Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia X10i

Благодаря ти много @mazy
определено с това ще има ефект, тъй като започна да сваля някъв ЪПдейт...
Аз ползвах търсачката (недей ме подценява), но просто птоблемът не бе описан в заглавието по точният начин :-)

SE x10i 2.3.3 6.0.B.0.743 V2.0 "Achotjan Stock Remplacement Rom"
Acer Aspire S3-391 W8
Цитирай
Аксесоари

Да попитам има ли начин да сложа парола на телефона, така че като искам да го отключа или да вляза в менюто да ми иска парола

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

Чети опциите на самия тел колега.Имаш позиционирано заключване.Местоположение и защита-най долу има опцията,която искаш

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай

В това меню трябва да има настройки, които улесняват слепи и хора с лошо зрение при работата с телефона. Например text-to-speech и други. На английски се водят accessibility features.

Sony Ericsson E10i
SONY LT22i, D5803
Цитирай

днес си деинсталирах маркета и после като влязох в менюто имам 2 пъти неговата иконка.. много пъти съм го деинсталирал, но за пръв път това ми се случва.. не че нещо ми пречи, но просто ме интересува на какво се дължи това :?

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

Не знам на какво се дължи, но се оправя със рестарт на телефона.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

Днес ходих до Мтел и видях, че са им докарали нова партида Експерии. Експерия 8 си идваше заводски с 2.1 ъпдейт 1 и вече в черен цвят. Експерия 10 също беше с 2.1 ъпдейт 1, но нямах възможност да го тествам как се чува при разговор.
Някой знае ли дали има някакви промени или подобрения по Експерия 10 в тази нова партида?
Цитирай

mazy написа:в папка блутут имам една песен и една снимка. пускам песента в медиаскейп да плейва и тя приема изображението от снимката?!?!?
Да, защото го приема като корица на албума, просто махни снимката Wink

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Няма ли да излиза вече апк версия за тоя руут , че ми писна да чакам и ако някой има инфо дали не се очаква да ходя да диря пак компютър някъде и да руутвам та да се оттърва от тея ш*банящини и да си сложа моите си работи че АМАН вече от чакане :mad: :capitulation:

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай

kiwi написа:Днес ходих до Мтел и видях, че са им докарали нова партида Експерии. Експерия 8 си идваше заводски с 2.1 ъпдейт 1 и вече в черен цвят. Експерия 10 също беше с 2.1 ъпдейт 1, но нямах възможност да го тествам как се чува при разговор.
Някой знае ли дали има някакви промени или подобрения по Експерия 10 в тази нова партида?


Това трябва да е Xperia x10 HD, която дефакто си е нашата стара xperia, но с качен фабрично ром 2.1и надпис на гърба HD. Нищо по различно от нормален X10 и ъпдейтнат. Така че предполагам, няма да има разлика със "старите партиди"
Цитирай

GH0STFACE написа:
kiwi написа:Днес ходих до Мтел и видях, че са им докарали нова партида Експерии. Експерия 8 си идваше заводски с 2.1 ъпдейт 1 и вече в черен цвят. Експерия 10 също беше с 2.1 ъпдейт 1, но нямах възможност да го тествам как се чува при разговор.
Някой знае ли дали има някакви промени или подобрения по Експерия 10 в тази нова партида?


Това трябва да е Xperia x10 HD, която дефакто си е нашата стара xperia, но с качен фабрично ром 2.1и надпис на гърба HD. Нищо по различно от нормален X10 и ъпдейтнат. Така че предполагам, няма да има разлика със "старите партиди"
e... има... старите са с 1.6 новите с 2.1 Tongue

btw, то по данни на СЕ след излизане на 2.1 всички телефони които се продават трябваше да се продават с 2.1... малко са позакъснели, но пак по-добре от нищо :rofl:

Sony Z3
Цитирай

Разбира се имах предвид, че няма разлика между старите идващи с 1.6, но ъпдейтнати през SEUS до 2.1 и новите HD идващи директно с 2.1
Цитирай

Когато си включа телефона към компютъра с USB кабела и задам "свързване на телефона", той се рестартира. Всеки път. Не, че ми пречи, но да попитам дали е нормално. Когато му задам "зареждане на батерията", не се рестартира.

Sony Ericsson X10 mini - 2.1 => Sony XPERIA V => XPERIA Z5 Compact
Цитирай

Не е нормално, разбира се.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

и какво да направя?

Sony Ericsson X10 mini - 2.1 => Sony XPERIA V => XPERIA Z5 Compact
Цитирай

днес реших да си root-на телефона с FlashTool, но ми казва че телефона трябва да е в някакъв флашмод.. какво ще рече това някой би ли ми казал :?

Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
HTC Wildfire S
Цитирай

Задържаш бек бутона докато свързваш телефона в компютъра. Така влизаш в флашмод.
Айде четете малко. Има го обяснено 10000 пъти...

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

Здравейте!!! Имам проблеми с изпращането на дълги смс-и... Трябва поне 5-ти да натискам изпрати отново смс-а, за да се изпрати, иначе ми дава, че не може да се прати смс-а.. Каква може да е причината? Последният път дадох ресет на телефона и пак същият проблем ми прави .. Rolleyes

Sony Ericsson Xperia X10, Sony Xperia Z, Galaxy Note 10.1- 2014 Edition
Цитирай

При мен няма проблем поне до три пъти по-дълъг смс.

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай

Вече ще знам,мерси.

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай

Ппривет на всички! Телефона ми е Х10и рутнат ,искам да си сложа рекавъри и джит ,някои може ли да удари едно рамо и да ми обясни по подробно как да си ги инсталирам. Ако някои се наеме благодаря му предварително и се извинявам за причиненото неудобство
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic488...a-x10.html

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

El Salvador написа:Ппривет на всички! Телефона ми е Х10и рутнат ,искам да си сложа рекавъри и джит ,някои може ли да удари едно рамо и да ми обясни по подробно как да си ги инсталирам. Ако някои се наеме благодаря му предварително и се извинявам за причиненото неудобство

Много е лесно, сваляш си flashtool 0.2.6 и го стартираш. Свързваш телефона и даваш Advanced/Install xrecovery. Готов си с xrec.
Сваляш JIT Enabler и копираш зип-а на SD картата. Рестартираш телефона, като се появи логото Sony Ericsson помпиш яко Back бутона докато влезнеш в рикавърито. Отиваш на install custom zip и намираш JIT zip-а. Инсталираш го, рестартираш и си готов.
Цитирай

Благодаря за напътствията ,успях да се оправя !!!!Доста добре се държи от560точки на 800 на квадранта!!!!Благодаря още веднъж!!! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Цитирай

El Salvador написа:Благодаря за напътствията ,успях да се оправя !!!!Доста добре се държи от560точки на 800 на квадранта!!!!Благодаря още веднъж!!! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Радвам се че су упял. Сега би трябвало да няма лагове при работа с телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)