на ремонт.
Цитирай

Някой ще каже ли, има ли някакъв файл за мулти-тъч ?

Sony Ericsson Xperia x10i & PSP
Цитирай

inc0n3ck написа:Някой ще каже ли, има ли някакъв файл за мулти-тъч ?

Има!
Правиш това и после това
Цитирай

Днес си купих xperia x10 mini pro, но не мога да се оправя с бултута.. нито аз мога да изпращам файлове нито на мен могат да ми пращат.. четох много мнения, изтеглих си бултут файл трансфер, но нещо не мога да се оправя Sad ако може някой да ми обясни по-подробно как да го оправя
другото за което искам да попитам, мога ли да направя, така че като вляза в в интернет (не през лай-фай ми през лап)
да не ми позволява да вляза, защото често забравям да пусна лай-фай-а и само се набутвам Sad
Искрено ви благодаря, че оделихте време да ме чуете Smile
/оп забравих да допълня, че телефона е с 2.1

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

пак бултута не става, ако може някой точно да ми обясни какво да направя
а за интернета ти благодаря много оправи се Smile
/да попитам още нещо - как да си изтрия хронологията

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

ами реснах го, но пак не иска.. Аз пращам отбултута на компа,а не от друг телефон.. междо другото все още нямам карта с памет, да не би това да е прблема

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

Ами с това започни де. Smile
Това е проблема, да.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

е благодаря ви и на двамата
извинявам се, че не казах по рано, тези дни като си зема карта ще видя как е
а за това как да си изтрия хронологията бихте ли казали нещо Smile

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

Ако днес си си купил телефона т онай-вероятно е с врсия 1.6... тази версия няма трансфер през блутут, макар че СЕ са писали някакви техни си неща и трансфврът уж бил възможен и през 1.6 ама аз лично съм имал някоко неуспеха...

Така, че най-добре си ъпдейтни телефона до последната версия и всичко ще се оправи :unknw:

П.П.
georgitm написа:е благодаря ви и на двамата
извинявам се, че не казах по рано, тези дни като си зема карта ще видя как е
а за това как да си изтрия хронологията бихте ли казали нещо Smile
че в комплекта на телефона нямаш ли 8 гигабайтова карта??

Sony Z3
Цитирай

за хронологията на браузера става дума
/коце, аз го бях дал на един приятел да ми го ъпдейтва след като си го поръчах, а за картата - няма Sad

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

ами в управление на приложенията няма графа браузер Sad

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

ами при мен няма Sad има само на маркет, скайп и бултут файл файл трансфер

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)