Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Членове на форума-снимки

Ето ме и мен! Казвам се Георги на 24 години (следващия месец ще направя 25) , от Пловдив. По професия съм електроинженер. Работя като проектант на електроинсталации на жилищни, промишлени и обществени сгради. В свободното си време се занимавам с радиолюбителство. Харесвам deep house музика.

[Изображение: imag0058r.jpg]

SAMSUNG Galaxy S5 Mini
Цитирай
Аксесоари

offtopic: SkiGeorgi, да не би да си завършил ТЕТ-а Wink

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай

Не, завършил съм руската гимназия.

SAMSUNG Galaxy S5 Mini
Цитирай

Gunplay написа:Здравейте и от мен .. Адриан, тамън навършени 20, от София, студент в УАСГ (ВИАС) специалност хидромелиоративно строителство.

Гледам имаше 1 момиче предната страница, което изгаряше от желание да ми става колежка.. дано му се учи Smile


Аз съм ти колежка вече =))))

--------------------------------
HTC Magic White
Цитирай

Ми честито да ти е Wink
Цитирай

Казвам се Калоян, на 30 години съм Lol , завършил съм Пластични Изкуства в НБУ, в момента се занимавам с продажба на АЛ и ПВХ дограма, щори, охр.ролетки и т.н., в свободното си време рисувам икони, луд армеец съм и мразя ФК Левски, но това не ми пречи най-добрите ми приятели да са левскари и да унищожаваме литри марков алкохол заедно! Тва е с две думи Wink

[Изображение: 2526510R.jpg]
Цитирай

Крайно време е и аз да се представя.

Казвам се Тенчо, от град Хасково,на 19 години съм. Уча в Професионална гимназия по дървообработване и строителство "цар Иван Асен II" последна година. Специалност : Проектиране и произвеждане на вътрешно обзавеждане.
Хобита: Фотографии,също така обработка на снимки,макар че тази не е едитвана по никакъв начин,рисуване (скици,и други, но само с черен молив) Прилагам 2 снимки на мои рисунки. Балкански езици - По специално сръбски,румънски,македонски. Немски език също така. (Изключвам англииския език,той си е нужда)
Прилагам снимка с моята половинка,скоро правим 2г и 8 месеца
[Изображение: img0055hd.jpg]

http://img291.imageshack.us/f/dsc8478.jpg/
http://img690.imageshack.us/f/dsc8479d.jpg/

SIV
Цитирай

deffecto,

браво, определено имаш талант, замислял ли си се да следваш нещо с рисуване?
Цитирай

prevzemkata написа:deffecto,

браво, определено имаш талант, замислял ли си се да следваш нещо с рисуване?

Не. рисувам за удоволствие, и нали знаеш...дето се вика "когато ти дойде музата" Tongue

SIV
Цитирай

ахахахах, и аз така. Веднъж в месеца я ми дойде музата да седна да порисувам 3-4 часа, я не. В момента имам да правя 2 икони за Москва, ама кога ще станат - не се знае Lol . Иначе така изглеждат на финала, след като съм си играл около 3 месеца Wink
Цитирай

Жестоко е. Мен проблема ми е,че рисувам само с обикновени моливи Big Grin (аз не го намирам за проблем но все пак ).

SIV
Цитирай

deffecto написа:Жестоко е. Мен проблема ми е,че рисувам само с обикновени моливи Big Grin (аз не го намирам за проблем но все пак ).

Колега, видно е, че имаш талант, но за да го развиеш, ще трябва да учиш, уроци и т.н. Wink , тогава ще рисуваш не само с моливи, а и с бой и четки. Айде стига сме спамили, за да не ни се скарат Lol
Цитирай

Ето ме и мен в цялата ми 'убост Lol

[Изображение: img3714t.jpg]

На 27г. съм, от София. по професия съм интериорен дизайнер, но в момента съм в майчинство

Sony Ericsson X10 Mini в ръцете на блондинка Lol
Русо умно нЕма
Цитирай

[Изображение: 4818_1182626288716_1319995629_494015_6813062_n.jpg]
Казвам се Кирил Борисов на 25 години родом от Благоевград , живея и работя в Велико Търново , работя като графичен дизайнер и арт директор /едновременно/ Smile

HTC HERO - WHITE , Cronos Droid Version 1.4.1 tnx by kkazakov
Цитирай

Ето ме и мен - казвам се Петко Атанасов, на 35 год. съм, родом съм и живея в Павликени. Няма да казвам какви ги върша, но ми е приятно да се занимавам с фотография - това ми е хобито.


[Изображение: 4818_1163487443304_1111402638_506850_5708423_n.jpg]
Цитирай

oberon75 написа:Ето ме и мен - казвам се Петко Атанасов, на 35 год. съм, родом съм и живея в Павликени. Няма да казвам какви ги върша, но ми е приятно да се занимавам с фотография - това ми е хобито.

Колега май ще излезе, че имаме общи познати с теб.
Цитирай

Избирате "Публикувай отговор в тази тема", за да напишете отговора си (бутона е в дясно най-доло след последното мнение), след което ще се отвори нов прозорец в който можете да пишете каквото прецените. Около 1см над бутона "Публикувай отговора" има бутон "Choose file" - от тук се прикачат файлове от вашия компютър.

Ако снимката ви е някъде в интернет то докато пишете си въвеждате Точния адрес на снимката, маркирате текста и избирате бутона img (намира се от листа с бутони - най-горе над поледо за съобщени - пред последния бутон).

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай

Казвам се Атанас, на 25г. Сандански-София. Завърших актьорско майсторство преди 2 години. В момента работя в комедиино тв предаване.

[ROM]GB 2.3.7|CyanogenMod 7.2|2.6.32 Kernel|Build Three VS. NOKIA Lumia 800
Цитирай

NRG написа:Колега май ще излезе, че имаме общи познати с теб.


Напълно възможно е Smile
Цитирай

Я имам си градски Big Grin Qntc
Цитирай

[Изображение: M0W.jpg]
Аз съм пича от дясно , който снима Wink
[Изображение: Ny2.jpg]
Ето ме отново Big Grin
[Изображение: N9U.jpg]
А ето това правим в час по АЕ Big Grin Big Grin

На кратко това съм аз Big Grin Венцислав 17 годишен от Варна . Голям мързел по принцип , но спортувам най вече футбол (много съм луд Big Grin направо пръскам всички Tongue) ,тенис на маса.Така сега хобита ........ ми много обичам да мразя CSKA Big Grin Big Grin ( щот съм Левскарче Big Grin ) . Още уча в 11 клас (или поне се правя ) ,пишех програмки на С++ , а от скоро и на С# Smile

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай

хохо ето ме и мен^^ Николай Христов на 17 години, от Варна

Sony Ericsson XPERIA x10i
Цитирай

placebo написа:Я имам си градски Big Grin Qntc

от кой от 3-те града? в Блгрд см живял малко, в Санд и Сф повечко

[ROM]GB 2.3.7|CyanogenMod 7.2|2.6.32 Kernel|Build Three VS. NOKIA Lumia 800
Цитирай

Сандански Big Grin
Цитирай

Здравейте това съм за.Казвам се Кирил,на фотото съм с жена ми и синът.От Кранево съм на 34г.

[Изображение: 2579737i.jpg]

[h]Samsung Galaxy Nexus-MIUI ROM[/h]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)