Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia X10i

Не може да го няма. Smile
Все пак през настройките на самия браузър трябва да има такава опция. Не мога да ти кажа къде точно, защото аз моя дефоулт браузър го разкарах отдавна.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай
Аксесоари

georgitm написа:ами при мен няма Sad има само на маркет, скайп и бултут файл файл трансфер
Горе във филтъра трябва да избереш All, за да ти показва и вградените приложения.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

ами наистина няма.. сега реших да си изтегля опера мини и има ли начин да изтрия този сегашния браузър :? (много се извинявам че така разпитвам, но се интересувам)
/няма никакъв филтър Sad

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

1: Има начин да изтриеш дефоултнатия браузър - със руут. (ползвай търсачката за да се запознаеш какво е това)
2: Как ще няма? Влизаш в управление на приложения, левия бутон( за контекстуалното меню) и там трябва да има филтър.
ЕДИТ: Изпревари ме. Confusedtupid:

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

не разбрах че трябва да се цъкне левия бутон.. благодаря ви на всички и се извинявам, но съм малък индиянец

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

Колеги я дайте едно рамо..опитах да сложа черната тема на тела и нещо се омаза.Сега екрана стои на надпис sony ericson,а аз не мога да дам repair,защото е в debug режим.Ка се прави хард ресет на това чудо и въобще дайте малко акъл моля ви,спешно е!


Оправих се....ако админа реши може и да изтрие поста,май ми е нужна отпуска,далеч от компове и телове, Big Grin Big Grin Big Grin

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай

stashek написа:Колеги я дайте едно рамо..опитах да сложа черната тема на тела и нещо се омаза.Сега екрана стои на надпис sony ericson,а аз не мога да дам repair,защото е в debug режим.Ка се прави хард ресет на това чудо и въобще дайте малко акъл моля ви,спешно е!


Оправих се....ако админа реши може и да изтрие поста,май ми е нужна отпуска,далеч от компове и телове, Big Grin Big Grin Big Grin

Има 2 варианта според мен (а може и да са повече):
1. Ако имаш xRecovery инсталирано, можеш да заредиш него. Съответно сваляш някакъв ром от XDA за xrecovery и го влашваш.
2. Инсталираш flashtool на Bin4ry, сваляш си един ром пак от XDA и го флашваш с него.

За това се сещам в момента.

Аз онзи ден без да искам си прецаках framework-res и ми стана точно така телефона - заби на логото. Успях да стартирам xRecovery-то, бях си бакъпнал фърма и записал на компа. Трябваше да вадя картата и да я връзвам с компа за да си върна бакъпа на нея и след това ресторнах през xRecovery, та така се оправих.
Цитирай

Всъщност колега ..през SE Update стана като кукличка :proud: :proud:

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай

stashek написа:Всъщност колега ..през SE Update стана като кукличка :proud: :proud:
Ееее чудесно. Браво.
Цитирай

хора искам да ви попитам, как мога да прехвърля изтеглените приложения на телефона на есди картата

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

Изтеглените или инсталираните?
Защото изтеглените си се записват на картата в папка download.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

Колеги имма проблем...
Снощи когато свързах Х10ката си към топ-лапа с ос 7ца ми показа, че има Ъпдейт - дадох АЗ да се оправя и след това го изключих и свтързах отново с задържане на стрелката (дясно копче) и се качи ЪПдейта. Но след това телефона не иска да тръгне (показва ми телефонче и един "триЪгълен знак с удивителен") МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ?!!?!?

SE x10i 2.3.3 6.0.B.0.743 V2.0 "Achotjan Stock Remplacement Rom"
Acer Aspire S3-391 W8
Цитирай

Днес си ъпдейтнах телефона до 2.1 и почнах да цъкам, да настройвам като си мисля, че си ползвам wireless-a, а като си проверих сметката имах 40 лв. начислени само за 2 часа. Sad Моля ви, помагайте. Какво да правя? Спрях трафикът на данни, но сега не мога въобще да ползвам интернет. Sad(((((
Цитирай

За @cumeoh
Извади му батерията и пак пробвай.
След това ако не стане пробвай да ге repear-неш през PC Companion.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

инсталираните имам предвид

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

Това с изваждането на батерията го пробвах няколко пъти, но всичко беше напразно....
Сега се опитвам да го свържа с Pc Companion но не съм сигурен, че ще стане защото днес не се свързаха Sad


П.С. МММ да телефона тръгва, показва се същата картинка с телефончето и знака и програмата не се свързва с телефона Sad

SE x10i 2.3.3 6.0.B.0.743 V2.0 "Achotjan Stock Remplacement Rom"
Acer Aspire S3-391 W8
Цитирай

Инсталираните можеш да ги местиш в картата при 2.2
Тъй като за нас няма официален, единственият начин е да изтеглиш някой ром, който поддържа app2sd.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

cumeoh написа:Това с изваждането на батерията го пробвах няколко пъти, но всичко беше напразно....
Сега се опитвам да го свържа с Pc Companion но не съм сигурен, че ще стане защото днес не се свързаха Sad


П.С. МММ да телефона тръгва, показва се същата картинка с телефончето и знака и програмата не се свързва с телефона Sad
Пробва ли през SEUS?

btw, защо не пробваш като ти се появи този триъгълник да изчакаш 2-3 мин.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

Пробвах през SEUS но също без ефект... :confused:
Изчаквам 10-15мин след това с "удивителната", но нищо не става - няма никакво развитие ?!?!?!


HELP :capitulation:

SE x10i 2.3.3 6.0.B.0.743 V2.0 "Achotjan Stock Remplacement Rom"
Acer Aspire S3-391 W8
Цитирай

Пробвай с хард ресет по този начин:
1 - натискаш едновременно левия и десния бутон(меню и бек)
2 - натискаш и пускаш power бутона докато държиш левия и десния(без да ги пускаш)
3 - следваш инструкциите

ВАЖНО: тази информация я намерих в интернет и не знам до колко е вярна...

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

mystic написа:Пробвай с хард ресет по този начин:
1 - натискаш едновременно левия и десния бутон(меню и бек)
2 - натискаш и пускаш power бутона докато държиш левия и десния(без да ги пускаш)
3 - следваш инструкциите

ВАЖНО: тази информация я намерих в интернет и не знам до колко е вярна...



С тази комбинация нищо не става - пробвах и други начини за ресет с бутоните, но без успех Sad
Само и единственно това с телефончето и знака с удивителният не показва друго Cry

SE x10i 2.3.3 6.0.B.0.743 V2.0 "Achotjan Stock Remplacement Rom"
Acer Aspire S3-391 W8
Цитирай

Ами... не знам колега, съжалявам.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

ами да попитам как да настроя приложенията да ми се сейфат в паметта на картата, а не в на телефона :?

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

georgitm написа:ами да попитам как да настроя приложенията да ми се сейфат в паметта на картата, а не в на телефона :?
Нали ти отговорих. Ако си с стоковия ром - не може.
Цитат:Тъй като за нас няма официален, единственият начин е да изтеглиш някой ром, който поддържа app2sd.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

georgitm написа:ами да попитам как да настроя приложенията да ми се сейфат в паметта на картата, а не в на телефона :?

Има 2 познати начина за нашия телефон. И двата са по-напреднали, ти си прецени сам:

Вариант 1

Вариант 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)